ZduneX25

MIUI 7.11.2

Recommended Posts

1 minutę temu, srgn1 napisał:

Ja pobieram zawsze z https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/7.11.2/

Instaluję co tydzień i zero problemów, raz wystąpił ale to przez to, że plik chyba się źle pobrał i system do końca nie chciał się zainstalować. Pobrałem ponownie ten sam plik i wszystko zainstalowało się poprawnie. Teraz również pobrałem ten najświeższy wrzucony 2h temu i telefon działa.

@ZduneX25 no tak, ale ten problem chyba naprawili już w pierwszym reuploadzie czyli v2 jednak go skasowali i myślę, że skasowali przez to, że nie było zegarka w lewym górnym rogu (belka statusu) przy otwartych aplikacjach/home screen. Wersja v3 ma naprawiony bug z zegarkiem (MI5).

@ArtBa jest już v3 dostępne.

*changelog ma dalej "v2" jednak jest to drugi reupload czyli v3 (upload o 17:20 UTC~ na sourceforge) (pierwszy reupload był dostępny chwilę zanim skasowali)

No i co teraz mam zrobić? Jakieś rady?

3 minuty temu, linux923344 napisał:

Na R3S to chyba cały czas v2 xDDD Plus trochę szkoda że nia mam Smarta Assistant :(

A masz zegarek na belce statusu? Jak masz to pewnie dlatego nie masz kolejnego reupa (my mieliśmy bo nie było zegarka na belce, a skoro teraz skasowali SAssistanta na Androidach 7.x to bardzo możliwe, że przez niego nie wyświetlał się zegar na belce).

Edited by srgn1

Przed chwilą, srgn1 napisał:

A masz zegarek na belce statusu? Jak masz to pewnie dlatego nie masz kolejnego reupa (my mieliśmy bo nie było zegarka na belce, a skoro skasowali SAssistanta to bardzo możliwe, że przez niego nie wyświetlał się zegar na belce).

Jeżeli chodzi ci w aplikacjach to mam :)

@Adiman29 - pierwsze co zrób to przeczytaj poprzednie posty w tym temacie, potem chwilę pomyśl. Jeśli zainstalowałeś pierwszą wersję tego wydania asystent jest domyślnie włączony i odpalisz go przesuwając pulpity na maksa w lewo. Jeśli instalowałeś późniejsze wydania możliwe, że go nie masz gdyż został usunięty, dlaczego? - masz również wyżej.

• Thanks 1

Redmi Note 3 Pro miałem już aktualizację zainstalowaną, ale pobrałem v2 i też jest ok. Jedyna różnica to brak asystenta. Nie powaliła mnie ta funkcja na kolana, więc luzik.

Redmi 3S pobrane i zainstalowane. Żadnych bugów też nie widać, wszystko ok.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Redmi Note 2 i 3 dostały reupload.

Post napisany z Redmi 4A via Tapatalk

Przed chwilą, abc00 napisał:

@Adiman29 - pierwsze co zrób to przeczytaj poprzednie posty w tym temacie, potem chwilę pomyśl. Jeśli zainstalowałeś pierwszą wersję tego wydania asystent jest domyślnie włączony i odpalisz go przesuwając pulpity na maksa w lewo. Jeśli instalowałeś późniejsze wydania możliwe, że go nie masz gdyż został usunięty, dlaczego? - masz również wyżej.

A nie w prawo?

• Confused 1

2 minuty temu, grizzly napisał:

Dostałem drugie powiadomienie o V2, czyli to już ostateczne wydanie?

Usuń ZIP z romem z pamięci i nie będzie już powiadomień oczywiście po instalacji romu v2

Usuń ZIP z romem z pamięci i nie będzie już powiadomień oczywiście po instalacji romu v2
Nie wiem czy instalować. Mam v1 i działa:)

Mam jakiś crash z filmami. Zarówno na YouTube jak i Facebooku - niektóre filmy po chwili odtwarzają się jakby że zbliżenia, widać tylko lewy górny kadr filmu. Nie każdy film, się większość. Ktoś się z tym spotkal? Błąd występuje od początku przygody z miui polska czyli od jakichś 3 tygodni.

4 minuty temu, grizzly napisał:

U mnie tak samo, na razie zostaje z tym co jest...

