Skocz do zawartości

MIUI i ulubione kontakty (Nougat)


pavlikdc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Posiadam telefon od 2 tygodni. Aparat zakupiłem już z odblokowanym bootloaderem więc łatwo było wrzucić TWRP i przeskoczyć do najnowszego Nougata z Xiaomi.eu. Co jakiś czas (co mnie dziwi) znikają mi ulubione kontakty (wszystkie trzymam na karcie SIM). Po przywróceniu backupu w TWRP kontakty wracają ale dosłownie na dzień. Możliwe że czyszczą się poprzez usuwanie pamięci podręcznej tudzież cache / dalvik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się by bootloader miał wpływ na kontakty bo reszta była wyczyszczona w recovery. Zakupiłem z globalem 8.5.X i tam denerwowało mnie brak zapisu kontaktów na sim (lub nie mogłem tego znaleźć) a teraz jestem na 7.11.2 (na bazie nougata sprzed tygodnia) ze wsparciem dzielonego ekranu. Dodam również że wykastrowałem trochę rom ze zbędnych aplikacji systemowych (wyjątkowe minimum - m.in. konto xiaomi, pogoda, skaner itp) i raz wylogował mi się fb i yt z tym że ten drugi to mod OG + microG. Na "pełnym" sofcie również znikają ulubione. Może te własnie ulubione trzeba skopiować najpierw na telefon....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...