ZduneX25

MIUI 7.11.2

Recommended Posts

Przed chwilą, findmeandkillme napisał:

da sie to jakos przyspieszyc?

Zgody ostatnio lecą w kilka minut, max dzień.

2 minuty temu, findmeandkillme napisał:

da sie to jakos przyspieszyc?

Zadzwoń do Chińczyka powiedz, że bardzo byś chciał przyśpieszyć.

@Orjon kolega ciągnie temat bez potrzeby zamiast wsiąść się za "robotę" i do tego poczytać temat o odblokowywaniu.

Edited by acocieto
  • Haha 1

u mnie zgody nie bylo. w Mi Unlock mam komunikat " your device isn\t supported by Mi Unlock"
Albo wystarczy zaktualizować Mi unlock do nowszej wersji

Wysłane from Sagit by TapaTalk

• Like 1

@grzegorz.lki ale wtedy byłby komunikat już przy samym odblokowywaniu żeby użył nowszej wersji, nic takiego nie było więc to raczej kwestia zgody. ale już EOT, to nie miejsce na takie dygresje ;)

44 minuty temu, acocieto napisał:

Magisk rozwiąże problem z brakiem wykrywania sim? Kolega, który ma problem i tak nie za bardzo ogarnia.

Jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz. Ja zauważyłem że ostatnimi czasy magisk sprawia o wiele mniej problemów niż supersu

6 minut temu, Uri0550 napisał:

Jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz. Ja zauważyłem że ostatnimi czasy magisk sprawia o wiele mniej problemów niż supersu

Nie miałem jeszcze problemu z SU.

Dzięki za pomoc z brakiem widoczności karty SIM. Pomógł kolejny powrót do romu z 17.10.12. ... Trochę szkoda bo liczyłem na aktualizację ... ale życie zweryfikowało. Może komuś wpadnie jakiś pomysł jak to naprawić w moim fonie. 

3 minuty temu, Uri0550 napisał:

@acocieto to nie znaczy że nie sprawia :) 

Nie zauważyłem:) może sie pojawią.

3 minuty temu, 19pawel71 napisał:

Dzięki za pomoc z brakiem widoczności karty SIM. Pomógł kolejny powrót do romu z 17.10.12. ... Trochę szkoda bo liczyłem na aktualizację ... ale życie zweryfikowało. Może komuś wpadnie jakiś pomysł jak to naprawić w moim fonie. 

Może. pomysły były, są na innych forach, kwestia znalezienia i sprawdzenia na "sobie".

A ja w mi6 nie mogę znaleźć tego asystenta? Gdzie to się włącza?

Klepnięte z MI 6

Jeżeli pobrałeś wersje 7.11.2v3 to Asystent został w niej wyłączony

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

A ja w mi6 nie mogę znaleźć tego asystenta? Gdzie to się włącza?

Klepnięte z MI 6

Dzięki. A dlaczego? Miał błędy? Wiadomo czy będzie ponownie?

Czytałem kilkadziesiąt stron tutaj i nic nie znalazłem na ten temat

Klepnięte z MI 6

Nie zwróciłem uwagi ale posiadacie chłopaki po tej aktualizacji tego asystenta miui? Dla redmi note 4x ? Co nie gdzie czytałem , że niby go nie ma ale wolę zapytać tutaj. Pozdrawiam 

30 minut temu, dawidc1994 napisał:

Dzięki. A dlaczego? Miał błędy? Wiadomo czy będzie ponownie?

Czytałem kilkadziesiąt stron tutaj i nic nie znalazłem na ten temat

Klepnięte z MI 6

Tak bo niektóre modele miały problem z nim i dodatkowo na belce nie było zegara xD Ja sam pobrałem v2 i było takie WTF xD ?

Na zagranicznym forum ktoś zwrócił słuszną uwagę.

Gdzie podział się efekt wyłączania ekranu? Przecież to było takie ładne jak kolory się robiły "szare" i ekran gasł. (MI5)

Jestem w szoku - po raz pierwszy nie mam trzasków przy odtwarzaniu muzyki z Mi5 na zestawie audio w samochodzie via bluetooth. Borykałem się z tym "od zawsze" i nie znalazłem rozwiązania. Ta aktualizacja to rozwiązuje.

Z błędów : zamyka samoistnie asystenta google. Tego z kolei jeszcze nie grali...

Edited by bikej

Panowie jeszcze mam takie małe pytania:

1. Dlaczego na tej najnowszej wersji nie wyświetla się pogoda?

2. Jak usunąć ten siwy pasek na górze?

3. Macie, polecacie jakieś fajne motywy na telefon? 

Screenshot_2017-11-06-10-58-50-478_com.android.browser.thumb.png.6dfd85ed2bb02a3d0733209c0064e30f.png

15 minut temu, Immoral napisał:

2. Jak usunąć ten siwy pasek na górze?

Masz włączone powiadomienia o użyciu danych. Panel sterowania, Użycie danych, Ustawienia (zębatka) i tam odznacz powiadomienia. 

