Jump to content

MIUI 7.11.9

Recommended Posts

• Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na prośbę użytkowników wrzucam najświeższą wersja HOSTS z AdAwaya do wrzucenia przez TWRP 10-11-2017 Blokada_reklam_hosts_10_11_2017.zip    

Ustawienia/zainstalowane u góry 3 kropki i pokaż systemowe. Będzie launcher Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

jak sie aktualizuje te aktualizacje cotygodniowe? wchodze w twrp czyszczę cache i odpalam aktualizacje z pliku zip? czy w jakiej kolejności?

Posted Images

2 godziny temu, krainawilka napisał:
Robiłem jak zwykle przez OTA, ale...

Źle Co się pobrał plik. Sumy md5 się przy weryfikacji nie zgadzają. Dlatego przerywa instalację. Skasuj pobrany plik i pobierz ponownie. Jeśli dalej tak będzie - pobierz przez stronę ale z innego serwera i konieczne zaznacz opcję weryfikacji md5.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Edited by MiuiFan_83
  • Like 2
Dnia 10.11.2017 o 18:22, MartInR napisał:

W tej i poprzedniej wersji nie działają powiadomienia sms z zewnętrznej aplikacji Chomp SMS.

Konkretnie, przy nadejściu wiadomości brak dźwięku, brak wibracji, brak migającej diody.

Po odblokowaniu telefonu pływające powiadomienie jest, odpowiednia ikona na belce wraz z powiadomieniem po rozwinięciu również.

Raczej nie jest to wina aplikacji (ostatnia aktualizacja, 25 października).

jakieś sugestie ?

U mnie w tej wersji romu przestały działać powiadomienia w Textra SMS.

23 godziny temu, JacekBB napisał:

Korzystaj z tej wbudowanej.... 

Ja się przyzwyczaiłem i problemów nie mam.

Tylko nie rób flash/all z tego powodu.

Odpowiedź godna pochwały :shock:

• Confused 1
wymagane jest ręczne udzielenie uprawnień dla Kalendarza w aplikacji Systemowy Launcher (Zainstalowane > Systemowy Launcher > Uprawnienia aplikacji > Kalendarz)

Gdzie to jest?
U mnie w zainstalowanych aplikacjach nie ma "systemowy launcher"?
Tel. Mi5
A włączyłeś w prawym górnym rogu opcje pokaż wszystkie?

Wysłane z mojego MI+MAX przy użyciu Tapatalka

Pytanie techniczne.

Potrafi sie zdarzyć, że system po aktualizacji nie wstaje/ trzeba go stawiać zupełnie na nowo. I tu pytanie. Co w przypadku gdy przed aktualizacją mieliśmy sparowane urządzenie typu amazfit/miband2? Urządzenie rozpoznaje sparowany telefon po adresie mac(czy coś w ten deseń) czy robi nam się problem?

Edited by Wojusek

Witam,

dzisiaj zaktualizowałem w końcu swojego Redmi 3s, i mam pytanko. Jest już działające xposed na miui 9?

Drugie pytanie, mam trochę poszarpane animacje systemu. Czy da się je jakoś upłynnić?

Dnia 10.11.2017 o 18:22, MartInR napisał:

W tej i poprzedniej wersji nie działają powiadomienia sms z zewnętrznej aplikacji Chomp SMS.

Konkretnie, przy nadejściu wiadomości brak dźwięku, brak wibracji, brak migającej diody.

Po odblokowaniu telefonu pływające powiadomienie jest, odpowiednia ikona na belce wraz z powiadomieniem po rozwinięciu również.

Raczej nie jest to wina aplikacji (ostatnia aktualizacja, 25 października).

jakieś sugestie ?

Sprawdź w ustawieniach powiadomień w twojej aplikacji, bo u mnie był zmieniony dzwonek (nazwa składająca się z cyfr). Po zmianie, powiadomienia dźwiękowe wróciły. Wibracji nadal brak, dioda działa. Co do diody, to sprawdź w systemowych ustawieniach powiadomień twojej aplikacji czy nie wyłączyło diody.

1 godzinę temu, przemonk25 napisał:

Na 7.11.2 mam już 8h SoT i 28% baterii. Telefon ładowany 48h temu. Mam XIAOMI Redmi Note 4x. To chyba najlepszy wynik jaki udało mi się uzyskać. Myślę że zostanę na tym Romie na dłużej :)

Mam podobne zdanie o tej wersji też zauważyłem że spadek baterii jest widocznie mniejszy niż zwykle (posiadam redmi note 3 pro kenzo)

Dnia 10.11.2017 o 19:43, zielonyBB napisał:

Jest OK.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

A cos wiecej mozesz powiedziec ? Aktualnie siedze na 7.10.26 bo tutaj nawet dziala ten GPS , pierwsza aktualizacja w listopadzie niby znowu popsula tego GPS. Moglbys wstawic screena z GPS Test`u i powiedziec po ilu fixa zlapalo? Dzieki wielkie.

A cos wiecej mozesz powiedziec ? Aktualnie siedze na 7.10.26 bo tutaj nawet dziala ten GPS , pierwsza aktualizacja w listopadzie niby znowu popsula tego GPS. Moglbys wstawic screena z GPS Test`u i powiedziec po ilu fixa zlapalo? Dzieki wielkie.
Fix jakieś 5 sekund. SS wstawiam, ale to nie jest takie najważniejsze. Ważne że w nawigacji, w mieście jest szybko i stabilnie.755303575f84949f77dd806dd310f5c5.jpg

Sent from my MI 5 using Tapatalk

• Like 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...