Skocz do zawartości

Dlaczego są rózne pudełka z opaską


szadoky

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja z kwadratowym pulsometrem bez problemu 20 dni cały czas podłączona z telefonem. Wersja z okrągłym pulsometrem: jedna 4-5 dni (cały czas połączona) , druga 9-10 dni.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Ja zgłosiłem reklamację do GB. Napisałem o problemach z baterią. Napisali mi abym naładować ponownie, a w momencie gdy bateria osiągnie 10% naładował ja jeszcze raz Nie wiem jak może to pomóc, ale niech im będzie, tak zrobię. A potem będę walczył dalej.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pkonrad napisał:

druga 9-10 dni.

 

Dnia 25.11.2017 o 22:05, tekjow napisał:

jedna 4-5 dni (cały czas połączona) , druga 9-10 dni

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Panowie spokojnie. Mam opaskę w wersji china i bateria trzyma normalnie ponad 20 dni. Lecz jeśli włączycie kontrolę tętna 24/7 w jednominutowym interwale to czas działania na baterii spada do 9 -10 dni właśnie. Ja co dzień biegam, więc ładuję co sobotę i zostaje jeszcze jakieś 20-30 procent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie. Mam opaskę w wersji china i bateria trzyma normalnie ponad 20 dni. Lecz jeśli włączycie kontrolę tętna 24/7 w jednominutowym interwale to czas działania na baterii spada do 9 -10 dni właśnie. Ja co dzień biegam, więc ładuję co sobotę i zostaje jeszcze jakieś 20-30 procent.
Przy włączonym pomiarze tętna co 5 min. bateria ucieka w oczach. Bez pomiaru dziennego a tylko nocny, kilku spacerach i dwóch biegach - ledwo 9 dni...

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłosiłem reklamację do GB. Napisałem o problemach z baterią. Napisali mi abym naładować ponownie, a w momencie gdy bateria osiągnie 10% naładował ja jeszcze raz Nie wiem jak może to pomóc, ale niech im będzie, tak zrobię. A potem będę walczył dalej.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Też zgłosiłem i napisali mi dokładnie to samo co Tobie. Jak możesz to napisz jak wygląda twoja reklamacja w GearBest. Pisałeś im tylko że rozładowanie i naładowanie nic nie zmieniło czy dołączaleś jeszcze jakieś zdjęcia czy screeny?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zgłosiłem i napisali mi dokładnie to samo co Tobie. Jak możesz to napisz jak wygląda twoja reklamacja w GearBest. Pisałeś im tylko że rozładowanie i naładowanie nic nie zmieniło czy dołączaleś jeszcze jakieś zdjęcia czy screeny?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Ich odpowiedź widzę dla wszystkich standardowa. Dziś wieczorem będę do nich pisał ponownie.
Pisałem im, że bateria kiepsko trzyma po mimo deklaracji na stronie, że średnio 20 dni. Wspominałem też o sofcie, którego nie można zaktualizować.
Dam znać co napiszą.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się nowa wersja aplikacji Mi Fit 3.1.8.1
Link do pobrania apki: https://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=315315

Aktualizuje ona też firmware w opasce do 1.0.1.67

ec5ac7903552c4ea5cf4e53f661fb75b.jpg

Nie mam w tej chwili możliwości sprawdzenia jak wygląda update w indyjskiej wersji opaski. Bardzo proszę o sprawdzenie, czy nowa wersja Mi Fit aktualizuje indyjskie Mi Band 2.


Edit:
Najnowszy Mi Fit 3.1.8.1 aktualizuje firmware do wersji 1.0.1.67 we wszystkich wersjach opaski, również w indyjskich z okrągłym pulsometrem :)

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, meriox napisał:

Posiadam wersję z numerem SKU kończącą się literami GL. Wskazuje to na wersję Global i też posiada prostokątny sensor.

Ja mam identyczne pudełko z takim samym numerem SKU kończy się literami GL a oczko w pulsometrze mam okrągłe.I teraz nie wiem czy mam idia czy nie po włączeniu opaski pokazywało  wersje MiBand  1.0.1.52 , po wgraniu ręcznym Mi Fit 3.1.8.1 zrobiło mi aktualizację Miband do wersji 1.0.1.67.Po czy poznać czy ma indie czy nie chciałbym wgrać modyfikacje które są w poście Mi Band 2 wersja ale widzę ze tam są wersje dla opasek india i nie wiem co mam wgrać .

