Jump to content

MIUI 7.11.2

Recommended Posts

• Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To nie Windows, Android jak każdy linux używa pamięci RAM która jest 10x szybsza od zwyklej pamięci do buforowania plików aby przyspieszyć ich działanie. Bardzo dużo ludzi źle to odczytuje, że mn

@2900 ok, przyjęte, przekażemy do Houston

Posted Images

6 minut temu, ozzbi napisał:

A masz zgodę / uprawnienia  designer??? Też miałem ten sam problem nie chciało mi stosować motywów i wysyłałem zgłoszenie na designer. Po otrzymaniu zgody wszystko poszło ładnie. 

Ok, a jak długo czekałeś na zgodę?

A masz zgodę / uprawnienia  designer??? Też miałem ten sam problem nie chciało mi stosować motywów i wysyłałem zgłoszenie na designer. Po otrzymaniu zgody wszystko poszło ładnie. 
A gdzie dokładnie wysyła się to zgłoszenie? Czy to jest jakaś strona?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Z góry przepraszam , że nie wiem gdzie zadać pytanie
Czy ktoś z szanownych forumowiczów jest w posiadaniu Mi Note 3 ? Mam kilka pytań jak to się sprawuje a odpowiedniego działu na temat tego modelu brak niestety

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

1 minutę temu, talib1990 napisał:

Z góry przepraszam , że nie wiem gdzie zadać pytanie
Czy ktoś z szanownych forumowiczów jest w posiadaniu Mi Note 3 ? Mam kilka pytań jak to się sprawuje a odpowiedniego działu na temat tego modelu brak niestety

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

https://miuipolska.pl/forum/forum/59-pozostałe-urządzenia-xiaomi/

23 godziny temu, linux923344 napisał:

U mnie brak asystenta

U mnie tak samo nie ma asystenta na MI5, a w opcjach>pulpit nie ma opcji jego wlaczenia. Ponowne wgranie aktualizacji nic nie daje.

A tak z innej beczki, wie ktos jak przywrocic w pasku statusu 4 ikonki zamiast 5 w szeregu? Dodam ze zmiana motywu nic nie daje. Zmienia sie jedynie kolor lub ikonki, ale 5 pozycji jak bylo tak trzyma sie nadal. Jakies rady?

Mam problem z logowaniem się karty SIM po zainstalowaniu obecnej wersji aktualizacji na Mi5s. Po zainstalowaniu przez aktualizacje wyskakuje mi komunikat ,,brak usługi,, i telefonu nie widzi karty SIM. Akcesoria to można naprawić? Czy jedynym wyjściem jest powrót do starej wersji?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

3 minuty temu, 19pawel71 napisał:

Mam problem z logowaniem się karty SIM po zainstalowaniu obecnej wersji aktualizacji na Mi5s. Po zainstalowaniu przez aktualizacje wyskakuje mi komunikat ,,brak usługi,, i telefonu nie widzi karty SIM. Akcesoria to można naprawić? Czy jedynym wyjściem jest powrót do starej wersji?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Resetowałeś. sprawdzałeś inna kartę sim labo w innym telef sim?

2 godziny temu, Sztefan napisał:

Panowie Pomocy

Mam Redmi note 3 pro

po aktualizacji telefon nie chce się uruchomić, pokazuje się tylko ikonka MI i wszystko znika czarny ekran

Pomocy!!!

Masz zablokowany bootloader. Odblokuj go i wszystko będzie działać

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...