Jump to content

Aparat robi prześwietlone, zamglone, słabej jakości zdjęcia

TheGunner
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry, ostatnio moja dziewczyna ma problem z aparatem w jej Redmi Note 4X, dziś zmieniłem jej system z global na miuipolska i wciąż problem występuje. Zdjęcia są nieostre, prześwietlone, jest wiele szumów w tle, jakaś makabra, gorzej niż w moim starszym Redmi 1S. Dzieje się to już od tygodnia, wiadomo czy to kwestia sprzętowa czy systemowa? Mieliście już taki problem?  
Dla przykładu podlinkuję tutaj kilka zdjęć.

Spoiler

1111.jpg32131.jpg312312312.jpg111.jpg

Edited by TheGunner
  • Like 1

4 godziny temu, deiwid63 napisał:

TheGunner

Proponuje ci na początek zainstalować jakąkolwiek inną aplikacje do zdjęć z Playstore i sprawdzić jakie zdjęcia wychodzą, jeżeli są tej samej jakości to problem Aparatu i wtedy wymiana ręczna lub serwis. 

Jeszcze możesz przeflashować Rom w MiFlash może da to jakiś pozytywny rezultat - tą wersje Global Stable V9.0.5.0 Fastboot

Zmiana aplikacji, czy też systemu nie pomogła, strzelam że może być uszkodzony moduł aparatu.

• 4 weeks later...

Mam podobnie, ale przy slabym swietle.  Z tym ze nie wiem jakie fotki robil przed aktualizacja do miui9, bo po wyjęciu z pudełka od razu zrobiłem update. Zdjecia gorsze niz w redmi 3, podwójna dioda jest  gownaniana, mimo mocniejszego flasha, nie sprawdza sie nawet jako latarka. W redmi 3 jest z tym duzo lepiej. 

Edited by Mario80

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...