Skocz do zawartości

Skype - brak powiadomień


grosjean

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem ze skype na moim red rice. Zainstalowałem go dziś po raz pierwszy i okazuje się że nie otrzymuję żadnych powiadomień o połączeniu, wiadomości itp. Ktoś do mnie dzwoni, ja mam status dostępny, ale nie otrzymuję żadnego sygnału o nadchodzącym połączeniu. Macie może jakiś pomysł na rozwiązanie tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem występuje kiedy masz uśpiony telefon? Jeżeli tak to nic z tym raczej nie zrobisz. Coś jest zepsute z powiadomieniami na RedRice ogólnie z większości programów. Na przykład aby dostać powiadomienie z Aero2 Captcha w 90% przypadków trzeba nacisnąć chociażby przycisk blokady telefonu. Powiadomienia z Messengera od FB działają praktycznie zawsze okej ale nie zawsze.

Gdzieś kiedyś na forum przeczytałem, że problem leży w procesorze MediaTeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem występuje kiedy masz uśpiony telefon? Jeżeli tak to nic z tym raczej nie zrobisz. Coś jest zepsute z powiadomieniami na RedRice ogólnie z większości programów. Na przykład aby dostać powiadomienie z Aero2 Captcha w 90% przypadków trzeba nacisnąć chociażby przycisk blokady telefonu. Powiadomienia z Messengera od FB działają praktycznie zawsze okej ale nie zawsze.

Gdzieś kiedyś na forum przeczytałem, że problem leży w procesorze MediaTeka.

Zupełnie nie mam powiadomień ze Skype. Telefon sobie leży włączony, skype odpalony, z drugiego konta skype na kompie dzwonię i brak jest jakiejkolwiek reakcji. Telefon nie był w trybie uśpienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

podepnę się pod ten temat , czy na mi3 działa skype bezproblemowo, kurcze u mnie nie chce zabardzo działać tzn powiadomienie o nadchodzącym połączeniu jak najbardziej jest ale , jak dochodzi do odebrania rozmowy to w tym momencie się rozłącza skype , kurcze próbowałenm odinstalowac i na nowo zainstalować i dalej to samo . nadmienie ze na innych tel z androidem nie ma problemu który występuje na mi3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadam Red Rice pierwszą wersję i Skype działa idealnie od włączenia. Zamówiłem dwa kolejne, aczkolwiek 1s gdzie skype nie działał poprawnie. Nie włączał kamery przedniej, przez co zawieszał się. Problem leżał po stronie uprawnień, po dodaniu aplikacji do zaufanej, skype działa idealnie.

Być może u Was również jest problem z uprawnieniami, sprawdźcie. 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...