Skocz do zawartości

Brak dźwięku i wibracji przy niektórych powiadomieniach


kevil

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z powiadomieniami z aplikacji youtube. Powiadomienia przychodzą lecz nie ma wibracji i dźwięku powiadomienia. W ustawieniach powiadomień mam ustawione i dźwięk i wibracje.

W innych aplikacjach mam te same ustawienia i przy powiadomieniach są wibracje więc jest to problem tylko z tą jedną aplikacją.

Korzystam z Redmi 4x na romie miuipolska 7.11.23. Na wcześniejszych wersjach również nie było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kevil napisał:

tak wszystko mam tak ustawione

Jeśli masz ustawione również uprawnienia, spróbuj wyczyścić dane aplikacji. Jeśli nie pomoże, spróbuj odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie. Jeśli i to nie przyniesie efektu, wyczyść ART/Dalvik i Cache w TWRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kevil napisał:

Przy innych aplikacjach wszystko działa normalnie. I tak aktualnie jestem na najnowszym Romie.

To jest bardzo ciekawy przypadek...

Jedyne co pozostaje, to zrobić całkowity wipe telefonu. Tylko zanim to zrobisz, musisz skopiować pliki z telefonu, bo wszystko zostanie usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez całkowity wipe masz na myśli zaznaczenie wszystkiego w Advanced Wipe?

I w sumie mam ten sam problem jeszcze z jedną aplikacją mianowicie aplikacją od twitcha. Również dostaje powiadomienia ale nie są one sygnalizowane ani dźwiękiem ani wibracjami.

Jeszcze testowałem nieoficjalną apkę youtube  OGYouTube ale jest taka sama sytuacja (oczywiście na czas zainstalowania tej apki usunąłem youtuba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość majkelos88

Witam,
po aktualizacji do MIUI 9 - mam problem z aplikacją Gadu-Gadu, (na miui8 problemu nie było) nie zawsze są pełne powiadomienia z aplikacji gadu gadu gdy ktoś piszę wiadomość tj;
-zawsze mam sygnalizację diodą powiadomień
- ale nie zawsze mam dzwięk
jak pisałem wcześniej problemu nie było.
w ustawieniach powiadomienia włączone, w aplikacji również, oszczędzanie baterii wyłączone, w auto-starcie gg dodane

ktoś ma ten problem? wie co może być przyczyną lub jak go rozwiązać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...