Jump to content

MIUI 7.11.23

Recommended Posts

• Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Android 8 dla Mi6 i Mix 2 wkrótce. Już są romy Wysłane z MI6

Wstrzymana do odwołania, popsuli belkę powiadomień i wszystkim na 7.x wywala ciągłe FC. Także trzeba czekać.

Hm chyba damy romy 7.x. Poprawilismy sami marginesy w powiadomieniach. Wysłane z MI6

Posted Images

@cietybadacz fakt, na poprzednim wydaniu w build.prop dodałem linijkę żeby włączyć i sprawdzić API2, po aktualizacji jej nie ma w build.prop a problem jest

Edit: skasowanie linijki nic nie dało, na szczęście zadziałało "persist.camera.HAL3.disable=1"

Edited by QBAQ

Koledzy, dwa problemy. Po pierwsze ciągle dostaje komunikat o nowej aktualizacji mimo że mam najnowszą.

Drugi i gorszy to Bluetooth. Mogę mieć tylko jedno urządzenie sparowane. Jako przykład: mam sparowany samochód i wszystko super ale jak potem chce podłączyć głośnik bezprzewodowy to go wcale nie znajduje. Muszę usunąć samochód i wtedy jest ok. W drugą stronę tak samo. Jak mam połączony głośnik to nie mogę samochodu. Ktoś coś?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 Kate przy użyciu Tapatalka

Podobnie jak przedmówcy na mnie te nowe karty się nie podobają i są mniej funkcjonalne jak dla mnie. Czy można by było zrobić tak aby w przeglądarce był wybór który widok chcemy, obecny czy ten poprzedni?

Wysłane z MI6

• Like 1
1 godzinę temu, latet napisał:

U mnie bez zarzutu.

Chyba coś jest na mi5 pokopane z aplikacją "Wideo". Jak przejrzałem komunikat błędu to brakuje biblioteki libc++_shared.so i faktycznie w system/vendor jej nie ma.

3 minuty temu, Karls napisał:

Chyba coś jest na mi5 pokopane z aplikacją "Wideo". Jak przejrzałem komunikat błędu to brakuje biblioteki libc++_shared.so i faktycznie w system/vendor jej nie ma.

U mnie na MI5 też bez problemu, to musisz mieć jakiś problem u siebie. 

@JayZ93 a na standardowym motywie też masz pomieszane ikonki?

Faktycznie nowy wygląd kart w przeglądarce zupełnie jakby ciosany z innego kawałka drewna. Może to tylko kwestia przyzwyczajeń. Za to powiadomienia z tutejszego forum w przeglądarce pikają i pikają dopóki nie wyłączę strony.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...