ZduneX25

MIUI 7.11.2

Recommended Posts

1 godzinę temu, ZduneX25 napisał:
16 godzin temu, krainawilka napisał:
Spoko, mi5c też na razie nie ma aktualizacji przez OTA.

Nie ma ota, bo będzie reup.

Właśnie wchodzi reup. Jest coś wiadomo dlaczego reup dla wszystkich ROMów? Myślałem, że tylko kilka jest "wadliwych".

No i drugie pytanie, bardzo często niektóre ROMy odrazu po wrzuceniu są wykrywane jako zawirusowane na sourceforge, dlaczego?

Redmi 4x 3/32, jak zawsze wszystko ok. Oczywiście dioda w moim egzemplarzu nadal świeci tylko na biało. I po wgraniu dodatków nie działa blokowanie reklam. Na poprzednich wersjach działało

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Redmi 4 Pro. Nie znajdywał aktualizacji OTA. Ściągnąłem ze strony, wgrałem i wszystko działa bez problemu ;)

Podpowie ktoś co zrobić z niedziałającymi filtrami w edycji wideo? Od początku kiedy przeszedłem na xiaomi.eu ze stable'a wraz z kolejnymi aktualizacjami jak nie dzialalo tak nie dziala. Widziałem że kilka osób poruszało problem ale nikt nie odpowiedział do tej pory. "Pobierz muzykę z filmów aby korzystać z tej funkcji" a później tylko błąd połączenia z siecią. Pomoże ktoś?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

R4x po ściągnięciu czegoś że sklepu nie pojawia się to na pulpicie dopiero włączenie i wyłączenie telefonu pomaga , spotkał się ktoś z takim czymś 

Na poprzedniej wersji było ok

Edited by Rostii

Po instalacji miał problemy ze wstaniem ale po 3 czy 4 restarcie i pokazaniu, że nic nie działa, uspokoił się.

Edited by Grimus23

2 godziny temu, linux923344 napisał:

Mniej więcej kiedy będzie reup? W następny piątek ?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj.

47 minut temu, srgn1 napisał:

Właśnie wchodzi reup. Jest coś wiadomo dlaczego reup dla wszystkich ROMów? Myślałem, że tylko kilka jest "wadliwych".

No i drugie pytanie, bardzo często niektóre ROMy odrazu po wrzuceniu są wykrywane jako zawirusowane na sourceforge, dlaczego?

FC galerii i launchera przez asystenta, reup będzie na wszystkie modele.

• Like 1

Już nam. Po angielsku Turn off coś tam...

Wyłączony asystent

Wysłane z Mi5

Na Mi5 nie mam żadnego FC z galerii czy coś.

Wysłane z Mi5

Czy na innych modelach niż R4x tez tak macie ze po ściągnięciu czegoś że sklepu nie pojawia się to na pulpicie dopiero włączenie i wyłączenie telefonu pomaga ?

edyta///

Znowu nie ma plików dla 4x w pobieralni zostały usunięte  

Edited by Rostii

...Ale żeby edytować swojej ulubionej drużyny krykieta w QuickCard nie można było, to skandal w kraju z taką tradycją gry w tą wspaniałą dyscyplinę...! <3

A tak na serio, zamysł w sumie spoko ale to jeszcze "wiek niemowlęcy" dla tej funkcji.

Screenshot_2017-11-04-13-36-08-390_com.mi.android.globalpersonalassistant.png

Dnia 3.11.2017 o 12:22, Tartary napisał:

W aplikacji WhatsApp nie działa dźwięk powiadomienia ustawiony inny, niż systemowy. Co ciekawe w sklonowanej aplikacji działają już wszystkie dźwięki powiadomień spoza systemowych, które nie działają na głównej aplikacji. Czyszczenie aplikacji nie pomaga, odinstalowanie i zainstalowanie od nowa również nie. Ktoś może potwierdzić? Mi5

U mnie (Mi5) własne dźwięki w WhatsApp działają bez zarzutu.

Dnia 3.11.2017 o 12:25, MD13 napisał:

Jak tam aktu na mi5 i mi note??

Na Mi5 wszystko wydaje się OK. Nie sprawdzałem jeszcze GPS.

20 godzin temu, przewa1258 napisał:

Czy będzie jakaś różnica w wydajności jeśli zainstaluje na czysto (full wipe)?

Zależy, jak bardzo masz obecnie zasyfiony, zaśmiecony i zapchany telefon. Na cud bym nie liczył, ale spróbować warto.

8 godzin temu, ash1970 napisał:

Na 4x musiałem konfigurować ręcznie LTE w plusie , tak jak kilka tygodni temu

@Acid, na czym polega istota tego błędu, że jest tak trudny (niemożliwy?) do wyeliminowania raz a dobrze??

• Like 1

1 godzinę temu, ZduneX25 napisał:

Dzisiaj.

FC galerii i launchera przez asystenta, reup będzie na wszystkie modele.

Reup już był, pobrałem v2, zainstalowałem i widzę, że znowu wszystkie ROMy zostały usunięte z sourceforge... Będzie wlatywała v3?

Problemy z asystentem niby na 6.0 były, ja na MI5 7.11.2 v1 nie doświadczyłem ani jednego FC.

Przejście na 7.11.2 v2 bez zmian (0 FC, wiadomo 4K zmienia się na HD dalej jeżeli wejdzie się w ustawienia slow motion ale to jest bug od dawna).

Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to chyba coś nie łapie powiadomień z aplikacji Messenger (ale obstawiam, że to wina aktualizacji samej aplikacji Messenger bo wszystkie inne działają natychmiastowo).

EDIT: Widzę, że na v2 nie ma zegarka w lewym górnym rogu przy otwartej aplikacji, niestety nie wiem jak na v1 było. 

