Skocz do zawartości

MIX 2 oficjalnie w Polsce!


davi.th

Rekomendowane odpowiedzi

14 listopada ma odbyć się oficjalna prezentacja Xiaomi Mi MIX 2 w Polsce!

Wydarzenie to odbędzie się w Warszawie. Ma się na nim pojawić Donovan Sung - Dyrektor Marketingu, Xiaomi Global, opowie on m.in. o dostępności wyżej wspomnianego telefonu w Polsce, a także  o przyszłościowych planach firmy.

Jakieś przewidywania co do ceny? :-D

Edytowane przez davi.th
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że będzie to około 2,5k - 3k. Ten telefon jest z trochę wyższej półki cenowej (jak na xiaomi). Ja doliczą opłaty dystrybucyjne i VAT to nie będzie tanio. No i u nas nie ma kuponów :) Na gearbest kupiłem za 1700 zł, a według mnie jest warty więcej. 

 

Edit: link do twitta w tym temacie: https://twitter.com/donovansung/status/929976696476000256

Edytowane przez Razor65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Razor65 napisał:

Zakładam, że będzie to około 2,5k - 3k. Ten telefon jest z trochę wyższej półki cenowej (jak na xiaomi). Ja doliczą opłaty dystrybucyjne i VAT to nie będzie tanio. No i u nas nie ma kuponów :) Na gearbest kupiłem za 1700 zł, a według mnie jest warty więcej. 

 

Edit: link do twitta w tym temacie: https://twitter.com/donovansung/status/929976696476000256

Według informacji zdobytych na Mi Fan Festival, Mix 2 ma u nas kosztować między 2k - 2,5k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GB jest za 1970.12zł, na IBG 1900zł (licząc dzisiejszy kurs 3.62zł,), albo 1995zł (licząc kurs 3.8zł), więc jakiejś drastycznej różnicy cenowej nie ma, a z Polski mamy normalną gwarancję 24 miesiące, a z GB i IBG tylko rok w Chinach (jeżeli mnie pamięć nie myli). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mi to obojętne czy z oficjalnej dystrybucji z oficjalnym serwisem czy nieoficjalnej dystrybucji z serwisem sklepu bo i tak jest 2lata gwarancji.

Chyba że jest jakaś różnica w Polsce między oficjalnym serwisem a nieoficjalnym sklepu(oczywiście chodzi o sklepy popularne typu sferis i te co są od dawna znane ze sprzedaży xiaomi jeszcze przed wejściem oficjalnym do Polski)?

Wiadomo oficjalny serwis naprawia oryginalnymi częściami ale te popularne sklepy z serwisem  też raczej wszystkie części dają orginalne czy może się mylę i pakują jakieś części nieznanego pochodzenia i jakości gorszej od oryginału.

A druga sprawa to że z nieoficjalnej dystrybucji jest dużo szybciej dostępny w sprzedaży w Polsce ale cena przeważnie jest taka jak będzie później z oficjalnej dystrybucji i dopiero po wejściu maleje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Snajper napisał:

Wiadomo oficjalny serwis naprawia oryginalnymi częściami ale te popularne sklepy z serwisem  też raczej wszystkie części dają orginalne czy może się mylę i pakują jakieś części nieznanego pochodzenia i jakości gorszej od oryginału.

Chyba się mylisz. Nieoficjalne serwisy niekoniecznie mają  dostęp do oryginalnych części, a wkładają to co mają. Jaki jest serwis Sferis, nie wiem, a telefon nowy i dostępność części nieznana. Tak czy inaczej, cokolwiek się wydarzy, gwarantem będzie Sferis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sferis, o ile się nie mylę, ma telefony z dystrybucji CK Mediator. Jeśli nawet, dostępność części będzie niedostateczna, to wymienią telefon na nowy.  I tyle.

Jest polski sklep, działający na zasadach określonych w prawie polskim i UE, więc nad czym się zastanawiać? Tym bardziej, że jest to sklep z już jakąś renomą i nie ma co porównywać go do "januszy" z Allegro czy OLX...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...