Skocz do zawartości

Redmi Note 4 X na 11.11


lamaxa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy któryś z forumowiczów również będzie polował na ten model telefonu? Jeszcze nie brałem udziału w tej wyprzedaży więc mam kilka pytań.

1. Czy liczba sztuk w cenie promocyjnej jest limitowana?
2. Czy ktoś rozglądał się już i może podsunąć jakąś ciekawą ofertę?
3. Jak to wygląda, jeśli chodzi o czas. Patrzymy na jakąś konkretną strefę czasową?
5. Dostaje wypłatę 10, ekspresowy przelew zdąży dojść na PayPayl czy ryzykować zakup kartą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podales nawet nazwy sklepu w ktorym chcesz cokolwiek kupic.
1. Te wszystkie flash sale/snap up to zazwyczaj kilka sztuk ktorych nie zdazysz nawet kliknac. Czesc sklepow (chba glownie gearbest w tym przoduje) oferuje jakies kupony z ograniczona iloscia, lub czasem dzialania.
2. pepper.pl cebula.online i milion innych stron gdzie wciskaja swoje reflinki i udostepniaja kupony. Tego jest od cholery i nikt nei ogarnie wszystkieog.
3. Zazwyczaj masz odliczanie na stronie, jesli nie i masz okreslany czas, to zazwyczaj pisze wedlug ktorej strefy i google pomoze przeliczyc na polska strefe.
4. Nie rozumiem pytania. Na aliexpress nie zaplacisz paypalem, a tam sa teoretycznie najwieksze znizki na 11.11. W innych sklepach chinskich gdzie dziala paypal to najbardziej polecana metoda platnosci, ze wzgledu na ochrone kupujacego. A co do przelewow itd... nie mozesz podpiac karty/rachunku bankowego do paypala? 

I ogolnie, nie napalaj sie na promocje, bo od okolo 2 lat sa one dosc symboliczne. To nie sa czasy gdzie na ali rozdwali kupony -20$ przy wydaniu 100$ itd... A bardzo czesto, rzeczy drozeja na poczatku listopada, by 11.11 wrocic do standradowej ceny ale z dopiskiem np. -60% bo latwiej wtedy zmanipulowac klienta. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, potem się okazuje, że za niewiele drożej masz w PL, szybko i mniej stresu. Tak jak kolega napisał wyżej, jak nie śledzisz na bieżąco cen to większość tych promocji to znikoma oszczędność - np. mam na Ali w wishliście pacynkę dla dziecka i prawda jest taka, że tydzień temu taniej byś ją kupił niż na tej zapowiadanej wyprzedaży. Do tego u tego samego sprzedawcy są dwie takie same oferty, ale z różną ceną... czasem dostawa coś tam kosztuje więc na jedno wychodzi.

Ale zdarzają się promocje, ostatnio na GB kupione słuchawki Xiaomi Pro HD In-ear Hybrid Earphones za 73 zł (w aze 139 zł + 11 za paczkomat).

@PurpleHaze na Ali ostatnio nowym użytkownikom za płatność PP dawali kupony więc czemu nie zapłaci? Wczoraj widziałem takie promo za płatność przez przelewy24. Dodam jeszcze, że za płatność kartą masz dodatkową ochronę czyli chargeback.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, abc00 napisał:

 

@PurpleHaze na Ali ostatnio nowym użytkownikom za płatność PP dawali kupony więc czemu nie zapłaci? Wczoraj widziałem takie promo za płatność przez przelewy24. Dodam jeszcze, że za płatność kartą masz dodatkową ochronę czyli chargeback.

Paypal dziala na ali w Polsce? Slyszalem cos ze mieli wprowadzac, ale niewiele wiecej. Jesli tak to by byla b. dobra wiadomosc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to była promocja PayU zapewne.

Na GB jest codziennie od kilku dni kupon na RN4x 64Gb srebrny za 150 USD. Ważny od 19.00 na 50 sztuk. Nawet dwa razy go wyklikałem, ale jak przeszedłem do płatności to cena wróciła do normy. Mega szybkim ze światłowodem trzeba być...

Na Ali wersji Global nie ma w ciekawych cenach na 11.11 w sklepach oferujących brak VATu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się zrobić myk. Oferta na stronie promocji Xiaomi wyświetlana była jako zakończona, ale na aukcji cena nadal była promocyjna. Zapłaciłem 530 zł razem z wysyłką kurierską. Możecie spojrzeć, bo niepokoi mnie jedna rzecz, na zdjęciach na forum z porównaniem wersji każda miała dwa sensory między mikrofonem, tu jest tylko jeden, po prawej. 

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_704640.html?wid=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...