Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

@szablix

To jeszcze jedna porada ode mnie. Nie musisz siedzieć i rozwijać każdej pozycji w menu. Wystarczy, że na górnym pasku w Ustawieniach wpiszesz słowo klucz, np. "rozmiar", a pokażą Ci się wszystkie zakładki, gdzie takie słowo się znajduje. Jeśli chodzi o budki to pamiętam, urodziłem się w 1982 roku.

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pkonrad napisał:

@szablix

To jeszcze jedna porada ode mnie. Nie musisz siedzieć i rozwijać każdej pozycji w menu. Wystarczy, że na górnym pasku w Ustawieniach wpiszesz słowo klucz, np. "rozmiar", a pokażą Ci się wszystkie zakładki, gdzie takie słowo się znajduje. Jeśli chodzi o budki to pamiętam, urodziłem się w 1982 roku.

Widzisz i to jest to o czym zapomniałem :) o wyszukiwarce, hehe. Pora dostosować interfejs bo wszystko się rozjechało po zabawie z wielkościami.

No to jak '82 to doskonale pamiętasz wymiany kartami magnetycznymi (dobrze, że nie zbierałem) to tak na rozluźnienie atmosfery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szablix napisał:

Dodatkowo napiszę, że zmiana intrefejsu problem rozwiązuje tylko pobieżnie. Dlaczego ponieważ zmienia się układ siatki i wszystkie ikony się rozjeżdżają. Zatem uważam, że delikatnie ikony zostały powiększone. Dobra EoT.

Układ siatki można sobie zmieniać w ustawieniach. Jeśli jednak dalej coś Ci nie pasuje w ikonach, to zainstaluj sobie Poco Launcher 2.0 ze Sklepu Play. To launcher od Xiaomi z ktorego fabrycznie korzysta Pocophone F1. W nim dodaktowo bedziesz mial opcje zmiejszenia ikon. Sam Laucher to praktycznie to samo co MIUI Laucher, z kilkoma przydatnymi funkcjami, jak np. szuflada aplikacji. Według mnie warto z niego korzystać w każdym telefonie od Xiaomi, zamiast domyślnego MIUI Launchera.

Druga opcja to instalacja najnowszego (jeszcze w fazie testów) MIUI Launchera w wersji 4.14 alpha. Tam dodatkowo dochodzi opcja zmiany wielkości ikon i kilka innych funkcji, które są standardowo w Poco Launcher 2.0 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2019 o 06:49, Orjon napisał:

Aktualizacja MIUI11 http://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.NCFMIXM/miui_HMNote4XGlobal_V11.0.2.0.NCFMIXM_83170d3e3a_7.0.zip

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Zainstalowałem z tego linku. I mam wrażenie że trochę szybciej system lata. Do baterii się nie odnoszę, ponieważ po dwu i półrocznym użytkowaniu nie ma co wymagać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrało mi aktualizację ~ 465 MB, następnie restart telefonu do recovery (miałem TWRP) i nic się nie działo, więc ręcznie zrestartowałem.

Wszedłem w aktualizacje - pokazało, że dostępna ~ 1,5 GB, pobrałem i zainstalowałem.

Wchodzę w recovery, żeby zainstalować Magisk a tu okazuje się że mam Mi Recowery, więc instaluję TWRP i po restarcie tel. złapał bootloopa.

Musiałem ratować się MiFlash.

Czy ktoś może mnie oświecić, gdzie popełniłem błąd i jaki?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zauważyłem po instalacji MIUI 11 to problemy z synchronizacją gmaila w fabrycznej aplikacji poczty. Po prostu nie działa. Na MIUI 10 nie było tego problemu. Druga sprawa to problemy z przywróceniem aplikacji wraz z danymi z kopii wykonanej przy pomocy Titanium Backup - niektóre aplikacje nie działaly po przywróceniu albo w ogóle nie chciały się przywrócić. Trzecia sprawa to problem z odblokowaniem ekranu (czasami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...