Skocz do zawartości

Niska prędkość internetu mobilnego


Monek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę z pewnym problemem, mianowicie mam telefon importowany, bez pasma B20, lecz z racji że mieszkam w mieście, mam dobre zasięgi (i prawie zawsze lte), niestety o ile zasięg jest dobry, o tyle internet mobilny nie działa mi raczej poprawnie, osiąga prędkości ok 500kB/s, przy pobieraniu. Resetowałem ustawienia APN, zmieniałem także na inne, proponowane i na stronie orange i w necie, przy 1 konfiguracji raz mi się udało uzyskać prędkości ok 5mB/s, aczkolwiek teraz zaś mam powrót do normy

 

Czy ma ktoś dobre rozwiązanie, bądź dobre wartości APN które po wpisaniu umożliwią mi korzystanie z normalnych prędkości internetowych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednich telefonach nie miałem żadnych problemów z pobieraniem, zauważyłem też, że te prędkości do 500 mam na 3g/h+, jak jest na lte, to potrafi do 5mb dochodzić. I o ile już pobieranie z prędkością 5 jest ok, o tyle te 0,5 bywa za mało.

 

Swoją drogą czy to możliwe że ta prędkość wynika ze złego slotu, w który wsadziłem kartę? Czy na 2 slocie (tym od karty pamięci) może być szybciej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...