ZduneX25

MIUI 7.11.9

Recommended Posts

Z tego co widzę to ten updated na en.miui.com jest całkowicie wycofany i dopiero w następnym tygodniu będzie aktualizacja.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

2 godziny temu, krainawilka napisał:
Robiłem jak zwykle przez OTA, ale...

Źle Co się pobrał plik. Sumy md5 się przy weryfikacji nie zgadzają. Dlatego przerywa instalację. Skasuj pobrany plik i pobierz ponownie. Jeśli dalej tak będzie - pobierz przez stronę ale z innego serwera i konieczne zaznacz opcję weryfikacji md5.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Edited by MiuiFan_83
  • Like 2

Dnia 10.11.2017 o 18:22, MartInR napisał:

W tej i poprzedniej wersji nie działają powiadomienia sms z zewnętrznej aplikacji Chomp SMS.

Konkretnie, przy nadejściu wiadomości brak dźwięku, brak wibracji, brak migającej diody.

Po odblokowaniu telefonu pływające powiadomienie jest, odpowiednia ikona na belce wraz z powiadomieniem po rozwinięciu również.

Raczej nie jest to wina aplikacji (ostatnia aktualizacja, 25 października).

jakieś sugestie ?

U mnie w tej wersji romu przestały działać powiadomienia w Textra SMS.

23 godziny temu, JacekBB napisał:

Korzystaj z tej wbudowanej.... 

Ja się przyzwyczaiłem i problemów nie mam.

Tylko nie rób flash/all z tego powodu.

Odpowiedź godna pochwały :shock:

• Confused 1

23 godziny temu, Lex Luthor napisał:

Znów mi zablokowało codzienne tapety blokady...

Wysłane z mojego MI NOTE LTE

Mi tak samo zmienne tapety blokady przestały działać. Da się to jakoś naprawić?

wymagane jest ręczne udzielenie uprawnień dla Kalendarza w aplikacji Systemowy Launcher (Zainstalowane > Systemowy Launcher > Uprawnienia aplikacji > Kalendarz)

Gdzie to jest?
U mnie w zainstalowanych aplikacjach nie ma "systemowy launcher"?
Tel. Mi5

wymagane jest ręczne udzielenie uprawnień dla Kalendarza w aplikacji Systemowy Launcher (Zainstalowane > Systemowy Launcher > Uprawnienia aplikacji > Kalendarz)

Gdzie to jest?
U mnie w zainstalowanych aplikacjach nie ma "systemowy launcher"?
Tel. Mi5
A włączyłeś w prawym górnym rogu opcje pokaż wszystkie?

Wysłane z mojego MI+MAX przy użyciu Tapatalka

A włączyłeś w prawym górnym rogu opcje pokaż wszystkie?

Wysłane z mojego MI+MAX przy użyciu Tapatalka

Dzięki, działa ;)

Jeszcze tylko kroki z mifit, ehh
Mifit oczywiście w autostarcie i zalogowany na konto xiaomi.88a43e92f3d05279c4d1362af9ebdbb1.jpg

3 godziny temu, Lukaszlukasz napisał:

Mifit oczywiście w autostarcie i zalogowany na konto xiaomi.

Też męczę się z tym mifit'em :(

Edited by mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkie. Brawo!

Na moim Mi Note ten ROM jest super! Nic się nie dzieje. Nie ma lagów, wczoraj SoT 5'30" do 10% baterii.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE

2 minuty temu, Arson47 napisał:

Nikiel Sot niecale 3 h, jakies porady ? kilka wersji wstecz ponad 5 h

Dlaczego nie pytałeś przed zakupem Nikiel. Odp szukaj na forum.

Wiem ze MTK ma problem z deep sleep  ale wgrałem fixa i tutaj jest okej, żadna apka mi jakos nie zżera baterii tylko czuwania sieci, lte wylaczylem, dane komorkowe tez. Wiem ze zle ze MTK.... :/

Żona ma Redmi 4X na globalu i byłem w szoku jak popatrzyłem w sot. Ponad 8 godzin a telefon użytkownik używa 4 dzień. Szok.

Wysłane z Mi5

Macie też problem ze Snapchatem, bo ciągle jak wyjdę z apki i w nią wejdę każe się zalogować. :/ Nie wiem czy to wina Snapchata czy MIUI, ehh. Chociaż nie crashuje mi fb, jak na globalu.

