Jump to content

mro0wa
 Share

Recommended Posts

Witajcie,

Potrzebowałem 2 telefony dla rodziców. Android (w tym nasze MIUI) jest dla nich czymś nowym stąd moja obawa do kupna czegoś droższego. Więc padło na 2x Redmi 4A. Muszę przyznać że całkiem przyzwoity telefonik, gdzie cena w Polsce wypada lepiej niż kupno z ibg. no i do tego gwarancja sklepu na 2 lata.

Do rzeczy... z góry zaznaczę że z MIUI jestem od czasów preordera na mi3, więc całkiem długo (wczesniej port na DHD). Personalizując telefony trafiłem na "Tryb LIte", więc oczywiście musiałem sprawdzić co to  jest. No i okazało się że BOMBA. Funkcja w sam raz dla rodziców. Tylko dlaczego ja wcześniej tego nie wiedziałem? No i pytanie najważniejsze. Czy można zaktualizować tel. (tradycyjnie z miuipolska) nie tracąc tego trybu? Szukając w necie natrafiłem tylko na informacje że są później jakieś problemy z ponownym uruchomieniem, ale nic precyzyjnego. Ktoś kompetentny się wypowie? Może Acid coś rozwiejesz moje wątpliwości? Załączam dla innych zrzuty ekranu pokazujące co to wogóle za ustrojstwo jest :-) 

Screenshot_2017-11-19-16-45-54-608_com.jeejen.family.miui.pngScreenshot_2017-11-19-16-45-44-219_com.android.settings.pngScreenshot_2017-11-19-16-45-48-684_com.android.settings.png

Link to comment
Share on other sites

Huh, na MIUI9 tego niestety nie ma, więc za bardzo zaktualizować nie możesz... Eu ani global na MIUI9 tego nie posiada, jedynie MIUI8 (ostatnia wersja to 7.6.10 od xiaomi.eu, ew. global). Nie sprawdzałem czy na eu działa, więc się nie wypowiem. Jest to bardziej ukryte w ustawieniach na eu i nazywa się Tryb uproszczony bodajże.

Edited by Orjon
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...