Jump to content

MIUI 7.11.9

Recommended Posts

Dnia 12.11.2017 o 12:20, Lex Luthor napisał:

Na moim Mi Note ten ROM jest super! Nic się nie dzieje. Nie ma lagów, wczoraj SoT 5'30" do 10% baterii.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE

a jak wygląda sprawa z autoobrotem ekranu ? Działa ?
Jeżeli tak, to jaki masz czas od załączenia telefonu ? Bez restartu ?

Proszę daj znać czy nadal szwankuje po dłuższym czasie bez restartu.

• Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na prośbę użytkowników wrzucam najświeższą wersja HOSTS z AdAwaya do wrzucenia przez TWRP 10-11-2017 Blokada_reklam_hosts_10_11_2017.zip    

Ustawienia/zainstalowane u góry 3 kropki i pokaż systemowe. Będzie launcher Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

jak sie aktualizuje te aktualizacje cotygodniowe? wchodze w twrp czyszczę cache i odpalam aktualizacje z pliku zip? czy w jakiej kolejności?

Posted Images

36 minut temu, lg4xhd napisał:

a jak wygląda sprawa z autoobrotem ekranu ? Działa ?
Jeżeli tak, to jaki masz czas od załączenia telefonu ? Bez restartu ?

Proszę daj znać czy nadal szwankuje po dłuższym czasie bez restartu.

W sobotę wieczorem resetowałem więc zapewne rotacja padnie w czwartek. Póki co to 65h od włączenia i wszystko ok.

• Thanks 1
1 godzinę temu, emarcin napisał:

Czy u Was też występują podwójne powiadomienia na ekranie blokady? Nie zawsze ale raz na jakiś czas tak mam

To już od poprzedniej wersji, ale u mnie na razie (chyba) tylko na Gmailu.

@Dzienny musisz pośledzić wątek i poczytać z czym najczęściej ludzie "walczą" na xiaomi.eu/MIUI Polska – w moim mniemaniu większych jaj nie ma, zdarzają się akcje takie jak niegdyś niedziałający GPS, ale trzeba się z tym liczyć na wersji rozwojowej gdzie deweloperzy grzebią w kompilacjach i sprawdzają na żywym materiale. Stąd ja czekam na wydanie stabilne xiaomi.eu z utęsknieniem :-)

7.11.9 uważam za dobre wydanie przykładowo.

P.S. wynik baterii na WiFi w dniu dzisiejszym, więc to pewnie dzięki temu. W terenie na LTE mam w okolicach 4-4:30h SoT, aczkolwiek liczę do około 20-15% baterii, staram się unikać rozładowania akumulatora do zera.

(Aplikacje głównie: YouTube, FB, Messenger, Instagram, przeglądanie www, Aparat, PowerAmp)

Edited by QBAQ

Mi5 trzeba używać. Jak się nie używa to bateria leci szybko i sot mniejszy. Testuje aktualnie tylko samo H plus. Odinstalować FB i messenger. Zainstalowane Friendly. Zostało 48 procent baterii a sot to 1h.17 minut Szału nie ma.

Wysłane z Mi5

8 godzin temu, JacekBB napisał:
Mi5 trzeba używać. Jak się nie używa to bateria leci szybko i sot mniejszy.

No o takiej teorii to jeszcze nie słyszałem

W ogóle po co te zabawy z odinstalowywaniem aplikacji? Aplikacji trzeba używać jak się nie używa to po co tak "wypasiony" fon?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Dodaj jeszcze pół strony wątku pustych wierszy...

@QBAQ oraz@Dzienny

Na moim mi 5s+ SOT jest nadzwyczaj dobry. Pół dnia na 3g/4g i pół na wifi i takie oto wyniki.

Telefon nie był ładowany w trakcie dnia. Do pomocy przy wydłużaniu pracy baterii skorzystałem z xposed + greenify + amplify.f2fb2e2472bbe83a51510624932188a0.jpg0c60b79b999fb7d0d5eead242d95d834.jpg

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

@fi9o mi5s plus ma większą baterię, więc w sumie się nie dziwię. Global dev bateria daje radę na wifi, jednak na 4g jest bardzo słabo (rzadko kiedy uda mi się do tych 4 godzin dobić), dlatego właśnie myślę nad eu, bo może tutaj z tym 4g byłoby trochę lepiej.

12 minut temu, Dzienny napisał:

@fi9o mi5s plus ma większą baterię, więc w sumie się nie dziwię. Global dev bateria daje radę na wifi, jednak na 4g jest bardzo słabo (rzadko kiedy uda mi się do tych 4 godzin dobić), dlatego właśnie myślę nad eu, bo może tutaj z tym 4g byłoby trochę lepiej.

I analogicznie większy ekran do tego. SOT na poziomie 5-6h moja dziewczyna wyciąga na MIUI bez dodatków o których pisałem ja(na mi5). 

4 minuty temu, krainawilka napisał:

Na potwierdzenie mojej wczorajszej tezy - na moich oczach bateria zleciała z 30% do 1% w sekundę. Dodatkowo wyświetlił się jakiś komunikat o nadmiernym zużyciu w ciągu ostatnich 30min.
Ktoś zna przyczynę lub boryka się z podobnym problemem?

Spróbuj z gsam battery monitor, zobacz co nadmiernie Ci ją drenuje.

9 minut temu, fi9o napisał:

Spróbuj z gsam battery monitor, zobacz co nadmiernie Ci ją drenuje.

Pokazuje mi głównie ekran, żadnych nadużyć ze strony aplikacji. Zresztą - cokolwiek miałoby nadmiernie zżerać baterię, to nie jest w stanie zrobić tego w takim tempie (30% w sekundę).

Jak przytrzymam w mi5 przycisk home to pojawia się biała kropka i biała ramka na ekranie. Co to za czary? Xd zrzut ekranu to to nie jest 

Druga sprawa to dlaczego mi5 nie ma API Vulcan? Chciałem odpalić lineage na full i się nie da bo urządzenie nie ma Vulkan;( 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.lin2ws

Edited by stereo0
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...