Skocz do zawartości

Jak skutecznie zainstalować Player TVN


andrzej.sierak@gmail.com

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy na chwilę obecną skuteczne zainstalowanie aplikacji jest możliwe. Do tej pory użytkownicy korzystali z TVN Player z KODI lub za pośrednictwem TV App Repo (można utworzyć sobie skrót bezpośrednio do treści TVN Player www, ikona pojawi się pomiędzy innymi aplikacjami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2017 o 22:49, locq.mrbc napisał:

Niestety od czasu aktualizacji Playera TVN nie ma możliwości uruchomienia go po instalacji.
Jak zainstalujesz starą wersję krzyczy o aktualizację.

Wysłane z mojego VKY-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Czyli pozostaje Kodi albo skrót do www przez TV App Repo

Czy ma ktoś dostęp do telewizora Sony i mógłby wygenerować plik .apk aplikacji TVN Player?   Np. za pomocą APK Extractor

Android TV Sony.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pisałem na jakimś forum, ale chętnych nie było. Po wprowadzeniu wersji 4.0.0, myślę (może się mylę), że to nic nie da. Nowy player po zainstalowaniu tworzy nawet skrót na pulpicie jak apka natywna. Według mnie on jest sztucznie blokowany na nieautoryzowanych urządzeniach. Wewnątrz apki są wpisy m.in o sony i samsungu. Podsumowując jak zapłacisz TVNowi to dodadzą twoje urządzenie do obsługiwanych, a jak nie to mamy cię w ... Osobiście uważam że ta polityka ma krótkie nogi i prędzej czy później obudzą się z ręką w nocniku.

Edytowane przez ghost12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ghost12 napisał:

Pisałem na jakimś forum, ale chętnych nie było. Po wprowadzeniu wersji 4.0.0, myślę (może się mylę), że to nic nie da. Nowy player po zainstalowaniu tworzy nawet skrót na pulpicie jak apka natywna. Według mnie on jest sztucznie blokowany na nieautoryzowanych urządzeniach. Wewnątrz apki są wpisy m.in o sony i samsungu. Podsumowując jak zapłacisz TVNowi to dodadzą twoje urządzenie do obsługiwanych, a jak nie to mamy cię w ... Osobiście uważam że ta polityka ma krótkie nogi i prędzej czy później obudzą się z ręką w nocniku.

A co z niższymi wersjami niż 4.0.0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, CebulowyJanusz napisał:

Może jest jakiś sposób, żeby apka nie sprawdzała dostępnych aktualizacji

Wyeksportuj plik .apk aplikacji

Przepakuj go za pomocą aplikacji zipsigner https://play.google.com/store/apps/details?id=kellinwood.zipsigner2 co zmieni klucz podpisu aplikacji.

Zainstaluj spreparowany plik .apk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, piskor napisał:

Wyeksportuj plik .apk aplikacji

Przepakuj go za pomocą aplikacji zipsigner https://play.google.com/store/apps/details?id=kellinwood.zipsigner2 co zmieni klucz podpisu aplikacji.

Zainstaluj spreparowany plik .apk

Dzięki za info,  w międzyczasie bawiłem się APK Editorem, ale potrzebuję jeszcze wersję .apk niższą niż 4.0.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak?

Udało się komuś?

Czy ktoś z posiadaczy w/w telewizorów mógłby spróbować zrobić to samo z aplikacją TVP (TVP VOD czy jak to się tam zwie).

Gdyby te dwie apki udało się odpalić, to byłbym już w pełni usatysfakcjonowany z zakupu.

Nie mam nic do Kodi, ale mimo wszystko - wygodniej by było mieć skrót na pulpicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź kogoś kto ci da akpe TVP Vod na android TV (istnieje). Ja prosiłem (może nie tam gdzie trzeba) i takiej nie dostałem. Istnieje jeszcze możliwość że jest ona tak mocno zintegrowana z androidem w TV że nikt nie potrafi jej po prostu wyciągnąć.

Przeszukaj internet, popytaj dobrych ludzi na forach może gdzieś dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem prawie happy :D

HBO GO mam.

TVP VOD mam.

Jeszcze ten TVN by się przydał i nawet Kodi mógłbym nie używać :D

Szkoda mi tylko Netflix'a który u mnie nie działa, ale to już inna bajka (a nie zmienię specjalnie dla niego telewizora na nowy, chyba że pokombinuje w inny sposób).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dodam też, że oficjalna apka HBO GO pod Android TV też działa na Android TV bez problemu.

Jak ktoś ma kłopot z 8 cyfrowym PINem do zalogowania to musi zrobić to co ja tj. zadzwonić do operatora i poprosić o usunięcie konta po czym założyć je od nowa ;-)
Wszystko już działa prawidłowo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...