ZduneX25

MIUI 7.11.9

Recommended Posts

@2900

Nie miałem dziś zbyt wiele czasu by testować, bo walczyłem z diodą powiadomień, ale na tyle na ile sprawdzałem wydaje mi się że jest poprawa. Jutro jeszcze się z tym streamowanie przez BT pobawię i dam znać na 100%, bo też mocno u mnie kulało.

• Thanks 1

A ja mam problem... Jak to piatek nie ma automatycznego powiadomienia wiec sobie wyszukalem w ota i pokazalo ze jest, pobralem i install i mulilo dlugo na logo mi i na dole android w koncu zaladowalo pulpit i tak stoi jak widac na zdjeciu nic zrobic nie moge.

wczesnie rano wyjazd telefon potrzebny

image.jpeg

Edited by technik
  • Like 1

Spróbuj wejść w TWRP -> Zaawansowane -> Uprawnienia/Naprawa SELinux -> suwak -> potem do systemu reboot. Sprawdź czy będzie działać...

tapnięte z Redmi 4a

3 godziny temu, michu1210 napisał:

Kurde, pomocy. Szukam tego systemowego launchera, no i znaleźć nie mogę. Redmi Note 4 MTK

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

to samo. Gdzie należy nadać uprawnienia?

Spotkał się ktoś z utratą recovery po aktualizacji? 

Komuś chyba zniknęło ostatnio twrp, normalnie je zainstaluj jak nie masz przez fastboot.

tapnięte z Redmi 4a

W twrp kombinacja przyciskow nie moge wejsc... Stoi na logo mi, android leci na dole kropkami potem zmienia sie na dole na postep instalacji laduje dlugo do konca bez opisow jak zawsze np "90% miuipolska.pl" i wskoczy pulpit proces android i sam sie restartuje po minucie i wywala do logo mi i tak w kolko

2 godziny temu, robaks napisał:

Przy instalacji wymagane jest odznaczenie weryfikacji sygnatury pliku zip ?

TAK

mój Mi Max 2 dostał szału po próbie wczorajszego updatu (10.11.2017), telefon na który chuchałem i dmuchałem jak sie dało z dnia na dzień przestał działać bo kliknąłem aktualizacje UI. całe dwa dni życia zepsute, super software k...

wklejam link do tematu gdzie opisuje problem:

temat gdzie opisuje problem

Cytat
[mention=1167]ZduneX25[/mention] co za motyw? Wrzucaj info, nie będę musiał raz po raz pytać.

Podbijam, ciekawią mnie te ikony.

Czy poprawiono już błąd dotyczący dźwięku rozmów przez bluetooth? Piszecie w tym temacie o streamingu muzyki, ale to jednak nie to samo. Mój telefon to note 4x (snap), aktualnie korzystam z romu z 21.10. Bateria bardzo długo wytrzymuje więc wstrzymuje się ze zmianą romu. Trochę to denerwujące, po paru słowach rozmówca zmienia się w pijanego robota. Zjawisko to nie zawsze się objawia. Nie wiem teraz czy to kwestia mego radia w aucie (ma bluetooth) i słuchawek bluetooth czy telefonu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

edit

Chciałem skrócić cytat przez tapatalk by modów nie drażnić, a wygląda jak bym to sam napisał... Dziwnie to forum.

Jednak jest cytat...

2 godziny temu, Magic_coin napisał:
Trochę to denerwujące, po paru słowach rozmówca zmienia się w pijanego robota. Zjawisko to nie zawsze się objawia. Nie wiem teraz czy to kwestia mego radia w aucie (ma bluetooth) i słuchawek bluetooth czy telefonu.

Ja bym obstawiał Bluetooth auta. Mam podobnie. Ale tylko gdy już rozmawiam i telefon się wtedy łączy z bluetooth auta. Pomaga przełączenie z powrotem na głośnik na telefonie i powrót do Bluetooth auta.

Wysłane from Sagit by TapaTalk

A jednak streaming przez BT na Redmi Pro wciąż kuleje. Zrywa na 0,5 sek. co jakiś czas dalej...

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

• Sad 1

Ja bym obstawiał Bluetooth auta. Mam podobnie. Ale tylko gdy już rozmawiam i telefon się wtedy łączy z bluetooth auta. Pomaga przełączenie z powrotem na głośnik na telefonie i powrót do Bluetooth auta.

