Skocz do zawartości

Telefon wyłącza się podczas spoczynku


KaBooM2408

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Restart w 20 sekund? No way. O ile apki mogą zostać bo w androidzie 5 tak jest to z tym restartem w 20 sek trochę coś nie tak. Może interfejs się restartuje? Trzeba obadać logcata.

 

@edit,

odpowiedź na post z pierwszej strony...

Edytowane przez ddr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po czasie restarty też nieco się uspokoiły choć dziś jeden się zdarzył po dłuższej chwili spokoju. Zauważyłem natomiast, że tel sam lubi ściszać poziom głośności dzwonków do jednego poziomu powyżej zera. Dzieje się tak kilka razy dziennie, ja go podgłośnie później sprawdzam i znowu ustawiony cichutko ale nie na zero. Miał ktoś taki babol ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego z głośnością to nie,  to już może raczej wina romu. Ja ostatnio miałem ten jeden restart i po wywaleniu antutu które zainstalowałem do testu znów jest dobrze,  ta nowa wersja coś wadziła bo pamiętam starą miałem i problem nie występował. Nikt o tym nie pisał a było trochę osób z wynikami z tego nowego antutu i nikt nic nie pisał o restartach albo je przegapił bo jest i taka możliwość gdyż są to ciche restarty jak się nie widzi to nie pozna się nawet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blodziu napisał:

U mnie po czasie restarty też nieco się uspokoiły choć dziś jeden się zdarzył po dłuższej chwili spokoju. Zauważyłem natomiast, że tel sam lubi ściszać poziom głośności dzwonków do jednego poziomu powyżej zera. Dzieje się tak kilka razy dziennie, ja go podgłośnie później sprawdzam i znowu ustawiony cichutko ale nie na zero. Miał ktoś taki babol ?

Może poziom głośności zapisuje się razem z profilem zasilania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem o co kaman żadnych profili nie ustawiałem cały czas bez zmian. Używałem Volume Control do kontroli głośności i myślałem, że to może coś mu teraz odbija odinstalowałem ale nadal samo się ustawia na 6% głośności.

Okej mam winowajce, to gra SimCity BuildIt. Gdy się ją wyłącza (strzałka wstecz) następuje nie wiedzieć czemu ściszenie dźwięków do minimum i włączenie wibracji. Dzieje się to tylko przy tej grze.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie problemu (u mnie działa):

Ok misie, jako ze domagałem się wypowiedzi od osób ktore zmagały się z problemem jakis czas temu - sam to zrobię po, mam nadzieje, permanentnym pozegnaniu się z irytującymi zawiechami :). Otóż moim rozwiązaniem okazało się to - https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982087005880  - zmiana na wersję z linka (oczywiscie wczesniej czyszczonko) podziałała i od 4 dni zadnej zawiechy :). 

 

P.s. dziekuję wszystkim za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przypadkowe restarty mogą też powodować słabo odstające sprężyste styki do baterii. Jak np. telefon w nocy jest ładowany i podniesie się jego temperatura, to te drobne blaszki mogą działać jak bimetal i odchylać się od styków baterii powodując odcięcie zasilania i restart. Oczywiście tego przypuszczenia nie weryfikowałem, ale sprawdzić zawsze można. A nóż widelec to to...

Druga możliwość to ogólnie luźno siedząca bateria, czyli wskazana kasacja luzów np. papierem lub plastrem.

Wytapalkowane z XRN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem samoistnego się wyłączania i natychmiastowego automatycznego włączania telefonu Mi Note LTE pojawił się drugi raz (pierwszy 2 tyg. temu, a drugi przed chwilą)

Tel. mi nie upadł, nie mam aplikacji o których piszecie że są winowajcami, zrobiłem miflash

Po miflashu, wgrany Rom http://update.miui.com/updates/v1/fullromdownload.php?d=virgo_global&b=X&r=global&n=

i najnowszą aktualizację MiuiPolska dla Mi Note LTE z 04.12.2015r.

Taka zagadka ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2015o11:26, Ensi napisał:

Rozwiązanie problemu (u mnie działa):

Ok misie, jako ze domagałem się wypowiedzi od osób ktore zmagały się z problemem jakis czas temu - sam to zrobię po, mam nadzieje, permanentnym pozegnaniu się z irytującymi zawiechami :). Otóż moim rozwiązaniem okazało się to - https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982087005880  - zmiana na wersję z linka (oczywiscie wczesniej czyszczonko) podziałała i od 4 dni zadnej zawiechy :). 

 

P.s. dziekuję wszystkim za pomoc :)

I jak pomogło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 rok później...

Jak mam zainstalować? Mam taki problem od dłużego czasu niestety MiPhone nie chce mi sie zainstalować na w10 swego czasu pomogły resety do fabrycznych ustawień. W telefonine nie miałem innego softu, niz oryginalny. Teraz po FR samo mi sie  potrafi restartowac podczas konfiguracji. znacie jakiś inny sposób zeby ten błąd naprawić? Z góry dzięki za pomoc!

@Edit Mam redmi 3 Pro

Edytowane przez Mits01
zapomniałem dodać jaki mam model smartfona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć,

ma ktoś może pomysł na wyłączający się fon ? Baterię mam ori i Nohon, na obu to samo. najnowsze miui 8....

dodam jeszcze, że zawsze się to dzieje przy ok 40 - 38% baterii. Nie da się często nawet uruchomić, tylko muszę podpiąć ładowarkę i wtedy uruchomić...

Edytowane przez zibolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Panowie ja posiadam redmi note 4 4/64 z Media teak . Restartuje się telefon dosyć często w stanie spoczynku tylko. Oddałem go na serwis, zmienili od nowa soft mówili że testowali go tydzień czasu na czystym sofcie tzn przez 5 dni włączony był filmik i stwierdzili że nie było restartu. Odebrałem telefon wszystkie aplikacje zainstalowane które wcześniej miałem itp. I co ? Od razu restarty jak telefon jest w stanie spoczynku. Czy to wina telefonu czy aplikacji jakiś czy może karty SIM ? Jest to co najmniej dziwne że tylko w czasie spoczynku to się dzieje. Domagał się będę wymiany telefonu bo być może jest wadliwy i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, od niedawna mam taki problem, że podczas rozmów (tylko) telefon potrafi się wyłączyć - tak jakby miał odcięte zasilanie (nie reaguje na przyciski, ekran się nie świeci, nie słychać rozmówcy). Nie dzieje się to często, ale jednak, po tym czasie jak odczekam z dwie minuty to albo się włącza normalnie, albo jestem od razu na pulpicie tak jakby się nic nie stało. Czy telefon się psuje czy jest to wina softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Telefon wyłącza się podczas spoczynku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...