Skocz do zawartości

screenshots - nie widać na Redmi 3s


miszaa

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

Muszę z racji wysyłki do naprawy przenieść z Redmi 3s na PC różne pliki, w tym screenshots, i mam taką dziwną sytuację:

- screenshots na telefonie są widoczne,

- a po podpięciu kablem USB pod laptop z windows 8 nie widzi (nie wyszukuje) tych plików w żadnym folderze... (właczone wyświetlanie plików ukrytych i systemowych)

Widzi inne zdjęcia, inne pliki, a nie widzi tylko plików "screenshot...".

 

Jaka może być przyczyna, że są niewidoczne? (co należy zmienić w ustawieniach Redmi 3s?)

 

Jak skopiować pliki zawierające screenshots? (jest tego dużo...) żeby nie wysyłać z nimi do serwisu?

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, miszaa napisał:

Jaka może być przyczyna, że są niewidoczne? (co należy zmienić w ustawieniach Redmi 3s?)

Mam nadzieję, ze po podłączeniu telefonu do PC, zmieniłeś na pasku tryb podłączenia, z "ładowanie" na "Przysyłanie plików"?

No i oczywiście szukasz w folderze DCIM/Screenshots?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, mrosi napisał:

Mam nadzieję, ze po podłączeniu telefonu do PC, zmieniłeś na pasku tryb podłączenia, z "ładowanie" na "Przysyłanie plików"?

No i oczywiście szukasz w folderze DCIM/Screenshots?

Tryb przesyłania plików był wybrany - inne pliki widzi...

Brak w DCIM folderu "Screenshots"...

Pytania:

- gdzie zapisuje pliki ze zrzutami ekranowymi?

- Czy też ten folder jest może ukryty?

Edytowane przez miszaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FromWP napisał:

W DCMI, tylko w pamięci wewnętrznej, nie SD. Nawet jak masz domyślnie ustawioną SD dla zdjęć.

no to w DCIM nie widać tych plików...

Pytanie: gdzie są zapisane, skoro się wyświetlają?

lub dlaczego są niewidoczne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień może kabel, na moim redmi 3s jeśli korzystam z długiego kabla (nieoryginalnego) to komputer nie widzi mi wszystkich folderów i plików pamięci wewnętrznej. zawsze możesz spróbować skopiować folder ze zdjęciami przez minimal adb używając polecenia "adb pull sdcard/DCIM/Screenshots C:\dowolna lokalizacja" lub jeśli jesteś w posiadaniu kabla otg to prześlij na pendriva.

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...