Skocz do zawartości

Jak skutecznie zainstalować Player TVN


andrzej.sierak@gmail.com

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Cześć,

włączę się w dyskusję, ponieważ do tej pory mam same problemy z TV boxem.

Pierw co chwile gubił połączenie wifi, zmieniłem kanał na 5 (byl 10) i zwiększyłem zasięg na 40 Ghz. Póki co jest ok.

Teraz próbowałem włączyć tvn player i zainstalowałem apkę z google play. Włącza się aplikacja, mogę przeglądać treści, jednak przy próbie włączenia np. pułapki z ikoną 4k nie włącza sie serial, cały czas ikona z kółkiem, kręcącym się w nieskończoność. Czy jest jakieś ograniczenie, że ikona 4k, świadczy o tym, że to jest film w 4k i jak mam tv full hd to nie chce go odtworzyć? Oczywiście mam na myśli automatycznie ustalenie przez apke rozdzielczości w jakiej mam tv.

Czy generalnie ta ikona mówi o tym ,że jak będzie tv 4k i odpowiedni przepustowość neta to ten film można otworzyć w 4k?

Nie mam pojęcia co może być przyczyną wieszania się tej aplikacji.

Internet z multimedii 30mb/s.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja TVN Player ma to do siebie, że nie za pierwszym razem cokolwiek uruchomisz, lub większa część działa, a pozostała już nie. Wyłącz aplikację i ją ponownie włącz, ewentualnie odinstaluj apkę i jeszcze raz ją zainstaluj lub zaloguj się ponownie. Powinno zadziałać.

Jak masz takie częste usterki zgłaszaj to do serwisu. Czym nas więcej  może obsługa techniczna poprawi wiele błędów co do samej aplikacji i poprawności działania na Android TV.

Kółeczko niebieskie, też u mnie czasem długo się kręci, choć mając od kilku tygodni internet o prędkości 150mb/s nie mam prawie już z nim kłopotów, wcześniej miałem 60mb/s.

Materiały 4K u mnie działają z telewizorem zwykłym HD oraz Full HD, jak i w telewizorze z 4K. Więc to raczej nie od tego. Szybciej od internetu może to wynikać.

Router/modem mam blisko telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 18.05.2018 o 12:35, zuku1786 napisał:

Tutaj wersja bez reklam z forum kodiwpigulce

https://filebin.net/uo2p043520u0noac/player_1.0.8_patched.apk

 

Niestety te linki już nie działają, czy ktoś wie skąd mogę pobrać aplikację Tv vod i Ipla bez reklam?

 

 

Edytowane przez Medar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...