Skocz do zawartości
  • 0

Jaki Xiaomi w wersji EU do 800 zł?


Hexia

Pytanie

Cześć, ze względu na to, iż zakupiłem aparat sprzedałem swojego Samsunga Galaxy S7. 

Poszukuję niedrogiego smartfonu marki Xiaomi w cenie max 800 zł. Zależy mi na tym, aby telefon był w wersji EU, miał gwarancję w polsce oraz nie ustępował znacznie płynnością Galaxy S7. Zależy mi również na dobrej baterii. Aparat nie jest dla mnie istotny. 

Czy taki telefon jest do osiągnięcia w tym budżecie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
15 godzin temu, wojtek.02 napisał:

Redmi Note 4 Global Version jeden z lepszych wyborów w tym przedziale cenowym.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Jest tyle tych wersji RMN4, że ja się już dawno pogubiłem. Orientujesz się jaki sklep PL sprzedaje tę wersję w odpowiednio niskiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, Hexia napisał:

Jest tyle tych wersji RMN4, że ja się już dawno pogubiłem. Orientujesz się jaki sklep PL sprzedaje tę wersję w odpowiednio niskiej cenie?

Ja bede miec XRN4 4.64 za 850 zl z dystrybucji czeskiej z gw serwisowa u @Zexon72 na 2 lata na tel oraz rok na baterie lub jesli wolisz dystrybucje polska z hurtowni Action SA to mam w sumie kazdy od 4A do Mi A1, ale jako ze to oficjalne dystr to ceny odpowiednio troszke wyzsze niz importerzy chinscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Hexia napisał:

A model Redmi 4X sporo wolniejszy? Nie ukrywam, że 5 cali bardziej mi odpowiada. No chyba, że stary dobry mi4 ale bez LTE...

W normalnym działaniu nie ma żadnej różnicy. W grach na pewno trochę wolniejszy. Redmi 4x to bardzo udany model i tani. Będzie działał sprawniej niż stary mi4 i dodatkowo możesz kupić z LTE b20. Jedynie aparat nie najlepszy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
17 minut temu, FromWP napisał:

W normalnym działaniu nie ma żadnej różnicy. W grach na pewno trochę wolniejszy. Redmi 4x to bardzo udany model i tani. Będzie działał sprawniej niż stary mi4 i dodatkowo możesz kupić z LTE b20. Jedynie aparat nie najlepszy.

W rmn4 z pewnością lepszy wyświetlacz niż w 4x. A jak aparat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam

również szukam telefonu xiaomi do maksymalnie 800zł

w tej cenie najlepszym wyborem będzie redmi note 4? jeśli tak to polećcie jakiegoś sprzedawcę na allegro i jak rozróżnic by był to model global version?

a co myslicie o redmi note 4x, redmi 4, tyle tych wersji że sie pomyliłem, oczywiscie żeby lte działało dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Olej to całe allegro... za dużo syfu tam jest (czyt. modeli typowo na Chiński rynek, z syfiastym MIUI).
Jest pełno sklepów w internecie, które sprzedają pewny sprzęt, który nie był grzebalny przez jakiegoś Janusza w garażu.
Np. Proline, MiElectronics, Sferis, X-Kom, czy nawet Media Markt.
Na Proline masz Redmi Note 4x w wersji 4/64GB za 849zł z dystrybucji Polskiej i gwarancją w Polsce, albo za 699zł wersje 3/32GB.

by Tapatalk and Nexus 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

czyli co z tych aktualnie telefonów w takiej cenie to bedzie najlepsze redmi note 4 4gb wersja global,?

to najtaniej jest w proline i mi electronics

na allegro patryzłem bestceny że maja dobre opinie ale tak jak mowisz moze lepiej nie ryzykowac

Edytowane przez sebastian88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak chcesz Seba to mam za 8 stow XRN4 4/64 z dystrybucji czeskiej z dwuletnim serwisem na tel oraz rocznym na baterie(tego to nie oferuje zaden sklep w PL) u @Zexon72 lub za 975 z dystrybucji oficjalnej - hurtownia Action SA z 24 miesiacami na baterie oraz telefon. Mam do tego szklo oraz silicon case.

Telefony zafoliowane fabrycznie z MIUI Global Stable, oczywiscie wersja Global Version z ładowarka EU oraz B20 - ilosc 100% komentarzy tez mowi sama za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 9.12.2017 o 16:04, sebastian88 napisał:

Witam

również szukam telefonu xiaomi do maksymalnie 800zł

w tej cenie najlepszym wyborem będzie redmi note 4? jeśli tak to polećcie jakiegoś sprzedawcę na allegro i jak rozróżnic by był to model global version?

a co myslicie o redmi note 4x, 

Sam zastanawiam się na kupnem  telefonu xiaomi do maksymalnie 800zł

Obecnie myślę nad Xiaomi Redmi  4X   

albo dołożyć trochę kasy do

 Xiaomi Redmi Note 4X 

który polecacie?

Edytowane przez max35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 5.11.2017 o 11:07, Nezumi napisał:

Sferis lub xkom ew. proline(wstawiłbym link, ale strona im dupła)

Proszę  o pomoc w wyborze sklepu do zakupu Xiaomi Redmi Note 4 32GB 

wersja GLOBAL obsługująca pasmo LTE B20: 800 MHz

Waszym zdaniem  telefon lepiej kupić   w Sferis  za 699zł  https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-lte-wifi-dualsim-32gb-android-60-zloty-p517155

czy   może taniej w tym sklepie ? od Oferta: Bestcena  cena 650zł

https://www.emag.pl/xiaomi-redmi-note-4-32gb-dual-sim-zloty-5890/pd/D670PHBBM/#Zloty

Warto dopłacać 50zł do sferis?

czy może  https://proline.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-32gb-dual-sim-lte-gold-polska-dystrybucja-p951721  

cena 680zł

Który sklep  sprawdzony polecacie?

 

 

Edytowane przez max35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@max35 Chcesz kupować w Polsce, to kupuj w oficjalnej dystrybucji, chcesz kupować byle najtaniej, kupuj w Chinach... Szczerze, nie kupiłbym w żadnym z tych sklepów... reklamacje i gw w takich sklepach to jest droga przez męke... Proline, x-kom, tam bym kupił, jeżeli bym chciał w PL ze wszystkimi prawnymi "bajerami"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
55 minut temu, Nezumi napisał:

 Proline, x-kom, tam bym kupił, jeżeli bym chciał w PL ze wszystkimi prawnymi "bajerami"...

W takim razie jeśli z Polskiej dystrybucji to  ze sklepu Proline ?

https://proline.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-32gb-dual-sim-lte-gold-polska-dystrybucja-p951721

Edytowane przez max35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...