ZduneX25

MIUI 7.11.2

Recommended Posts

1 godzinę temu, Immoral napisał:

A widżet z pogodą Ci działa?

Działa, choć na co dzień korzystam z innego programu.

Pytanie do użytkowników Yanosika: wam też w tej wersji romu mniej więcej co 10 sekund wyskakuje powiadomienie że ustalono pozycję? Nie gubi sygnału ale cały czas wyskakuje to powiadomienie. Mam 5x ale to chyba nie jest powiązane z konkretnym modelem. Wcześniej nigdy tak nie było.

Hej,

długo się zastanawiałem dlaczego apka Tasker sama się wyłącza z powiadomień i przez to blokowane jest wykonywanie niektórych operacji w Taskerze (np. wyciszenie).

Wydaje się, że winę ponosi Kopia zapasowa systemu MIUI, a szczególnie dodanie do tej kopii wybranej aplikacji, np. właśnie Taskera.

Kopia jest robiona, ale po niej Tasker jest automatycznie wyłączany z Dostępu do powiadomień.

Czy mógłby ktoś potwierdzić moje przypuszczenia? (Mi5, najnowsze MIUI)

Ustawienia -> Dodatkowe ustawienia -> Prywatność -> Dostęp do powiadomień: Tasker włączony (jest automatycznie wyłączany po wykonaniu kopii)

Hej,

na globalu właśnie pojawiła się aktualizacja 7.11.6. Czyżby tam też nie do końca dobrze działała 7.11.2?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

24 minuty temu, s0K0le napisał:

Wydaje się, że winę ponosi Kopia zapasowa systemu MIUI, a szczególnie dodanie do tej kopii wybranej aplikacji, np. właśnie Taskera.

Ja mogę potwierdzić, że kopia potrafi różne dziwne rzeczy robić, nawet kasować dane niektórych aplikacji (Tidal, Here). Wywalać konfigurację niektórych programów bankowych, czy kont. Nie radzi sobie z zakłódkowanymi aplikacjami. Dlatego lepiej automatycznej kopii nie używać, A używając pomijać niektóre aplikacje.

• Thanks 1

1 godzinę temu, makakam napisał:

Pytanie do użytkowników Yanosika: wam też w tej wersji romu mniej więcej co 10 sekund wyskakuje powiadomienie że ustalono pozycję?(...)

Nie potwierdzam, testuję od soboty wraz z Yanosikiem i jest ok- mam redmi pro.

Hej,

na globalu właśnie pojawiła się aktualizacja 7.11.6. Czyżby tam też nie do końca dobrze działała 7.11.2?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Właśnie również dostałem na RN3P mimo że chodzi wzorowo.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Czy ktoś jeszcze ma problem ze słabym zasięgiem WIFI na kenzo, czy innych telefonach? Działać działa, ale np w tym samym miejscu Huawei ma prawie full zasięg, a ja na kenzo mam praktycznie null. Wydaje mi się, że przedtem nie było tak źle.

51 minut temu, terbit napisał:

Czy ktoś jeszcze ma problem ze słabym zasięgiem WIFI na kenzo, czy innych telefonach? Działać działa, ale np w tym samym miejscu Huawei ma prawie full zasięg, a ja na kenzo mam praktycznie null. Wydaje mi się, że przedtem nie było tak źle.

Też mam kenzo i nadal jest obecny ten problem chodz wydaje mi sie ze mniej ale nadal. Pozdrawiam

@terbit Problem z wifi występuje od paru wydań, patrząc na dotychczasowe inne problemy można wysnuć dość daleko idący wniosek, że coś tam grzebią i za jakiś czas zafixują. Wymieniałem u siebie router i teraz jest dużo lepiej, ale na poprzednim faktycznie z zasięgiem czy zassaniem aktualizacji bezpośrednio na telefon był duży problem.

