Skocz do zawartości

Problem z wgrywaniem miui polska


Darecki1980

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Orjon napisał:

Będzie na chodzie, spokojnie ;) Sam też się bałem przy pierwszej instalce :)

Napisałem do Ciebie na PW, spoglądnij na pierwszą wiadomość (druga jest nieistotna)

@Darecki1980 To ponów Format data.

Dziękuję serdecznie za pomoc :) pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam pobrałem aktualizację na mój telefon wersja z 7 grudnia, wgrałem na kartęSD i przez Aktualizację włączyłem ją, po zaktualizowaniu w TWRP wybrałem reboota i telofonik zaczął się włączać i zawiesił się na etapie ze zdjęcia dodam że jest tak od ok 4 rano kiedy to aktualizowałem, teraz jest 11.33 i bez zmian. Co mogę zrobić czy jest na telefonie przycisk reset albo czy w adb da się komendą wyłączyć telefon? Plus miałem formata kompa i będę musiał sterowniki do telefonu znowu zainstalować mam Win10 64bit. Czy ma ktoś poradnik do instalacji tych sterowników?  Z góry dziękuję za pomoc.

bootxiaomi.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic się nie będzie dziać i się nie odpali to odpal vol- i power, pojawi sie fastboot, podepnij telefon pod kompa, sciagnij najnowsze twrp http://dl.twrp.me/rolex i minimal adb and fastboot, a pozniej je zainstaluj. po odpaleniu twrp zrob factory reset i sprobuj odpalic od nowa, jak nie pojdzie to zainstaluj jeszcze raz ta wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, krychol49 napisał:

Dobra włączył się ale telefon stoi na pulpicie i nic się nie można zrobić, i wyskakuje okienko "proces system nie odpowiada"

W TWRP wejdź do sekcji Wipe (Czyszczenie), Advanced (Zaawansowane).

Tam zaznacz wszystko poza System i przesuń suwak. Uruchom ponownie telefon. Tylko pamiętaj, że jeśli miałeś jakiekolwiek dane na telefonie, wszystko zostanie usunięte.

Po wejściu do TWRP podłącz telefon do PC. Powinna być dostępna pamięć wewnętrzna, widoczna na komputerze. Skopiuj pliki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, postanowiłem przejść na MIUI Polska+Root, wybrałem Magisk jednak ten nie chciał się zainstalować. Spróbowałem usunąć pliki i zainstalować GLOBAL Rom'a.
Niestety ale coś namieszałem i kliknąłem restart. Aktualnie telefon wyświetla logo Fastboot i MI(mi.com)
Podczas isntalacji MIUI Polska:  Bootloader > twrp > miui polska
Jest jakiś ratunek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...