Jump to content

MIUI 9 Global Stable

Recommended Posts

• 2 weeks later...
Ciekawe, że global już jest a miuipolska wersji stabilnej nie ma, tylko weekly. Śmieszna sprawa, żeby producent wyprzedził custom rom :), ale takie już chyba uroki MIUI.
A wisi MIUI 9 stable do pobrania jako zip na en.miui.com?

Wysłane z MI6

warto aktualizować system na mi5 do miui 9 ? Jakieś korzyści? kiedyś na moim mi5 miałem wersję 9 beta i telefon źle pracował, bateria szybko padała itd i teraz się zastanawiam bo nowsze nie zawsze znaczny lepsze

Edited by conrad_s

Na pewno MIUI9 jest zauważalnie szybsze. Aplikacje uruchamiają się równie płynnie co na czystym androidzie. Niestety mam wrażenie, że zarządzanie ramem jest jeszcze bardzie agresywne a nie tędy droga, by przełączając się między aplikacjami trzeba było co chwila czekać na przeładowanie. Zwłaszcza w wypadku przeglądarki to przeszkadza bo o ile włączy się szybko to doczytanie strony od nowa potrafi chwilę potrwać.

adnege, jeśli oczekujesz odpowiedzi to pisz konkretnie o co Ci chodzi.

Z innej beczki.

1. Po aktualizacji do miui9 nie działa mi asystent głosowy googla (typu "przypomnij mi"). Telefon reaguje i pojawi się pole na wpisanie np przypomnienia ale nie ma asysty głosowej.

2. Bardzo wolno działa aparat w aplikacjach Streetview oraz Aparat google - mam na myśli robienia zdjęć sferycznych na tych aplikacja - każde ujęcie to kilka sekund oczekiwania a na np Luneage os działa to błyskawicznie.

Jeśli ktoś się spotkał z podobnym problemem lu wie jak je rozwiązać poproszę o kilka słów/.

Kuba

adnege, jeśli oczekujesz odpowiedzi to pisz konkretnie o co Ci chodzi.
Z innej beczki.
1. Po aktualizacji do miui9 nie działa mi asystent głosowy googla (typu "przypomnij mi"). Telefon reaguje i pojawi się pole na wpisanie np przypomnienia ale nie ma asysty głosowej.
2. Bardzo wolno działa aparat w aplikacjach Streetview oraz Aparat google - mam na myśli robienia zdjęć sferycznych na tych aplikacja - każde ujęcie to kilka sekund oczekiwania a na np Luneage os działa to błyskawicznie.

Jeśli ktoś się spotkał z podobnym problemem lu wie jak je rozwiązać poproszę o kilka słów/.
Kuba

A co mam konkretnego napisać jeszcze? Chyba można wysnioskowac, że chodzilo o to, że Mi5 gra bardzo cicho na Globalu, prawda?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka