Jump to content

Recommended Posts

Witam

Kilka dni temu kupiłem nowego Mi5C. Telefon podczas rozmowy rozłącza i traci zasieg. Nie ma reguły raz po paru sekundach czasem po paru minutach. Słychać pikniecie i ucina rozmowę. W miejscu ikony od zasięgu pojawia się krzyżyk (przekreślenie) dopiero po restarcie wraca do normy. Wcześniej użuwałem Redmi 3S Pro i na nim wszytko działało dobrze aż do upadku. Po upadku telefon znaczą gubić zasięg. Liczyłem ze to może wina karty sim. Wymieniłem kartę na nową kłopot nie znikną, wiec kupiłem nowy telefon (Mi5c) a ten o rozłącza w trakcie rozmowy. Dodam że jak nie rozmawiam to zasięg jest. Wersja android 7.1.2 N2G47J MIUI Glogal 8.5 (stabilna) 8.5.3.0.0(NCJCNED).Sieć PLUS.  Proszę o pomoc

Edited by zolw

Witaj telefon mi5c jest aparatem przeznaczonym na rynek Chiński i nie miał i nie będzie raczej miał wersji Miui Global.Coś mi się zdaje że masz fake miui.Proponuje abyś sprawdził czy masz odblokowany bootloader i jeśli tak to zainstalował oprogramowanie miui.eu. Wszytkie poradniki znajdziesz na tym forum lub ewentualnie polecam Serwis MIUIPolska.Oczywiście po wgraniu Miui.eu trzeb też odblokować w telefonie 4G  co jest juz prostą operacją a jak również znajdziesz tu na forum:)

Edited by wonzki
  • 2 weeks later...
Dnia 9.11.2017 o 21:50, zolw napisał:

Witam

Kilka dni temu kupiłem nowego Mi5C. Telefon podczas rozmowy rozłącza i traci zasieg. Nie ma reguły raz po paru sekundach czasem po paru minutach. Słychać pikniecie i ucina rozmowę. W miejscu ikony od zasięgu pojawia się krzyżyk (przekreślenie) dopiero po restarcie wraca do normy. Wcześniej użuwałem Redmi 3S Pro i na nim wszytko działało dobrze aż do upadku. Po upadku telefon znaczą gubić zasięg. Liczyłem ze to może wina karty sim. Wymieniłem kartę na nową kłopot nie znikną, wiec kupiłem nowy telefon (Mi5c) a ten o rozłącza w trakcie rozmowy. Dodam że jak nie rozmawiam to zasięg jest. Wersja android 7.1.2 N2G47J MIUI Glogal 8.5 (stabilna) 8.5.3.0.0(NCJCNED).Sieć PLUS.  Proszę o pomoc

Dokładnie taki sam problem miałem najpierw ze swoim Redmi Note 4 (odesłany na gwarancji gdzie wymieniono płytę główną), a potem z nowym mi5c. Tyle, że w przypadku mi5c nie gubił zasięgu, a miał beznadziejny zasię LTE - tak jak kolega wyżej napisał. Po wgraniu xiaomi.eu problem z LTE zniknął (nawet nie musiałem go odblokowywać), ale niestety pojawił się właśnie wspomniany problem z zasięgiem - telefon co jakiś czas go gubi, co po wcześniejszych doświadczeniach sugeruje, że może to znowu być problem z płytą główną.

Edited by krainawilka
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...