Sign in to follow this  
Vip1209

facebook nie działa przez 3G

Recommended Posts

Witam 

Posiadam Redmi 3S i nie działa mi facebook przez 3G, działa tylko przez wifi, nie wiem gdzie to można ustawić aby działał także przez 3G, drugi problem to taki że nie mogę wysłać kontaktu z książki adresowej w postacji tekstu sms (wcześniej było to możliwe) jak wybieram kontakt i chce wysłać smsem to od razu chce wysłać wizytówkę jako mms. Wersja Miui Global 8.5 stabilna.

Proszę o pomoc

Przejdź do "zaawansowanych" w ustawieniach aplikacji SMS i przełącz vCard na wizytówkę MIUI

A FB czy dowolna inna apka - jest "łączność z siecią" w informacjach o aplikacji (w normalnych ustawieniach systemowych lub po dłuższym przytrzymaniu na liście ostatnich aplikacji) - xiaomi.eu 7.11.2

Edited by abc00

Ok dzięki z tą wizytówką pomogło

natomiast co do Fb to nadal nie mogę tego znaleźć, wcześniej pamiętam było takie menu gdzie można było zaznaczyć fajką z czego ma korzystać apka czy wifi czy 3G ewentualnie można było zaznaczyć i to i to. teraz nie mogę tego znaleźć (dodam że była nie dawno aktualizacja miui i może po aktualizacji coś wygląda inaczej i ne mogę tego znaleźć) 

15 minut temu, Vip1209 napisał:

wcześniej pamiętam było takie menu gdzie można było zaznaczyć fajką z czego ma korzystać apka czy wifi czy 3G

Powinno to być w Panelu sterowania, Użycie danych, Ogranicz użycie danych.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this