Skocz do zawartości

telefon bardzo się nagrzewa podczas rozmowy


melidien

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Od wczoraj jestem szczęśliwą (no, jeszcze nie do końca) posiadaczką Mi-3. Przed chwilą przeprwadziłam za jego pomocą pierwszą rozmowę telefoniczną, trwała około 2 minuty. Już w czasie rozmowy poczułam na uchu, że telefon niesamowicie się nagrzał, aż parzyło. Po kilku minutach od zakończenia rozmowy odzyskał normalną temperaturę. Czy ktoś się spotkał z takim problemem? O co może chodzić?

Będę wdzieczna za wszelką pomoc.

 

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gdyby nagrzał się od laptopa, to koleżanka od razu poczułaby, że coś jest nie tak.

 

Jeśli nikt inny nie ma takiego problemu, to prawdopodobnie nie będzie to coś związanego z oprogramowaniem.. No chyba, że te jakoś "źle się wgrało".

Ja bym obstawiał problem z jakimś podzespołem (telefon nagrzał się cały, czy w którymś konkretnym punkcie?), ale to też najlepiej byłoby sprawdzić wykonując kolejne kilkuminutowe połączenie. Jeśli by się powtórzyło, to można spróbować wgrać inną wersję oprogramowania, żeby wykluczyć chociaż jedną opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, panowie!

 

Nie leży tuż obok lapka, no i w ogóle nie od strony wydmuchu... Sprawdzę jeszcze przy kolejnych rozmowach, jak coś to będę Was męczyła nada.

Nagrzewa się w górnej części, tak 1/3 od góry.

 

Najprawdopodobniej jakiś układ scalony bądź inny element płyty głównej nagrzewa się do dużej temperatury. Jest to problem raczej niemożliwy do naprawienia samodzielnie.

 

Od biedy możesz się pokusić bądź kogoś poprosić o powtórne wgranie oprogramowania. Nóż widelec pomoże, a na pewno nie zaszkodzi.

 

Jeśli też nie - gwarancja. Innej rady nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz włączony internet mobilny? Sam zwróciłem uwagę (mimo upałów), że jak już jest 39 stopni i się telefon przyłoży do ucha to jest mylne wrażenia jakby nie wiadomo jak był gorący. W każdym razie u mnie dochodzi max do 45 stopni z włączoną transmisją danych (poruszając się na słońcu).

Bez transmisji nie przekroczył mi nigdy 38 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...