Mentos

Dostępna aktualizacja globala

Recommended Posts

Kurcze, no to jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że mam starszą wersję tego motywu, bo ściągałem go dawno temu i jest to jedna z pierwszych jego wersji. Teraz widzę że jest już nowsza i pewnie dorobili zegar zrobili na wzór tego z Galaxy S8.

W takim razie na 99% jest to wina nowszej wersji motywu. Po prostu zrobi zegar na wzór tego z S8. W moim zawsze był ten od Xiaomi.

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka

Szkoda. W tym Twoim nowszym ikony tez tak jakby były większe niż w moim starszym. Mniejsze moim zdaniem fajniej wyglądają.

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka

Pytałem w innym temacie, ale zapytam tu jeszcze. Czy ta aktualizacja do MIUI 9 to wersja ostateczna, czy beta, albo inaczej Nightly?

beta to to co developer rom, nightly to wersja dzienna tylko dostaje ją grupka ludzi i na nich sprawdzają czy to działa i jak. Jeśli nie znajdą żadnych poważnych błedów to wypuszczą niezmienioną wersję dla wszystkich. Jest bardzo duża szansa, że tak będzie, ale zawsze mogą wycofać aktualizację jak to się już zdarzyło parę razy.

Czy w takim razie jest ktoś w stanie łopatologicznie wyjaśnić dlaczego wypuszczają wersję beta z wieloma nowymi funkcjami na które ludzie się napalają a w wersji stabilnej wielu z tych funkcji brakuje? Bo tego nie mogę zrozumieć. 

Odnoszę wrażenie że jest trochę lepiej.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Ja mam wciąż komunikat "brak dostępnych aktualizacji":-( Ta aktualizacja jest już dostępna dla wszystkich czy tylko wybranych?

Spokojnie, ja też jeszcze nie mam, zwykle dostawałem 'nightly' i potem 'stable', trzeba poczekać i tyle. Nie wiem czy jest już do pobrania ROM z serwerów, bo jeśli tak, to możesz sobie ręcznie wrzucić przez updater. Nie ma jeszcze oficjalnie wersji 'stable', tu możesz sobie sprawdzić: http://en.miui.com/download-309.html#468

Edited by grimmripper
uzupełnienie

18 godzin temu, grimmripper napisał:

Spokojnie, ja też jeszcze nie mam, zwykle dostawałem 'nightly' i potem 'stable', trzeba poczekać i tyle. Nie wiem czy jest już do pobrania ROM z serwerów, bo jeśli tak, to możesz sobie ręcznie wrzucić przez updater. Nie ma jeszcze oficjalnie wersji 'stable', tu możesz sobie sprawdzić: http://en.miui.com/download-309.html#468

na serwerze juz dostepna stable 

Pobralem tą wersje i zainstalowałem na poprzednią stabilna czyli 8.5.8.0. Jak narazie wszystko jest ok, no moze poza paroma miejscami w menu ktore sa nie do konca przetłumaczone. Zobaczymy po kilku dniach jak ten rom się sprawuje.

Ja testuje od kilku dni i według mnie rom jest ok. Nie wszytko jest przetłumaczone, ale to nie jest jakiś wielki problem. Bateria trzyma trochę lepiej, nic się nie wiesza ani nie laguje. Telefon śmiga calkiem spoko na MIUI 9.

1 godzinę temu, michal.smoderek napisał:

Ta wersja "Stabilna", która jest na serwerze to ta sama niedopracowana co wychodziła przez OTA? bo nie wiem czy jest sens pobierać

Pewnie ta sama, u mnie dzisiaj pojawiła się w OTA i zniknęła po kilku godzinach, pewnie coś tam jeszcze grzebią, z poprzednimi wersjami też tak bywało. Zawsze czekam kilka dni od pojawienia się w OTA.

Ja nigdy żadnych problemów nie miałem, więc ciężko mi powiedzieć. Z zestawem Seata w aucie łączy się bez problemu, z Mi Band 2 też. Z słuchawkami bezprzewodowymi również. Nie było problem na MIUI 8, nie ma też na MIUI 9.

u mnie się z zestawem w audi nie łączy, myśli albo bardzo długo albo w cale i nie łączy w ogóle.

po zmianie na custom łączy bez żadnych problemów czyli to wina oprogramowania.

Skoro ta wersja 9.0.3.0 ma być stabilna to gdzie są te wszystkie szumnie zapowiadane w changelogu funkcje? Gdzie nowy wygląd ikon i aplikacji?O pełnym braku tłumaczenia nie wspomnę. Dla mnie wersja developer jest lepsza i stabilniejsza na obecną chwilę. Dziwi mnie tylko po co wypuszczają wersję jako stabilną skoro tyle rzeczy w niej brakuje...

a coś się zmieniło w powiadomieniach?

tzn czy można np odpisywać w komunikatorach z poziomu powiadomienia, czy powiadomienia są bez zmian?

6 godzin temu, Marioosz napisał:

To jest wersja Nightly, tak że pewnie będą jakieś poprawki.

Już nie. Oficjalny update.

Gdyby ktoś chciał przyspieszyć aktualizację, to może zmienić region na Indie w ustawieniach telefonu. Powinno wykryć od razu. Potwierdzone.

Szkoda, tylko że dalej nie działa "mowa" jak się o coś zapyta google. Na starszej wersji smigało, ale na nowej nie może ech ;(, chyba że tylko mi taki bug został?

Wejdź w "Ustawienia" aplikacji Google, następnie "Wyszukiwanie głosowe", potem "Language". Wybierz Polski i Angielski. W "Wykrywanie Ok Google" ma być zaznaczone "W dowolnej chwili powiedz Ok Google". Jak tak ustawisz to powinno działać.

Szkoda, tylko że dalej nie działa "mowa" jak się o coś zapyta google. Na starszej wersji smigało, ale na nowej nie może ech ;(, chyba że tylko mi taki bug został?
Chodzi o to, że google nie wypowiada rezultatów wyszukiwania?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

@pkonrad

Ustawiłem tak jak napisałeś, dalej nie "mówi". :)

@konsolite

Tak, wyniki mi wyświetla i rozumie moje zapytania, ale nie wypowiada ich. Jak np. pytam o dana drużynę piłkarską, kiedyś Google od razu mówiło wynik trwającego, bądź nadchodzącego spotkania, teraz tylko wynik tekstowy wyszukiwania mam.