Jump to content

Redmi 4A błąd łączenia z siecią

Recommended Posts

Wczoraj wymieniłem ekran w 4a wszystk9 ladnie działa, ale jest jedno co uniemożliwia korzustanie z telefonu. Telefon widzi karty SIM i widzi sieci komórkowe 4G, ale nie chce się z nimi połączyć. Wie ktoś jaka moze być przyczyna i czy konieczna będzie wymiana gniazda czy wystarczy coś poustawiać/wgrywać

https://drive.google.com/folderview?id=1s_V31Nb4mvZib_cpYGB7EIz-crF-Jg6X

Edited by Lancelot

APN, czyli konfiguracja urządzenia pod internet, mms i sms ogólnie. Jak chcesz to ci podeślę prawidłowe apn które u mnie na play działa.
@Lancelot a uruchamiałeś ponownie telefon? skonfiguruj punkt dostępowy (APN) dla play i zobacz czy zadziała, powinno...

Edited by Orjon
52 minuty temu, Orjon napisał:

APN, czyli konfiguracja urządzenia pod internet, mms i sms ogólnie. Jak chcesz to ci podeślę prawidłowe apn które u mnie na play działa.
@Lancelot a uruchamiałeś ponownie telefon? skonfiguruj punkt dostępowy (APN) dla play i zobacz czy zadziała, powinno...

Telefon uruchamialem ponownie kilka razy. Testowałem inne karty (play) i drugi slot. Nic nie dawało. Także wipe z poziomu recorvery nic nie dał. Jeśli mozesz to podeslij te apn 

Włączyłem wi fi i pojawiły się kreski zasięgu jednak nic one nie dają ;-; zaraz sprawdze apn

Ustawiłem APN tak jak Ty noi w sumie nic się nie zmieniło czytaj "nie mozna połączyć się z tą siecią spróbuj ponownie później 

Myślicie że może to mieć związek z anteną wifi telefonu bo tą delikatnie naruszyłem podczas wymiany ekranu 

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...