Stąd pobierałem aktualizację: [mention=1167]ZduneX25[/mention] no tak, ale ten problem chyba naprawili już w pierwszym reuploadzie czyli v2 jednak go skasowali i myślę, że skasowali przez to, że nie było zegarka w lewym górnym rogu (belka statusu) przy otwartych aplikacjach/home screen. Wersja v3 ma naprawiony bug z zegarkiem (MI5).
[mention=32530]ArtBa[/mention] jest już v3 dostępne.
*changelog ma dalej "v2" jednak jest to drugi reupload czyli v3 (upload o 17:20 UTC~ na sourceforge) (pierwszy reupload był dostępny chwilę zanim skasowali)
v3 ma skasowanego Smart Assistanta nawet na MI5.
V2 nie pokazywało wydarzeń z kalendarza w personal assistant, więc zostało to całkiem wyłączone (do odwołania)

Cześć pobieram przez ota i pod koniec wywala że aplikacja przestała działać wiecie co zrobić?

Teraz po pobraniu i naciśnięciu Install pokazuje taki komunikat...co to znaczy?

Screenshot_2017-11-04-23-09-08-307_com.ota.updates.png

• Like 1

Na Redmi Pro MMS wyglądają tak jak w załączonym zdjęciu. Po kliknięciu zdjęcie można zobaczyć ale w oknie aplikacji sms nie widać miniatur. Mieliście podobny problem?c742a87259fd92016a0382fbb807399d.jpg

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

9 godzin temu, ArtBa napisał:

Mam 1 wersję (prawdopodobnie) i miałem nadzieję, że z qiucklaunchera usunęli krzaczki, o których tu pisałem.

Instalowałem v1 a teraz v2 i wszytko działa łącznie z zegarkiem.

• Like 1

Na Redmi Pro MMS wyglądają tak jak w załączonym zdjęciu. Po kliknięciu zdjęcie można zobaczyć ale w oknie aplikacji sms nie widać miniatur. Mieliście podobny problem?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Tak. Zmień motyw aplikacji sms i problem zniknie. Niektóre nie obsługują obrazków.

Wysłane from Sagit by TapaTalk

• Like 1

13 godzin temu, Adej25 napisał:

Cześć pobieram przez ota i pod koniec wywala że aplikacja przestała działać wiecie co zrobić?

Pomoże ktoś? 

Screenshot_2017-11-04-23-09-08-307_com.ota.updates.png

Edited by mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...?

Po co podbijasz i w dodatku cytujesz sam siebie? Temat tylko niepotrzebnie puchnie. Komunikat znaczy tyle, że nie zainstaluje się samo, uruchom w recovery i zainstaluj ręcznie stamtąd.

Jak po co podbijam to poco jest to forum? A zacytowalem właśnie dlatego bo jakbym tego nie zrobił to by nikt nie odpowiedział. Dzieki

10 godzin temu, grizzly napisał:
10 godzin temu, jjarik napisał:

instaluj v2 na mi6 od wczoraj jest i w sumie wszystko dziala jak w v1 tyle ze nie ma tego asystenta

Koledzy. Jak wyłączyć te durne powiadomienie od googla jaka pogoda jest aktualnie albo jakie sklepy mam w pobliżu?

Wysłane z Mi5

11 minut temu, JacekBB napisał:

Koledzy. Jak wyłączyć te durne powiadomienie od googla jaka pogoda jest aktualnie albo jakie sklepy mam w pobliżu?

Jak każde inne powiadomienia – przytrzymujesz palec na powiadomieniu i zostaniesz przekierowany do miejsca, gdzie można je dla danej apki wyłączyć.

@up dzięki za info.

Z drugiej strony nigdy powiadomienia od Google jaka pogoda czy coś nie przychodziło.

Wysłane z Mi5

1 godzinę temu, willlow napisał:

Coś się ikonki pomieszały.
Mi 5x

wina motywu w wczesniejszych werssjach tez tak bylo 

• Like 1

@JacekBB można też w opcjach Google Now wyłączyć powiadomienia,

Gdzie szukać tej opcji? Już grzebalem wszędzie i ni.... c

Wysłane z Mi5

Guest
This topic is now closed to further replies.