53 minuty temu, JacekBB napisał:

Żona ma Redmi 4X na globalu i byłem w szoku jak popatrzyłem w sot. Ponad 8 godzin a telefon użytkownik używa 4 dzień. Szok.

Wysłane z Mi5

Non stop włączona dane/wifi? Może skrin?

Pytanie techniczne.

Potrafi sie zdarzyć, że system po aktualizacji nie wstaje/ trzeba go stawiać zupełnie na nowo. I tu pytanie. Co w przypadku gdy przed aktualizacją mieliśmy sparowane urządzenie typu amazfit/miband2? Urządzenie rozpoznaje sparowany telefon po adresie mac(czy coś w ten deseń) czy robi nam się problem?

Edited by Wojusek

Witam,

dzisiaj zaktualizowałem w końcu swojego Redmi 3s, i mam pytanko. Jest już działające xposed na miui 9?

Drugie pytanie, mam trochę poszarpane animacje systemu. Czy da się je jakoś upłynnić?

Na 7.11.2 mam już 8h SoT i 28% baterii. Telefon ładowany 48h temu. Mam XIAOMI Redmi Note 4x. To chyba najlepszy wynik jaki udało mi się uzyskać. Myślę że zostanę na tym Romie na dłużej :)

Dnia 10.11.2017 o 18:22, MartInR napisał:

W tej i poprzedniej wersji nie działają powiadomienia sms z zewnętrznej aplikacji Chomp SMS.

Konkretnie, przy nadejściu wiadomości brak dźwięku, brak wibracji, brak migającej diody.

Po odblokowaniu telefonu pływające powiadomienie jest, odpowiednia ikona na belce wraz z powiadomieniem po rozwinięciu również.

Raczej nie jest to wina aplikacji (ostatnia aktualizacja, 25 października).

jakieś sugestie ?

Sprawdź w ustawieniach powiadomień w twojej aplikacji, bo u mnie był zmieniony dzwonek (nazwa składająca się z cyfr). Po zmianie, powiadomienia dźwiękowe wróciły. Wibracji nadal brak, dioda działa. Co do diody, to sprawdź w systemowych ustawieniach powiadomień twojej aplikacji czy nie wyłączyło diody.

1 godzinę temu, przemonk25 napisał:

Na 7.11.2 mam już 8h SoT i 28% baterii. Telefon ładowany 48h temu. Mam XIAOMI Redmi Note 4x. To chyba najlepszy wynik jaki udało mi się uzyskać. Myślę że zostanę na tym Romie na dłużej :)

Mam podobne zdanie o tej wersji też zauważyłem że spadek baterii jest widocznie mniejszy niż zwykle (posiadam redmi note 3 pro kenzo)

Dnia 10.11.2017 o 19:43, zielonyBB napisał:

Jest OK.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

A cos wiecej mozesz powiedziec ? Aktualnie siedze na 7.10.26 bo tutaj nawet dziala ten GPS , pierwsza aktualizacja w listopadzie niby znowu popsula tego GPS. Moglbys wstawic screena z GPS Test`u i powiedziec po ilu fixa zlapalo? Dzieki wielkie.

A cos wiecej mozesz powiedziec ? Aktualnie siedze na 7.10.26 bo tutaj nawet dziala ten GPS , pierwsza aktualizacja w listopadzie niby znowu popsula tego GPS. Moglbys wstawic screena z GPS Test`u i powiedziec po ilu fixa zlapalo? Dzieki wielkie.
Fix jakieś 5 sekund. SS wstawiam, ale to nie jest takie najważniejsze. Ważne że w nawigacji, w mieście jest szybko i stabilnie.755303575f84949f77dd806dd310f5c5.jpg

Sent from my MI 5 using Tapatalk

• Like 1

Dobra już działa liczenie kroków z MiFit. Pomogło ponowne zainstalowanie apki.
Mi nie pomogło, ciekawe czy to może być wina przeróbek w apce mifit czy jakiś błąd tego asystenta.@tomurbanowicz looknij co może być przyczyną?

47 minut temu, abc00 napisał:

@Wojusek - jak posiadasz dostęp do swojego kona xiaomi to nie powinno się nic złego dziać.

Posiadam, nie wiedziałem że ma to znaczenie w tym przypadku :)

Czy ktoś ma taki problem, że odebrany sms z emoji widać jako pusty? Nadawca wysyła buźkę, u mnie jest pusta wiadomość. Ktoś, coś? :)

Guest
This topic is now closed to further replies.