@Immoral Pogoda działa i wygląda nie miał widżetu na pulpicie z ustawioną w apce lokalizacją. A od motywów to masz na forum osobny dział.

@bikej - na ten moment asystent ze względu na błędy został wyłączony, tak więc...

Edited by abc00

38 minut temu, FromWP napisał:

Masz włączone powiadomienia o użyciu danych. Panel sterowania, Użycie danych, Ustawienia (zębatka) i tam odznacz powiadomienia. 

Nie mogę tego znaleźć

Screenshot_2017-11-06-12-03-55-945_com.miui.securitycenter.png

Nie mogę tego znaleźć

Po prawej u góry masz ustawienia.

Tam pierwsza opcja

Klepnięte z MI 6

Do moderatora:

Mój post jest jakieś 10 pozycji wyżej, klikając na tapatalku odpowiedz pewnie zacytowałem post kolegi, na którym jest jeden obrazek i jeden post na 3 linijki. Faktycznie pół strony, brawo geniuszu i dzięki za Warna :)

Edited by mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem, dodając pół strony wątku pustych wierszy. Brawo!

Dnia 4.11.2017 o 14:30, srgn1 napisał:

Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to chyba coś nie łapie powiadomień z aplikacji Messenger (ale obstawiam, że to wina aktualizacji samej aplikacji Messenger bo wszystkie inne działają natychmiastowo).

No chyba nie.

Telegram nie powiadamiał tydzień temu, nie robi teraz tego. Więc możliwe, ze z Messengerem masz to samo.

I to nie jest kwestia tego, że dźwięku nie ma. Nawet ekran się nie zaświeci, miband nie zawibruje.

27 minut temu, Immoral napisał:

A co do pogody to nie wyświetla się.

U mnie też (HM4A). Nie korzystam z niej ale jak wspomniałeś to sprawdziłem.

Edited by kszul

Na zagranicznym forum ktoś zwrócił słuszną uwagę. Gdzie podział się efekt wyłączania ekranu? Przecież to było takie ładne jak kolory się robiły "szare" i ekran gasł. (MI5) 

Ja w tym wątku też zwracałem uwagę na to, ale nikt nie zareagował. Fajnie, że nie tylko ja to zauważyłem bo już miałem podejrzenie, że mi się wydaje, że była kiedyś animacja... Ja nie mam już od 2 wydań na Mi 5s Plus.   

Czy ktoś z Was ma może problemy z streamingiem audio przez bluetooth na tym ROMie. U mnie bez względu na to czy online czy offlline jest ok do momentu gdy nie zrobię stop. Po ponownym włączeniu play są mini-przycięcia w losowych odstępach czasu. By to naprawić muszę wyłączyć BT w telefonie i ponownie go uruchomić.  Czyściłem BT cache ale nic nie dało. Aplikacje z jakich korzystam to TIDAL i Captune oraz Spotify. 

1 godzinę temu, magik-thc napisał:

U mnie pogoda dziala.

U mnie już też :)

Nic nie robiłem, tylko postanowiłem znów sprawdzić pogodę i... już działa. Nie miałem wcześniej błędów z aktualizacją pogody. Po prostu pogoda była pusta i nie dało się jej odświeżyć a teraz wszystko działa. Nic nie robiłem z telefonem, nawet go nie uruchamiałem ponownie. Dziwy... wielkie dziwy...

6 minut temu, kszul napisał:

U mnie już też :)

Nic nie robiłem, tylko postanowiłem znów sprawdzić pogodę i... już działa. Nie miałem wcześniej błędów z aktualizacją pogody. Po prostu pogoda była pusta i nie dało się jej odświeżyć a teraz wszystko działa. Nic nie robiłem z telefonem, nawet go nie uruchamiałem ponownie. Dziwy... wielkie dziwy...

A widżet z pogodą Ci działa?

Teoretycznie znalazłem fix'a c/d bluetooth na XDA ale nie wiem do końca czy można i jak go zastosować. Może podpowiecie czy warto się bawić w roota i czy przy root ES File Explorer da mi zmodyfikować build.prop w /system (czy trzeba to robić jakimś ZIPem? z TWRP).  Należy do niego ponoć dopisać linijkę:

ro.bluetooth.request.master=true

Nie wiem tylko co ona zmienia... - ale ponoć przycinki po tym ustają. Nie wiem też czy zadziała w przypadku MIUI bo to fix z OnePlus.

Guest
This topic is now closed to further replies.