Skocz do zawartości

Fastboot wlaczyl sie bez powodu


Weles

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście spotkałem się z problemem że telefon jeszcze na miui 8 potrafił się w kółko resetować na logo MI udało mi się dotrwać do uruchomienia telefonu po jakiejś godzinie resetów po czym telefon zostawiłem na całą noc wyłączony i to mi pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powinna zadziałać kombinacja vol+ i power. Jak nie to wszystkie 3 przyciski.

Jeśli w fastboot nie wykrywa żaden komp, a do trybu serwisowego nie masz dostępu, to sytuacja jest nieciekawa. Można by spróbować wprowadzić telefon w edl, ale jeśli nie zadziała tryb serwisowy - to trzeba będzie to zrobić inwazyjnie przez testpoint...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, popik napisał:

narazie sie poddałem dzięki za pomoc 

Hej, nie poddawaj się! Też miałem problem po nieudanym wgraniu ROM-u. Wszystko odkręciłem za pomocą testpoint, co opisywałem w jednym z tematów. Procedura jest naprawdę prosta, a chyba lepsze to, niż oddawanie telefonu z obce ręce i płacenie za coś, co można zrobić samemu :)

 

Swoją drogą, czy ktoś jeszcze spotkał się z samoistnie włączającym się fastbootem? Obudziłem się dziś, zerkam na telefon, a tam patrzy się na mnie królik w czapce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Orjon napisał:

Do woli, ale to ostateczność jak już wszystko inne się wali. No i pamiętaj że stracisz albo już straciłeś gwarancję przy robieniu testpoint...

 

tapnięte z Redmi 4a

Jesteś pewien? Wiem, że dawniej tak było, bo w ten sposób odblokowywało się bootloader w starszych telefonach, ale przecież w Xiaomi testpoint służy wyłącznie do wchodzenia w tryb serwisowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2017 o 10:22, Orjon napisał:

No tak, ale wiąże się to z zerwaniem plomb przecież, nie? Więc gwarancja się raczej anuluje... Ale w sumie ciężko mi się wypowiadać, niech bardziej doswiadczeni powiedzą :)

tapnięte z Redmi 4a
 

Niech mnie pokręci, ale nie mogę sobie przypomnieć, czy widziałem tam jakiekolwiek plomby. Jestem prawie pewien, że nie. Mogły mi jednak po prostu umknąć...

 

@popik jaki ROM próbujesz wgrać? Przez jaką procedurę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...