Skocz do zawartości

Zakup Redmi 4A - gdzie na allegro z wysyłką z PL?


alexaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zakupić na "już" Redmi 4A 32GB kolor czarny/szary na allegro. Pytanie, który sklep wybrać i czy miał ktoś z nimi styczność. Wymagania to wysyłka z PL i gwarancja 2lata w PL.

 

Moje typy:

1. http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4a-grey-32-2gb-eu-gw24-kurier24h-i7030199301.html (jakieś informacje / opinie o firmie - tutaj się skłaniam do kupna, firma z częstochowy)

2. http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4a-32-3gb-grey-gw24m-pl-fv23-etui-i6973181279.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=MjU0OWM0M2UtNTllZi00ZDc4LWJkNjItMDkwOTIzMTc1MThkAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=ba045faf-0f22-46f2-9ade-3187d32c86a4 (ten to jakiś dziwoląg - błąd w opisach 3gb ram na górze a w opisie 2gb... firma też jakiś krzak.)

 

Macie jakieś sprawdzone sklepy, tylko żeby cena nie była 100 zł droższa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr. 1 firma ktora sprzedaje tyle a nie wystawia fv23(wchodzi juz po mcu w prog podatkowy)

2. Hermann gp sprzedaje tele przeznaczone na rynek Indonezyjski dlatego tak tanio

3. Jak wyzej MM

4. Mozesz zlukac u mnie XR4A, mam tez Nillkin Frosted Shield Black lub Red oraz Nillkin Screen Film do XR4A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, ostatecznie kupię stacjonarnie w MM albo innym RTV bo teraz mocno potaniały, a na serwisie mi najbardziej zależy.

 

PS. co oznacza że telefony są na rynek Indonezyjski (czy to nie to samo jakbym kupił na Aliexpress? Nie obsługują niektórych częstotliwości czy co?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po prostu Xiaomi ma restrykcje na sprzedaz telefonow dla hurtowni, jedne sa na rynek tylko danego kraju(np Indodonezja czy Chiny) inne tzw Free to Sell(sprzedaz na caly swiat), nie wiem dlaczego tak jest i co im to daje ale te z restrykcjami sa tansze. To tak jakby Dealer kupowal samochod w Rosji a sprzedawal np w Niemczech drozej i na tym jeszcze dodatkowo zarabial. Jest killku sprzedawcow w PL ktorzy wlasnie tak robia np ten Hermann GP czy Proline i inni, dzieki temu ich ceny zabijaja konkurencje no i rynek tyle ze Klienta Koncowego to pewnie nie interesuje ale producenta owszem i zaloze sie ze jesli zobaczy owe praktyki czesciej moze cos zrobic w tym kierunku by to ukrocic.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: Czy opłaca się teraz kupić Xiaomi Redmi 4A w cenie 450zł czy dołożyć te 100-150zł i kupić Redmi 4X? Mam na myśli, czy telefon nie jest już "przestarzały"? Czy będzie jeszcze wspierany przez Androida i jak długo? Nie chciałabym po roku czy dwóch kupować nowego telefonu.

Edytowane przez strawberry_madame
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, rozumiem. A jeszcze takie pytanie: Myślicie, że w związku z czarnym piątkiem cena trochę spadnie czy te 450zł w euro rtv agd/media markt to i tak dobra cena jak za ten telefon i jest ceną ostateczną i nie mam co liczyć na niższą? ;>

Edytowane przez strawberry_madame
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia November 21, 2017 o 16:20, MasaMasen napisał:

Jak z Xiaomi to Redmi 4X :)

Nie musi być konkretnie Xiaomi. Przy wyborze kierowałam się głownie opiniami na mgsm.pl czy innych portalach. Ale jeżeli jesteś w stanie polecić coś lepszego to jak najbardziej proszę. A i jeszcze jakbyś mógł mi powiedzieć czy opłaca się dopłacić kilka złotych do Redmi 4X? Czy ich parametry i wydajność sa porównywalne i nie ma sensu dopłacać?

Edytowane przez strawberry_madame
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...