Jump to content

MIUI 7.11.2

Recommended Posts

Resetowałem, karta jest sprawna. Podobny problem miałem z aktualizacją z 19 X pomogło ... Powrót do wersji z 12 X. Wcześniej nie miałem problemów z aktualizacją. Może muszę coś zmienić w opcjach tel ale nie wiem co?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

• Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To nie Windows, Android jak każdy linux używa pamięci RAM która jest 10x szybsza od zwyklej pamięci do buforowania plików aby przyspieszyć ich działanie. Bardzo dużo ludzi źle to odczytuje, że mn

@2900 ok, przyjęte, przekażemy do Houston

Posted Images

Przed chwilą, 19pawel71 napisał:

Resetowałem, karta jest sprawna. Podobny problem miałem z aktualizacją z 19 X pomogło ... Powrót do wersji z 12 X. Wcześniej nie miałem problemów z aktualizacją. Może muszę coś zmienić w opcjach tel ale nie wiem co?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Czyściłeś dalvik/art cache twrp?

4 minuty temu, 19pawel71 napisał:

Rom pobrałem przez aplikację aktualizacji w telefonie która sprawdza. Kod sprawdziłem - sieć komórkowa jest niedostępna.

spróbuj zainstalować pobraną ręcznie przez kompa i co pojawia się po #*#*4636*#*# ?

Jak nie chcesz kombinować wróć na ten gdzie problemu nie było.

Edited by acocieto

Niestety po wgraniu nowego romu mój Mi5s nadal nie widzi karty sim, wpisanie "#*#*4636*#*# " też potwierdza, że nie widzi karty - "sieć komórkowa jest niedostępna". Po restarcie też nie działa karta sim. Czy mi tylko pozostanie powrót do starszego romu?

3 minuty temu, 19pawel71 napisał:

Niestety po wgraniu nowego romu mój Mi5s nadal nie widzi karty sim, wpisanie "#*#*4636*#*# " też potwierdza, że nie widzi karty - "sieć komórkowa jest niedostępna". Po restarcie też nie działa karta sim. Czy mi tylko pozostanie powrót do starszego romu?

Korzystasz z roota?

Powrót do poprzedniego albo może fullwipe twrp?

Edited by acocieto
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...