Pozostało czekać na v3...

Edited by srgn1

Ktoś ma reupload na mi4c?
Linki na miui polska są martwe...

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

• Sad 1

2 minuty temu, ArtBa napisał:

Ktoś ma reupload na mi4c?
Linki na miui polska są martwe... emoji52.png

Nawet jak ktoś ma v1/v2 to raczej bezcelowo jest to instalować bo możesz nie mieć np. zegarka na belce powiadomień. Trzeba poczekać na oficjalny reup v3.

Edited by srgn1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Przed chwilą, srgn1 napisał:

Nawet jak ktoś ma v1/v2 to raczej bezcelowo jest to instalować bo możesz nie mieć np. zegarka w na belce powiadomień. Trzeba poczekać na oficjalny reup v3.

Mam 1 wersję (prawdopodobnie) i miałem nadzieję, że z qiucklaunchera usunęli krzaczki, o których tu pisałem.
To poczekam sobie na v3 ;)
Dzięki

Po aktualizacji RN3 MTK mam problem telefon się uruchamia ale brak ikon tylko ustawienia działają

Jest na to jakiś sposób ?

u mnie to samo na RN3 MTK, caly czas wywala blad systemowego launchera :/ jak sciagnac poprzednia wersje miui ? :/

O dziwo na moim Mi4c nie ma żadnych problemów, mało tego zdaje mi się że z baterią jest lepiej. 
A jak z kalendarzem w assystencie?
U mnie pojawiają się krzaki przy godzinach wydarzeń

Reup już był, pobrałem v2, zainstalowałem i widzę, że znowu wszystkie ROMy zostały usunięte z sourceforge... Będzie wlatywała v3?
Problemy z asystentem niby na 6.0 były, ja na MI5 7.11.2 v1 nie doświadczyłem ani jednego FC.
Przejście na 7.11.2 v2 bez zmian (0 FC, wiadomo 4K zmienia się na HD dalej jeżeli wejdzie się w ustawienia slow motion ale to jest bug od dawna).
Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to chyba coś nie łapie powiadomień z aplikacji Messenger (ale obstawiam, że to wina aktualizacji samej aplikacji Messenger bo wszystkie inne działają natychmiastowo).
EDIT: Widzę, że na v2 nie ma zegarka w lewym górnym rogu przy otwartej aplikacji, niestety nie wiem jak na v1 było. 
Pozostało czekać na v3...
Nie każdy miał fc u nas, ale na języku włoskim mieli wszyscy i to trzeba było poprawić.

A jak z kalendarzem w assystencie?
U mnie pojawiają się krzaki przy godzinach wydarzeń

U mnie to tak wygląda. Nie ma chińskich znaczków.095d8f9c564493c90c3275f6f0e278a5.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

• Like 2

Panowie mam ogromy problem, a mianowicie 30min temu pobrałem aktualizacje 7.11.2 na mojego mi5. Oczywiście zainstalowałem, jednakże po chwili wyłączył mi się telefon. Od tamtej pory zero reakcji. Nie mogę go włączyć w żaden sposób: power, power + volume -, power + volume +. Gdy podłączam do gniazda również nic się nie dzieje.. Ja pieprzę już mam po telefonie? :(

36 minut temu, Immoral napisał:

Panowie mam ogromy problem, a mianowicie 30min temu pobrałem aktualizacje 7.11.2 na mojego mi5. Oczywiście zainstalowałem, jednakże po chwili wyłączył mi się telefon. Od tamtej pory zero reakcji. Nie mogę go włączyć w żaden sposób: power, power + volume -, power + volume +. Gdy podłączam do gniazda również nic się nie dzieje.. Ja pieprzę już mam po telefonie? :(

Spróbuj bootloader odblokować przez mi unlock nawet jeśli już to robiłeś kiedyś

21 godzin temu, grzybiarz91 napisał:

Jakiś taki dziwny przypadek mam, że dla ochrony aplikacji po przyłożeniu odcisku palca w celu odblokowania wyskakuje "wymagany jest wzór aby odblokować odciskiem palca". Ktoś kojarzy czy czegoś nie przestawiłem? Wcześniej działało tak, że jak załapało palec to już wzoru nie chciało.

Od zeszłego tygodnia bodaj się pojawiło. Zanim pierwszy raz użyjesz palca, musisz narysować wzór. Potem wszystko w normie. Ale jeśli masz zdefiniowanych więcej palców to przed użyciem każdego do odblokowania każdej aplikacji musisz wzór narysować.

Na szczęście tylko raz. A potem działa ;)

• Like 1

40 minut temu, Immoral napisał:

Ja pobieram zawsze z https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/7.11.2/

Instaluję co tydzień i zero problemów, raz wystąpił ale to przez to, że plik chyba się źle pobrał i system do końca nie chciał się zainstalować. Pobrałem ponownie ten sam plik i wszystko zainstalowało się poprawnie. Teraz również pobrałem ten najświeższy wrzucony 2h temu i telefon działa.

@ZduneX25 no tak, ale ten problem chyba naprawili już w pierwszym reuploadzie czyli v2 jednak go skasowali i myślę, że skasowali przez to, że nie było zegarka w lewym górnym rogu (belka statusu) przy otwartych aplikacjach/home screen. Wersja v3 ma naprawiony bug z zegarkiem (MI5).

@ArtBa jest już v3 dostępne.

*changelog ma dalej "v2" jednak jest to drugi reupload czyli v3 (upload o 17:20 UTC~ na sourceforge) (pierwszy reupload był dostępny chwilę zanim skasowali)

v3 ma skasowanego Smart Assistanta nawet na MI5.

Edited by srgn1

Guest
This topic is now closed to further replies.