ZduneX25

MIUI 7.11.23

Recommended Posts

Powiem tak, Magisk zainstalowany, SafeNet na zielono bez fixa a mimo to płatność ING Mobile nie działa, w magisku aplikacja ukryta, dodana do autostartu, oszczędzanie baterii wyłączone, ktoś ma jakieś pomysły czemu to nie działa ??

Powiem tak, Magisk zainstalowany, SafeNet na zielono bez fixa a mimo to płatność ING Mobile nie działa, w magisku aplikacja ukryta, dodana do autostartu, oszczędzanie baterii wyłączone, ktoś ma jakieś pomysły czemu to nie działa ??
Możliwe, że apka ing wykrywa odblokowany bootloader.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

już doszedłem do problemu, trzeba usunąć z aplikacji bankowej "kartę" płatności telefonem i dodać nową... Co za bezsens... kto by na to wpadł...

Jeszcze prościej stworzyć drugi profil i spod niego uruchamiać apki które robią problemy np. z root. 

Warson, mógłbyś napisać dokładnie jak usunąć kartę i dodać nową, bo nie widzę takiej opcji. Też mam Mi 5s Plus, konto w ING i nie mogę płacić zbliżeniowo telefonem.

Wiem, że to offtopic więc może być na priv.

Kurcze, coś się zepsuło...
Żeby odpisać na tapatalk, mieli kilkanaście sekund i tak z przechodzeniem między apkami. Wszystko trwa dużo dłużej. Wracam na wcześniejszy.

Nie wiem jak jest w twoim wypadku ale ogólnie TT z wersji na wersję potrafi działać gorze więc możliwe, że to nie ma związku z romem tylko aktualizacja aplikacji jaką w międzyczasie dostałeś.

4 godziny temu, hitover napisał:

Warson, mógłbyś napisać dokładnie jak usunąć kartę i dodać nową, bo nie widzę takiej opcji. Też mam Mi 5s Plus, konto w ING i nie mogę płacić zbliżeniowo telefonem.

Wiem, że to offtopic więc może być na priv.

Musisz ją poprostu zastrzec i utworzyć nową.

Witam, czy ktoś miał taki problem, że po aktualizacji nie może wysyłać w SMSach emotek? To znaczy wysyłam, ale osoba, do której piszę ich nie ma, sam pusty tekst :( Xiaomi Mi Max 

17 minut temu, Mima napisał:

nie może wysyłać w SMSach emotek

Po prostu włączyło ci się ucinanie polskich znaków. Trzeba to w menu sms wyłączyć i będą.

Guest
This topic is now closed to further replies.