Jump to content

MIUI 7.11.23

ZduneX25

Recommended Posts

Cześć. Testowałem kilka romów dla Samsunga S4 i innych telefonów. Dodając również sugestie jakiś nowych funkcji. Czy dla MIUI Polska jest taki dział, gdzie można dołączyć z prośbami o dodanie czegoś i testowanie różnych wersji oprogramowania? Najwyżej szef się do mnie nie dodzwoni :D

5 godzin temu, Karls napisał:

@wujek22 - pewnie testują powiadomienia z globala.

@Up - u mnie płatności NFC działają bez względu na aktualizację. Ten błąd z SIM też jest zastanawiający. Może tak jak mnie wcześniej, będzie Cię czekał Wipe Data.

Robiłem świeży soft z wipe data i jest to samo... na Mi5s Plus

NFC dalej nie działa za każdym razem odmowa. może to byc wina Roota?

Tak, to już zależy od aplikacji bankowej, czy wymaga przejścia SafetyNet czy nie. U mnie w banku nie robi im to różnicy, co wydaje mi się jest zdrowym podejściem bo to moje bezpieczeństwo a nie ich. Ale już taki AndroidPay np. wykrywa root i nie pozwoli na płatności. Możesz spróbować root-a Magiskiem, bo wtedy można go ukryć.

@Karls u mnie mimo roota Android Pay działa bez zarzutu, ale było już wspominane że to zasługa MIUI Polska, bo coś grzebali przy SafetyNet i wygrzebali ;) Natomiast z aplikacji bankowej bezpośrednio płatność zbliżeniowa jest blokowana i jest monit z pierdołami o bezpieczeństwie, po unroot działa wszystko bez zająknięcia.

4 godziny temu, marcinj6 napisał:

A jest może magisk na redmi note 3 pro(kenzo) na miui9 na androidzie 6.0 ?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Magisk 14.0 z Magisk Manager 5.4.3 (i wcześniejszymi) działa na kenzo,

1 godzinę temu, Warson napisał:

to inaczej jak odinstalować Root :)

Albo czy na Super2SU mogę zainstalować Magiska i to wszystko ukryć?

Ponownie zainstalować ROM.

Na Mi6 bateria wypada bardzo słabo z tym update'm. Raptem wyciągam 3h30min-4h SoT.
Jedynie co jest na plus to tryb czuwania bo przez 8 godzin (noc) bateria spada o 1-2% a tak to zawsze było 5-6%.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Nie potwierdzam. U mnie normalnie ok 6h

Tapatalk - Xiaomi MI 6

15 godzin temu, preston2009 napisał:

Na Redmi 4X bateria coraz gorzej. 

U mnie to samo. Od jakiś trzech aktualizacji, bateria trzyma wiele krócej. Niestety nie przekłada się to na jakieś poważniejsze usprawnienie w działaniu, czy obsłudze. Chyba, że ten śmieszny asystent, którego wyłączyłem po 10 minutach.

Powiem tak - u mnie może jest minimalnie krótszy SOT (powiedzmy 4,5h vs 5,5h) ale przynajmniej zarządzanie ramem odzyskało rozum. To co jeszcze aktualizację czy dwie temu było, gdzie potrafiło ubić czasem nawet klawiaturę google podczas pisania na Mi5 to już była gruba przesada.

Czyżby w tej wersji nie było opcji wysyłania plików po FTP ? :(

Dobra już widzę. Mam wrażenie że to było na dole a to jest zrobione jako osobna kategoria. Można usunąć :P

Edited by fps
Ślepota :d
  • Like 1

Jedyne co tam się przydaje to szybka notatka. W sam raz przesunąć palcem w bok na głównym ekranie. Ale na dobrą sprawę niektóre widgety potrafią to samo. No ale przypuszczam, że puki to będzie portowany asystent z chińskiej dystrybucji to na wiele więcej się nie przyda.

Edited by Karls

Czy wam też na tym Sofcie nie działają karty SIM? Xiaomi Mi5s Plus?

Jest gdzieś Tutorial jak zainstalować tego Magiska i potem go ukryć?

Zależy mi na tym gdyż u mnie Niezbedne jest Działanie Titanium backup jak i również Płatności zbliżeniowe NFC...

Żadnych problemów z SIM nie ma, to zbyt poważny błąd by ktoś mógł go przeoczyć :).

Magisk - po prostu wgrywasz paczkę instalacyjną przez TWRP, po tym jak zainstalujesz rom. Ewentualnie jeśli magisk manager się nie zainstaluje razem z resztą środowiska (czasem się tak zdarza) to instalujesz go jak zwykłą aplikację i tyle. Magisk Hide powinien być domyślnie włączony, gdyby nie był to jeden przełącznik w ustawieniach managera. Aplikacje dla których ma być ukryty root też wybierasz w managerze.

1 godzinę temu, Karls napisał:

Żadnych problemów z SIM nie ma, to zbyt poważny błąd by ktoś mógł go przeoczyć :).

Magisk - po prostu wgrywasz paczkę instalacyjną przez TWRP, po tym jak zainstalujesz rom. Ewentualnie jeśli magisk manager się nie zainstaluje razem z resztą środowiska (czasem się tak zdarza) to instalujesz go jak zwykłą aplikację i tyle. Magisk Hide powinien być domyślnie włączony, gdyby nie był to jeden przełącznik w ustawieniach managera. Aplikacje dla których ma być ukryty root też wybierasz w managerze.

Ja nie mogę tego softu zainstalować Miui 9 działa mi tylko wersja Stable, na każdej innej nie działają karty SIm...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...