Skocz do zawartości

facebook nie działa przez 3G


Vip1209

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Posiadam Redmi 3S i nie działa mi facebook przez 3G, działa tylko przez wifi, nie wiem gdzie to można ustawić aby działał także przez 3G, drugi problem to taki że nie mogę wysłać kontaktu z książki adresowej w postacji tekstu sms (wcześniej było to możliwe) jak wybieram kontakt i chce wysłać smsem to od razu chce wysłać wizytówkę jako mms. Wersja Miui Global 8.5 stabilna.

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdź do "zaawansowanych" w ustawieniach aplikacji SMS i przełącz vCard na wizytówkę MIUI

A FB czy dowolna inna apka - jest "łączność z siecią" w informacjach o aplikacji (w normalnych ustawieniach systemowych lub po dłuższym przytrzymaniu na liście ostatnich aplikacji) - xiaomi.eu 7.11.2

Edytowane przez abc00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki z tą wizytówką pomogło

natomiast co do Fb to nadal nie mogę tego znaleźć, wcześniej pamiętam było takie menu gdzie można było zaznaczyć fajką z czego ma korzystać apka czy wifi czy 3G ewentualnie można było zaznaczyć i to i to. teraz nie mogę tego znaleźć (dodam że była nie dawno aktualizacja miui i może po aktualizacji coś wygląda inaczej i ne mogę tego znaleźć) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...