andrzej669

AmazFit - Brak powiadomień SMS, połączeń, e-mail.

Recommended Posts

Witam. Zakupiłem nowy zegarek AmazFit lecz nie dostaje na niego żadnych powiadomień. Ktoś wie jak to ustawić ?

Zegarek ma najnowsza aktualizacje. Robiłem reset ustawień nic nie pomogło.

Dnia 16.11.2017 o 23:56, chudybws napisał:

Musisz poprzełączać suwaki.

Ukryj treść

6f4cf0a48f89d34c62c2163d62e4118c.jpgb23bda1744249a3e53219fe41de4cbf6.jpg

A z skąd  masz aplikację Amazfit watch po polsku ?

Edited by tomekvideo

Dnia 26.12.2017 o 18:29, pawelpk napisał:

Wszystko mam poustawiane jako udostępnianie kontaktów i pomimo tego na zegarku nie pokazuje kto dzwoni tylko numer się wyświetla

Musisz każdy numer mieć zapisany z +48

Kilka dni temu dostałam smartwatch Amazfit Pace. Na początku wszystko było ok. Dostawałam powiadomienia SMS, Facebook itp. Z tego co kojarzę to konkretnie po aktualizacji zegarka, która wyskoczyła w aplikacji na telefonie jako wymagana, powiadomienia przestały się pokazywać. Próbowałam to naprawić na różne sposoby, zmieniając różne opcje i nic. Dodam, że powiadomienie połączenia przychodzącego działa zawsze poprawnie. Nawet jeżeli w opcjach aplikacji usunę opcje powiadomień, dziwne. Próbowałam ustawień fabrycznych oraz zakładania nowego konta. Telefon cały czas jest połączony z zegarkiem. Nie będę wgrywać nowego romu bo utrace gwarancję. Dołączam skriny ustawionych uprawnień. Moj telefon to Xioami Redmi Note 2 na Androidzie 5.0.2 i miui 8.1.3.0.

received_1602461909792459.pngreceived_1602461936459123.pngreceived_1602461923125791.pngreceived_1602462009792449.pngreceived_1602461946459122.pngreceived_1602461996459117.pngreceived_1602461966459120.png

13 minut temu, ruszcz napisał:

Moj telefon to Xioami Redmi Note 2 na Androidzie 5.0.2 i miui 8.1.3.0.

Sprawdź dostęp do powiadomień Amazfita, może tam nie ma przyznanych uprawnień: Ustawienia, Dodatkowe ustawienia, Prywatność, Dostęp do powiadomień.

PS Stracisz gwarancję jak zaktualizujesz rom do najnowszej oficjalnej wersji? Żaden sprzedawca nie moze zabraniać wgrywania oficjalnych aktualizacji. Najnowsza stabilna wersja dla twojego ma Miui 8.5.4 http://en.miui.com/download-274.html

49 minut temu, FromWP napisał:

Sprawdź dostęp do powiadomień Amazfita, może tam nie ma przyznanych uprawnień: Ustawienia, Dodatkowe ustawienia, Prywatność, Dostęp do powiadomień.

PS Stracisz gwarancję jak zaktualizujesz rom do najnowszej oficjalnej wersji? Żaden sprzedawca nie moze zabraniać wgrywania oficjalnych aktualizacji. Najnowsza stabilna wersja dla twojego ma Miui 8.5.4 http://en.miui.com/download-274.html

Gdzieś ktoś napisał że się traci gwarancję. Też nie wiem dlaczego. Miałam najnowszą wersję Miui, ale były z nią problemy, już nie pamiętam jakie i wróciłam do starej wersji. Co do zegarka i powiadomień: wczoraj cały dzień próbowałam naprawić te powiadomienia i dziś jak padła mi bateria na telefonie się wyłączył, jak włączyłam go od nowa i połączyłam, to magicznie nagle dostałam powiadomienia. Także problem sam się rozwiązał: reset telefonu. Zostawiam komentarz. Może komuś się to przyda.

Guest kingaa16

Mam ten sam problem, jednak u mnie widzę że aplikacja nie działa w tle jak mi fit. Wie ktoś jak to zmienić?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Witam, mam od kilku dni Amazfit Bip niestety zegarek nie pokazuje kto dzwoni, tylko wyświetla informację incoming call, czy jest  ktoś kto potrafiłby mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu? zaznaczam że jestem raczej zielony w programowaniu itd.

Edited by Przemo81

@Przemo81 wszystko masz w postach, ale jak jesteś zielony to sam tego nie rób. Najprostszy sposób to zmiana języka w telefonie na angielski, bez dodatkowych kombinacji.

EDIT - nieaktualne. Udało się. Niestety opcja była trochę schowana i po czasie ją znalazłem.

Witam wszystkich.

Ja mam problem z tym, że nawet w aplikacji nie mam opcji ustawień powiadomień.. Czym to może być spowodowane? Pojawia mi się jakieś powiadomienie o aktywacji konta, ale jak wchodzę na maila to nie mam tam nic.. Próbowałem opcji Resent kilkukrotnie.. nic.. zero reakcji. Czy to może być tym spowodowane?

Będę wdzięczny za jakieś rady co robić.. to mój pierwszy smartwach i od razu problem z podstawowymi funkcjami.

Pozdr,

Screenshot_20180509-085651.png

Screenshot_20180509-085733.jpg

Edited by B_George_B

Guest
This topic is now closed to further replies.