@fi9o na xiaomi.eu proszą o potwierdzanie tego błędu tu: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=981643&highlight=telegram

Co do wifi miałem podobnie na kilku ostatnich wydaniach. Po zablokowaniu BL przy aktualizacji przeszedłem na global Dev przy okazji ten problem zniknął.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

No dobrze - dodałem do build.prop 
ro.bluetooth.request.master=true
sys.initd.loop=1
i wrzuciłem przez adb na /system/

Jutro będę testował BT. Dam znać czy Stabilność audio na BT wzrosła czy dalej są mikroprzycinki

Mam jakiś crash z filmami. Zarówno na YouTube jak i Facebooku - niektóre filmy po chwili odtwarzają się jakby że zbliżenia, widać tylko lewy górny kadr filmu. Nie każdy film, się większość. Ktoś się z tym spotkal? Błąd występuje od początku przygody z miui polska czyli od jakichś 3 tygodni.
Tak, podbijam. Tak, cytuję siebie.
Ale bez tego raczej nikt się nie cofnie 100 postów żeby mi pomóc. Jestem jedynym który ma ten błąd?

Na tej aktualizacji już mi nie ubija kart w przeglądarce jak robiło na 7.9.21. Oczywiście bez zmiany żadnych ustawień.

Ale tak jak pisali co niektórzy chyba mam problemy z Wifi. Nie zasięgiem, a prędkością. Czasem wszystko wolno doczytuje, czasem wcale nie wczyta. Po przełączeniu na transmisję danych od razu pobiera wszystkie dane. Uprzedzam pytania: z Wifi wszystko w porządku.

Redmi 4 Pro.

Gdzie się podział proces "Documents" bez niego nie mogę wykonać żadnych operacji na plikach zewnętrznymi programami jak np. solid explorer.

Jest inaczej nazwany - Pliki.

Post napisany z Redmi 4A via Tapatalk

3 minuty temu, magik-thc napisał:

Jak sie nazywa ? bo musze go uruchomic.

9 minut temu, Orjon napisał:

Jest inaczej nazwany - Pliki.

Post napisany z Redmi 4A via Tapatalk

Edited by acocieto

5 godzin temu, magik-thc napisał:

6 godzin temu, Orjon napisał:

4 godziny temu, RASTY777 napisał:

Faktycznie jest jakiś problem, edytuje plik com.miui.home do edycji siatki ikon i pojawia się komunikat "operacja nie jest jeszcze obsługiwana"

U mnie natomiast występują samoczyne restartowania telefonu.

nieraz kilka razy dziennie

miał ktoś z Was podobnie?

Poprawki do build.prop nic nie dały. Bluetooth się dalej przycina przy słuchaniu muzyki.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, tomiq napisał:

U mnie natomiast występują samoczyne restartowania telefonu.

nieraz kilka razy dziennie

miał ktoś z Was podobnie?

Właśnie kilkanaście minut temu doświadczyłem restartu podczas rozmowy telefonicznej, odłączyłem słuchawkę bluetooth, przykładam telefon do ucha i widzę logo Mi :/
Mam pierwszą wersje softu z 2 listopada na Mi6.

2 godziny temu, fps napisał:

2 godziny temu, fps napisał:

Właśnie kilkanaście minut temu doświadczyłem restartu podczas rozmowy telefonicznej, odłączyłem słuchawkę bluetooth, przykładam telefon do ucha i widzę logo Mi :/
Mam pierwszą wersje softu z 2 listopada na Mi6.

U mnie też dziś się zrestartował właśnie po rozpięciu z zestawem głośnomówiącym na bluetooth,mam redmi pro na drugiej wersji softu z 2 listopada.

Edited by robi173

Dzisiaj po południu zaczęła mi się crashować przeglądarka Dolphin, przy próbie otwarcia jakiejkolwiek strony. Od tej pory nie da się już otworzyć ani jednej strony. Ma ktoś też ten problem?

20 godzin temu, magik-thc napisał:

Ja mam taki komunikat:
[Zdjecie]

Musisz mu nadać uprawnienia do zapisu na pamięci zewnętrznej, każda zewnętrzna aplikacja tak ma.

Nie wiem jak na nowszych EU ale musisz chyba do tego włączyć aplikacje Dokumenty w ustawieniach

Guest
This topic is now closed to further replies.