Edytowane przez mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkami...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek - używam swojej opaski od ponad roku. Kilka miesięcy temu kupiłem komuś w prezencie kolejną opaskę. 

Ostatnio zauważyłem, że odcienie wyświetlacza obu znacznie się różnią - moja opaska ma podświetlenie bardziej żółte, druga ma zdecydowanie bielszy odcień. Zastanawiam się, czy jest to kwestia zastosowanych wyświetlaczy, czy też zużycia.

Edytowane przez Otho Sackville
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Otho Sackville napisał:
Z ciekawostek - używam swojej opaski od ponad roku Kilka miesięcy temu kupiłem komuś w prezencie kolejną opaskę. 
Ostatnio zauważyłem, że odcienie wyświetlacza obu znacznie się różnią - moja opaska ma podświetlenie bardziej żółte, druga ma zdecydowanie bielszy odcień. Zastanawiam się, czy jest to kwestia zastosowanych wyświetlaczy, czy też zużycia.

Mam dokładnie to samo. Myślałem że to kwestia innej folii ochronnej różnych producentów, ale widocznie to kwestia zastosowanego panelu OLED, szybki albo kwestia zużycia.

@tekjow w Sklepie Play jeszcze nie ma udostępnionej najnowszej wersji aplikacji Mi Fit oznaczonej numerem 3.1.8.1. Musisz ją pobrać samemu bezpośrednio z linku, który podałem kilka postów wcześniej i ręcznie zainstalować na smartfonie. Po uruchomieniu aplikacji i synchronizacji z Twoją opaską, aktualizacja firmware uruchomi się automatycznie.

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kukulka napisał:

Ja mam identyczne pudełko z takim samym numerem SKU kończy się literami GL a oczko w pulsometrze mam okrągłe.I teraz nie wiem czy mam idia czy nie po włączeniu opaski pokazywało  wersje MiBand  1.0.1.52 , po wgraniu ręcznym Mi Fit 3.1.8.1 zrobiło mi aktualizację Miband do wersji 1.0.1.67.Po czy poznać czy ma indie czy nie chciałbym wgrać modyfikacje które są w poście Mi Band 2 wersja ale widzę ze tam są wersje dla opasek india i nie wiem co mam wgrać .

Aby mieć wersie na India musiał byś mieć SKU kończące się na IN ... GL to Global w dodatku powinno być z boku Znaczek CE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opaska GL Wygląda jak na foto z widocznym znakiem CE , Mam okrągły sensor . Opaskę mam od piątku . Pełne naładowanie zakończone o 22 po 36 godzinach ostrej zabawy mierzenia pulsu ponad 12 godzin sparowania z telefonem , otrzymaniem z 25 powiadomień :)  bateria 93% ( więc chyba źle nie jest ) Zobaczymy jak się skończy (dam znak) Za dwa dni podnieta gadżetem spadnie to i bateria odpocznie :D

 

Dla tego wydaje mi się że kształt czujnika nic nam nie powie , a bardziej skłaniał bym się do opinii o rożnej jakości baterii ( a może nawet samego kabla do ładowania , gdybam) 

 

Screenshot_2017-12-03-09-09-33-131_com.miui.gallery.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pompon czunik w Twojej opasce wygląda inaczej niż w indyjskiej wersji:

IMG_20171126_145445.jpg

Druga i trzecia od lewej to wersje indyjskie. Pierwsza to wersja chińska. Symbol CE miałem tylko na pudełku. Z Twoją raczej wszystko będzie OK, jeśli chodzi o pracę na baterii.

Edytowane przez pkonrad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pkonrad . O masz faktycznie to znowu coś innego ... Zobaczymy jak się to skończy , bo ja dopiero zaczynam zabawę z tą opaską . Co do samego sensora to warto zrobić sobie łatwy test :) Zdjąć opaskę położyć na stolę i włączyć pomiar , jak pokaże jakiś wynik to sensor słaby ,lub fake ... Jak wyskoczy krzyżyk to OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odczyty na sensorach zarówno w opaskach indyjskich jak i chińskiej są zbliżone, więc czujniki są moim zdaniem OK. Problemem jest krótki czas pracy na baterii w indyjskich opaskach. Ta która jest cały czas połączona z telefonem, odbiera powiadomienia itp... wytrzymuje na baterii ok 4-5 dni. Druga która nie jest na stałe połączona z telefonem, tylko 1-2 razy dziennie celem synchronizacji z Mi Fit trzyma 9-10 dni. Chińska wersja, która cały czas jest połączona z telefonem wytrzymuje bez problemu 20 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...