Skocz do zawartości

Telefon wyłącza się podczas spoczynku


KaBooM2408

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, Carburator napisał:

Więc może problem leży nie w aplikacjach a w powiadomieniach?

Moim zdaniem aplikacje które wykorzystuja tryb powiadomień w trybie force lub czymś podobnym zawieszają telefon. Szwankują w Miui powiadomienia sprzężone z pewnymi grupami aplikacji które używają w trybie ciągłym powiadomień. Co myślicie o tej zlowrogiej teorii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adrianus1980 napisał:

Moim zdaniem aplikacje które wykorzystuja tryb powiadomień w trybie force lub czymś podobnym zawieszają telefon. Szwankują w Miui powiadomienia sprzężone z pewnymi grupami aplikacji które używają w trybie ciągłym powiadomień. Co myślicie o tej zlowrogiej teorii?

Bardzo to wszystko dziwne.

U mnie tylko mBank powodowal restarty. To chwile po instalacji i zaktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie info na rosyjskim forum (dotyczy Redmi Note 2), może sie przyda:

Если телефон не выходит из спящего режима

У кого не включается экран , телефон не выходит из спящего режима . Батарею вынимать не обязательно , что бы выключить ,зажимаем на удержание две клавиши , по середине громкось и выкл.
1. Перегружаемся в рекавери TWRP . Делаем вайп- кешь ,далвик кешь . Входим во вкладку Advanced , выбираем Fix Permission , сдвигаем ползунок , перегружаемся .
2. Не давать засыпать телефону с яркостью ниже 20%
3 . В файле build.prop добавить строчку . строчку pm.sleep_mode=0 
решение можно добавить в шапку.

Chyba nie trzeba tłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu nie chce się włączyć ekran (telefon nie wraca z trybu uśpienia) . Bateria nie musi być usuwana. , Żeby go wyłączyć, przytrzymaj jednocześnie dwa klawisze - w środku głośność i power off.

1. Uruchom ponownie w Recovery TWRP, następnie Vipe cash , Dalvik Cash. Idziemy do zakładki Zaawansowane , wybierz Fix Permission , przesuń suwak przeciążony (to ostatnie nie do końca rozumiem) .

2. Nie pozwalać na uśpienie telefonu z ustawieniem poziomu jasności poniżej 20%.

3 . W pliku build.prop dodać linię . linia pm.sleep_mode = 0

Wytapatalkowane z XRN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech nikt nie pisze, że wina jest po stronie aplikacji jako takich. Bo one działają dobrze na innych telefonach. Niech nikt nie obraża aplikacji, że są syfiaste, bo działają dobrze. Problem jest w telefonie, Romie, czy ch... wie gdzie. Ja ostatnio mam spokój, ale wywaliłem jeden Motyw na inny, wywaliłem widgety od pogody, YR.no, od Stravy. podejrzewam, że to właśnie gdzieś tutaj jest problem. Synchronizacja danych z widgetamia, czy programami etc. Ewidentny problem softu. ROM MIUI musi chyba uwalać telefony :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po raz drugi w przeciągu kilku minut Tapatalk zawiesił się w momencie dodawania załącznika do postu. Ta aplikacja zrobiła się badziewna! Trzeci raz nie mam już ochoty pisać tego samego postu, odpuszczam.

Czy znacie jakiś odpowiednik tej aplikacji o zbliżonej funkcjonalności?

Wytapatalkowane z XRN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiecznym intensywnym użytkowaniu telefonu problem jak narazie zniknał odechciało mi sie juz ciągle wrzucać coś nowego zostałem przy 5.9.24 eu i od 2tyg żadnego restartu ani przygaszenia ekranu, aa u mnie to zdarzało sie bardzo czesto, aplikacji full...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pare dni temu kupiłem redmi note 2 i mam własnie ten problem. Telefon restartuje się lub zawiesza (nie da się go wybudzić bez resetu/wyjęcia baterii). Czy problem w końcu znalazł rozwiązanie, czy samo przeszło u wszystkich?

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten problem i uspokoiło się niedługo po tym jak ten temat powstał. Do chwili obecnej nie mam problemów. Możliwe że kilka osób z tego wątku mogło się pozbyć telefonu bo to dość uciążliwe na dłuższą metę. Albo po prostu nie wchodzą na forum, pobierają tylko MIUI Polska z serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, u mnie się uspokoiło, zaisntalowalem parę gierek  i znowu się zaczęło, ale je usunelem i jest GIT. 

Moim zdaniem jest problem z powiedieniami w tle aplikacji i wybudzaniem telefonu. Ale tylko niektóre aplikacje u mnie wprowadzają ten błąd. Np ta Gierka która reklamuje arnold.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm 4 :) nadzieja rośnie - niestety nie mam zadnych gier, telefon uzywam czysto "biznesowo" wiec ciezko rezygnować mi z kolejnych aplikacji, bo telefon traci na funkcjonalnosci. zaczyna korcic mnie przesiadka na note3 :P choc dopiero co kupilem 2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z apkilkacji ktore pojawiały się jako winowajcy mam chyba tylko mbank a i po jego odinstalowaniu zawiechy się zdarzały więc do tego wrocilem. Mi sie wydaje ze to tez cos z powiadomieniami jest nie tak - u mnie te zachwiechy to po prostu brak reakcji ekranu na proby wybudzenia - mimo ze te lefon działa, przyciski swiecą, nawet jest dzwiek odblokowania ekranu jak przejade po ciemnym wyswietlaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nikt nie spieszy się z rozwiązaniem tego problemu co jest dość dziwne bo dotyka on bardzo wielu osób co można zaobserwować m.in po liczbie odsłon tego wątku(4128 wyświetleń). Zastanawiam się ilu osób naprawdę dotyka ten problem bo w tym wątku wypowiedziało się co najwyżej 30. Sam stoję przed dylematem czy kupować ten telefon czy nie. Specyfikację w swojej cenie ma bezkonkurencyjną jednak istnieje obawa, że i w moim egzemplarzu pojawi się ten problem, a nikt nie chce kupować czegoś co nie działa jak należy...Czekam już od miesiąca w nadziei, że problem w końcu zostanie rozwiązany i ktoś napisze, że telefon jest już w pełni sprawny i bez wad jednak ten dzień nie nadchodzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...