Jump to content

MIUI 7.11.2

ZduneX25

Recommended Posts

A masz zgodę / uprawnienia  designer??? Też miałem ten sam problem nie chciało mi stosować motywów i wysyłałem zgłoszenie na designer. Po otrzymaniu zgody wszystko poszło ładnie. 
A gdzie dokładnie wysyła się to zgłoszenie? Czy to jest jakaś strona?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Z góry przepraszam , że nie wiem gdzie zadać pytanie
Czy ktoś z szanownych forumowiczów jest w posiadaniu Mi Note 3 ? Mam kilka pytań jak to się sprawuje a odpowiedniego działu na temat tego modelu brak niestety

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

1 minutę temu, talib1990 napisał:

Z góry przepraszam , że nie wiem gdzie zadać pytanie
Czy ktoś z szanownych forumowiczów jest w posiadaniu Mi Note 3 ? Mam kilka pytań jak to się sprawuje a odpowiedniego działu na temat tego modelu brak niestety

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

https://miuipolska.pl/forum/forum/59-pozostałe-urządzenia-xiaomi/

23 godziny temu, linux923344 napisał:

U mnie brak asystenta

U mnie tak samo nie ma asystenta na MI5, a w opcjach>pulpit nie ma opcji jego wlaczenia. Ponowne wgranie aktualizacji nic nie daje.

A tak z innej beczki, wie ktos jak przywrocic w pasku statusu 4 ikonki zamiast 5 w szeregu? Dodam ze zmiana motywu nic nie daje. Zmienia sie jedynie kolor lub ikonki, ale 5 pozycji jak bylo tak trzyma sie nadal. Jakies rady?

Mam problem z logowaniem się karty SIM po zainstalowaniu obecnej wersji aktualizacji na Mi5s. Po zainstalowaniu przez aktualizacje wyskakuje mi komunikat ,,brak usługi,, i telefonu nie widzi karty SIM. Akcesoria to można naprawić? Czy jedynym wyjściem jest powrót do starej wersji?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

3 minuty temu, 19pawel71 napisał:

Mam problem z logowaniem się karty SIM po zainstalowaniu obecnej wersji aktualizacji na Mi5s. Po zainstalowaniu przez aktualizacje wyskakuje mi komunikat ,,brak usługi,, i telefonu nie widzi karty SIM. Akcesoria to można naprawić? Czy jedynym wyjściem jest powrót do starej wersji?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Resetowałeś. sprawdzałeś inna kartę sim labo w innym telef sim?

2 godziny temu, Sztefan napisał:

Panowie Pomocy

Mam Redmi note 3 pro

po aktualizacji telefon nie chce się uruchomić, pokazuje się tylko ikonka MI i wszystko znika czarny ekran

Pomocy!!!

Masz zablokowany bootloader. Odblokuj go i wszystko będzie działać

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...