Wysłane from Sagit by TapaTalk

Podobne zjawisko jest też na słuchawkach bluetooth marki setty (wiem trochę taki no name) i na słuchawkach jabra. Więc nie wiem czy to peryferia czy soft w telefonie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Jak nadać uprawnienia launcher do kalendarza jeśli ustawienia - zainstalowane - nie na systemowy launcher ??
Proszę o wskazówki.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

3 kropki -> Pokaż wszystkie aplikacje -> będzie Systemowy Launcher

tapnięte z Redmi 4a

Witam. Czy działa Wam zmiana widgetu zegara? Niby od wersji MIUI 7.10.19 jest, ale spora grupa użytkowników nie ma takiej możliwości. Mi udało się zwiększyć liczbę widgetów z 2 do 5 przez włączenie dostępu do pamięci w uprawnieniach aplikacji Systemowego Lunchera. Dodatkowe zegarki pochodzą jeszcze z MIUi 7. Przypuszczam, że gdzieś się „zawieruszyły” w pamięci telefonu. Być może przyczyną braku dostępu do widgetów jest jakaś wyłączona opcja. Ma ktoś może pomysł na rozwiązanie tego problemu?

Ktoś wie może, jak zamiast w "Kroki" liczyło kroki z MiFit?

3 kropki i wybierasz mifit

Wystukane na Mi6

Przed chwilą, VOytaZ napisał:

3 kropki i wybierasz mifit

Wystukane na Mi6

Tylko, że cały czas mam żeby się zalogować, mimo że jestem zalogowany. Dałem uprawnienia MiFit i Systemowemu Launcherowi. Ale nadal, aby się zalogować.

1 godzinę temu, MiuiFan_83 napisał:

A jednak streaming przez BT na Redmi Pro wciąż kuleje. Zrywa na 0,5 sek. co jakiś czas dalej...

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

U mnie to samo, w tej aktualizacji brak poprawy. Może się zabiorą za to w najbliższym czasie a jak nie to idę na STABLE bo nie ukrywam, mega uciażliwe dla mnie. Co dziwne wszystkie funkcje BT działają normalnie, tylko streamowanie muzyki przez BT szaleje.

14 godzin temu, robaks napisał:
Co do asystenta miui, to według mnie powinna być możliwość w karcie "notatki" dodania notatki już istniejącej, utworzonej wcześniej w systemowej aplikacji notatki.

Poza tym próbując wejść poprzez szukajkę do opcji "region" wyrzuca FC ustawień.
Redmi 3S

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

To nie szukaj regionu. W naszym romie jest to wyłączone.

Wysłane z MI6

Coś nie halo z Galerią. Nie da się jej ustawić jako aplikację domyślną - cały czas, w panelu sterowania, przy optymalizacji systemu, odejmuje 2 punkty:

Screenshot_2017-11-10-22-56-58-880_com.miui.securitycenter.png

Nie da się przywrócić Galerii do grona aplikacji domyślnych. Kliknięcie "Przywróć" powoduje wyświetlenie ikonki "+2" oraz komunikatu "Przywrócono pomyślnie". Niestety pomimo komunikatów sytuacja nie zmienia się. Maksymalny procent optymalizacji to 98.

@Acid i @ZduneX25, to jakiś bug? Można to zmienić/naprawić?

Szukam i nie mogę znaleźć... Jak w tej wersji MIUI zmienić nazwę folderu?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Jak w tej wersji MIUI zmienić nazwę folderu?

folderu na pulpicie? otwierasz folder i klikasz nazwę.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Musiałem mieć jakiś bug, bo nazwa na otwartym folderze pokazała się dopiero po odinstalowaniu jednej z aplikacji, które były w tym folderze. Dziwna sprawa

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Na mi note poprawiony błąd bt. Oczom nie wierzę. Jak na razie zużycie baterii bt pokazuje jak za dobrych starych czasów.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

• Like 2

6 godzin temu, acocieto napisał:

Aplikacje zaraz po włączeniu po sekundzie się wyłączają? FullWipe nie pomaga.

Do tego bateria znika, ido / Kate od samego wygaszonego ekranu z wifi i 4G w pół godziny znikło 10%

Edited by acocieto

Na mi note poprawiony błąd bt. Oczom nie wierzę. Jak na razie zużycie baterii bt pokazuje jak za dobrych starych czasów.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

To jeszcze rotacja do sprawdzenia w środę lub czwartek 🙂

Wysłane z mojego MI NOTE LTE

Guest
This topic is now closed to further replies.