Skocz do zawartości

[8.1.0][OFICJALNY] Nitrogen OS Beta [fpc/gdx]


Daviteusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mała pierdółka ale chciałbym się zapytać o SELinux. Mianowicie w tym ROMie jest w trybie permissive, a w pozostałych ROMach z jakich korzystałem SELinux zawsze był w trybie Enforcing. Sam pogooglałem w necie, ale nadal nie do końca rozumiem jaka jest różnica. Czy dla zwykłej osoby cokolwiek to zmienia czy jest w tym czy w tym trybie w danym ROMie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Daviteusz zmienił(a) tytuł na [8.1.0][Goodix/Fpc] Nitrogen OS Beta
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Próbowałem wszystkich haseł. Nie działa żadne jakie mam na jakimkolwiek urządzeniu lub koncie.

 

11 minut temu, Kamil Kupiec napisał:

Hasło ekranu blokady? 

Nie wiem co to blokuje ale nie moge zrobic nic.

Edytowane przez wales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.02.2018 o 18:14, wales napisał:
Po instalacji i ponownym uruchomieniu wyskakuje mi okno w którym mam wpisać hasło. Jakie hasło? Żadne z moich haseł nie działa :/ 

Zrób FORMAT /DATA w TWRP (Nie wipe. Format usuwa szyfrowanie partycji i wywala także wszystkie dane z pamięci wewnętrznej). Po formacie zrób Reboot do recovery i na nowo wgraj rom.  

Dodam jeszcze, że po tym formacie problem raczej ustąpi na zawsze. Wróci gdy wgrasz global dev używając miflash i wybierając "flash_all"

Dnia 1.02.2018 o 19:34, Kamil Kupiec napisał:
Hasło ekranu blokady? 
Spoiler

261edee62269f0ddbf7f39da84a3c154.jpg

Nope. Raczej nie możliwe jest, żeby po wgraniu romu (raczej z wipe data) prosiło o podanie hasła blokady ekranu

Edytowane przez Daviteusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po za tym, że po włączeniu transmisji danych wsysa baterie niemiłosiernie na każdym 8.1 to wszystko działa sprawnie na Oreo. Ja się przeniosłem na OmniROM. Ostatnio coś poprawili i tel wchodzi w Deep Sleep bez problemu i bateria lepiej trzyma, jeśli działam tylko na Wifi. Poza domem chyba lepiej mieć nougata na pokładzie, albo nie używać transmisji danych.

A tak poza tym to wszystko stabilnie jest, długo siedziałem na NOS i byłem zadowolony. Pewnie wrócę do niego. Zawsze wracam :D 

Edytowane przez Daviteusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

już od dłuższego ponad 15 min chyba czasu mam logo kręcące się logo jakby się zwiesił a przed instalacja zrobiłem format ceche, data i devalink dopiero aktualizacja do wersji na android pie dopiero pomoglo choć w kilku miejscach jest nie po polsku 

Edytowane przez akszyn
Szersze uzupełnienie wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...