Skocz do zawartości

Amazfit Bateria


Gaidden

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moim Amazfit Pace. Zegarek mam ponad miesiąc. Bateria standardowo trzymała mi około 4 dni. Ciągle mam zegarek połączony z telefonem, powiadomienia włączone, rom globalny. Od niedzieli dzieje się coś dziwnego. Po naładowaniu w niedziele zegarek wyłączył się po około 48h. Wczoraj naladowalem do 100% i w ciągu 7g snu z zegarka uciekło 40% baterii. Przywrócilem ustawienia fabryczne. I w tej chwili, w ciągu 7 h zjechało kolejne 40% baterii. Wyjdzie na to że zegarek nie wytrzyma doby. Ktoś ma może jakieś pomyślę co się mogło stać? Czy pobyt w hotelu z ogromem różnych Wi-Fi dookoła może mieć na to wpływ? Bo zaczęło się to w sumie dziać odkąd się w hotelu zameldowałem. Ktoś coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, chudybws napisał:

Rozparuj, wyczyść dane aplikacji i sparuj na nowo. Jak nie pomoże to będzie trzeba myśleć nad wgraniem na nowo romu

Z początku myślałem że pomogło bo bateria spadała wolniej. Ale i tak wytrzymał jakieś 20h co normalnym wynikiem  nie jest. Może spróbuję apke z chińskiego marketu i zobaczymy czy coś pomoże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale to chyba nie wina oprogramowania. Naladowalem do 100%, w ciągu godziny zleciało 10% na wyświetlaczu zaczęły się pojawiać dziwne kreski. Zegarek się wyłączył.  Następnie  włączyłem go, za chwilę to samo dziwne rzeczy na wyświetlaczu i wyłączył się i teraz już nie idzie go włączyć... Jakieś rady? 

 

Edit/ nie tyle co zegarek nie działa bo telefon wykrywa go jako połączonego, pokazując takie informacje jak stan baterii. Jednak wyświetlacz pozostaje czarny

Edytowane przez Gaidden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie skończyło się tak, że problemy z baterią to był początek "zabawy". po dwóch dniach takiego drenowania baterii padł ekran. W sensie sam wyświetlacz, zegarek normalnie łączył się z telefonem, ale albo migał chwile na biało albo pozostawał czarny. Skończyło się, krótką wymianą maili z Geabestem i wysyłką w ramach gwarancji... zobaczymy jak się sytuacja skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

A ile wydałeś na wysyłkę do nich? Tak ciekawości, bo jak sprawdzałem z ubezpieczenia na 400zł wyszło mi 70zł.

Ja nie miałem ochoty im odsyłać, bateria trzyma jakieś 20-24h, nie mierzy pulsu.

Dali mi refuba $26 i kupiłem drugiego dopłacając $64.74  :) + punkty jakie miałem u nich.

Stary będę miał na testy aplikacji :P

Edytowane przez Lector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Dwa miesiące 5 dni luksus, od 3 dni jeden dzień i zgon.  Rozparowałem, wgrałem na nowo aplikacje i przez 20 godz spadło tylko do 58 %. ( w tym rower z gps i pulsem). Potem w ciagu 2 godz do zera. Wersja 1.3.6

 

ktoś może potwierdzić ze jest jakiś szerszy problem czy u mnie sie coś zesrało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, mam podobny problem, zegarek w trybie tylko powiadomień po 5 miesiącach od około 2 dni wytrzymuje też 2 dni ( wcześniej 5 lekko). Aktualizowany na bieżąco. Jakieś pomysły ktoś? coś? Czy tylko gwarancja?
Pozdrawiam

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

u mnie podobnie i zaczalem szukac co to moze byc i nie jestem odosobniony. telefon mam od miesiaca. pierwsze 3 tygodnie dzialal super. ostatni tydzien jakis dramat. potrafi sie rozladowac w 24h na trybie samolotowym. myslalem ze moze przez uzywanie na mrozie ale byl caly czas na rece. przywrocilem do ustawien fabrycznych i nic nie pomoglo. dodatkowo nie dziala kompas ani puls. 

kipiony w Polsce wiec bede reklamowal.

dam znac jak sie skonczy sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dzisiaj factory reset zegarka i jutro dam znać czy w moim przypadku coś pomogło (z tego co czytałem u niektórych żadnej poprawy albo tylko chwilowa) - ale trzeba próbować.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka


Wygląda na to że po resecie narazie jest ok na 10 h spadło 5%. Zobaczę jak będzie dalej i dam znać.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, że coś w aplikacji nie halo. Po rozparowaniu z tel bateria trzymała. Zrobiłem reset. Dziś była aktualizacja aplikacji , sparowaliśmy na nowo i na razie jest ok.  Jakiś chyba bałagan w aktualizacjach , bo niemożliwe że wszystkim tak wydajność spadła. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam znać jutro jak po 1wszym ładowaniu od resetu, na chwilę obecną zegarek wytrzymał 5 dni 20h i jest jeszcze 14 %.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka


Wygląda na to że w moim przypadku po resecie zegarka jest wszystko ok - bateria trzyma jak na początku. Zegarek soft 1.3.6d, aplikacja amazfit watch 2.1 algorytm 1.1.09

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...