Mentos

Dostępna aktualizacja globala

Recommended Posts

Pokazywał mi aktualizację i nagle znikło co to oznacza?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Teraz nawet jak chcę zainstalować ręcznie pisze że nie może zweryfikować aktualizacji bo nie jest oficialna

Przed chwilą ręcznie zainstalowałam aktualizację i poszło bez żadnych problemów (mam nadzieję, że już nie będzie "zamrożeń" ekranu.

Też zainstalowałem ręcznie, musiałem ściągnąć plik jeszcze raz

Ja już raz zainstalowałem aplikację MIUI Security z apkmirror i Panel Sterowania przestał całkiem działać. Naprawiła go dopiero aktualizacja to MIUI 9.6 więc ja podziękuję i nie skorzystam.

Niestety w moim przypadku odinstalowanie było niemożliwe. Przez to że Panel Sterowania był uszkodzony nie dało się wejść w menadżera aplikacji.

Witam, jeśli mam zainstalowaną wersje Global 9.6.2.0 to mogę teraz z poziomu aplikacji na telefonie przez ręczną aktualizacje zainstalować wersje deweloperską Global 8.8.16 która jest dostępna do pobrania z oficjalnej strony?

Jak wyżej. Choć ostatnio coś bateria zaczęła troszke gorzej trzymać. Zrobiłem wipe cache i dalvik/art. Zobaczymy po kilku cyklach ładowania.

Witam, jeśli mam zainstalowaną wersje Global 9.6.2.0 to mogę teraz z poziomu aplikacji na telefonie przez ręczną aktualizacje zainstalować wersje deweloperską Global 8.8.16 która jest dostępna do pobrania z oficjalnej strony?
Zainstalowałeś? Jak działa?

Jeszcze jedno pytanie; czy na globalu jest może jakiś problem z motywami? Czyli że mogę sobie ustawić jaki motyw chcę i dodać poszczególne elementy? Chodzi mi o to że ustawiam motyw a blokadę ekranu i dialer z innego motywu.

12 minut temu, gwalberg napisał:

czy na globalu jest może jakiś problem z motywami?

Jest, bodajże od marcowego softu (są zablokowane) ale wystarczy  w fonie zmieni region na np na USA i masz pełen dostęp do motywów i ich konfiguracji.

U mnie najniższa głośność głośniczka rozmów znów zrobiła się tak głośna że ucho boli po rozmowie. Już w poprzednich aktualizacjach było to poprawione a teraz wrócili do tego, co było na początku. Jak zawsze poprawili jedno i zepsuli drugie.

U mnie w koncu czujnik oświetlenia zaczął lepiej dobierac podświetlenie ekranu i w kancelarii nie rozjasnia juz ekranu na maxa w średnim świetle.

Na minus to bateria szybciej leci w dol.

Edited by Mario80