Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam dawno nie aktualizowany redmi note 4 z miui 8.2.10.0 android 6.0. 1

Telefon podpowiada mi aktualizację 9.5.10.0 ncfmifa. 

Mam pytanie: czy nie zniknie mi wbudowane nagrywanie rozmów po aktualizacji?   Jest to wygodne czasem jako notatka.  Telefonu używam praktycznie tylko do dzwonienia i do neta. 

Może ktoś wie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proszę
https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https://forum.android.com.pl/topic/355919-900_r21aospofficialaospextended-rom-v61-treble06012019/&share_tid=355919&share_fid=2388&share_type=t

[9.0.0_r21][AOSP][OFFICIAL]AospExtended ROM V6.1 [Treble][06/01/2019]

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@havran
No właśnie mnie też się nie wydaje, dlatego pytałem tamtego użytkownika o link do tego romu.
Jedyny android 9 jaki znalazłem i jest cały czas aktualizowany to ten do którego link wkleiłem. Wszystko w nim działa i bateria też trzyma jak należy.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z aktualizacją wersji MIUI.

Gdy wchodzę w aktualizację pokazuje mi zainstalowaną wersję MIUI9/8.4.19. Przy sprawdzeniu aktualizacji wskazuje na changelog 9.1.3, ale przy próbie pobrania informuje że MIUI jest aktualna. Czy to znaczy że wsparcie się skończyło na tym co mi pokazuje?

 

Edytowane przez jackdob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Cały czas taki mam  dla mnie ikony nadal za wielkie. Tak samo wybór dźwięku z jakimiś grafikami. Może się do tego przyzwyczaję.
A ta wielość XS to masz gdzie dokładnie masz ustawioną? W ustawieniach wyświetlacza czy w ustawieniach dodatkowych? Jeśli w dalszym ciągu ikony masz za duże to zainstaluj ręcznie z pliku apk najnowszą wersję MIUI Launchera 4.14 Alpha, lub Poco Launcher 2.0 ze Sklepu Play. Tam jest dodatkowa opcja zmieniania lub powiększenia samych ikonek.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p89

@szablix

W takim razie najpierw proponuję dokształcić wiedzę, jeśli chodzi o obsługę telefonu bo opcja zmiany wielkości całego interfejsu jest dostępna na pewno od MIUI 9 (o ile nie wczeniej). Dopiero potem możecie zacząć narzekać ;)

Dla ułatwienia napiszę: Ustawienia -> Dodatkowe ustawienia -> Ułatwienia dostępu -> Rozmiar interfesu

Zmiana rozmiaru interfejsu na XS i powinna rozwiązać problem. A jak czcionka (tekst) będzie za mały, to w ustawieniach wyświetlacza zwiększ sobie rozmiar czcionki i tyle, cała filozofia :) 

Tak jeszcze z ciekawości zapytam, od jak dawna korzystacie z telefonów Xiaomi ?

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, pkonrad napisał:

@p89

@szablix

W takim razie najpierw proponuję dokształcić wiedzę, jeśli chodzi o obsługę telefonu bo opcja zmiany wielkości całego interfejsu jest dostępna na pewno od MIUI 9 (o ile nie wczeniej). Dopiero potem możecie zacząć narzekać ;)

Dla ułatwienia napiszę: Ustawienia -> Dodatkowe ustawienia -> Ułatwienia dostępu -> Rozmiar interfesu

Zmień rozmiar na XS i problem powinien zostać rozwiązany. A jak tekst będzie za mały, to w ustawieniach wyświetlacza zwiększ sobie rozmiar czcionki i tyle, cała filozofia :) Tak jeszcze z ciekawości zapytam, od jak dawna korzystacie z telefonów Xiaomi ?

Wróć. Zbytnio się rozpędzasz :) 

Jeżeli po aktualizacji rzuca mi się w oczy zmiana wielkości interfejsu to to piszę - to po pierwsze.

Po drugie 20 lat temu może bym miał czas aby siedzieć i każdą pozycję w menu rozwinąć i sprawdzić. Teraz po prostu nie mam na to czasu.

Po trzecie telefon potrafię obsługiwać zaczynałem w butkach telefonicznych na żetony :) Może pamiętasz takie rozwiązanie. Jak zauważyłeś, nie pisałem, że nie ma tylko, że nie mogę znaleźć a to jest różnica.

Dodatkowo napiszę, że zmiana intrefejsu problem rozwiązuje tylko pobieżnie. Dlaczego ponieważ zmienia się układ siatki i wszystkie ikony się rozjeżdżają. Zatem uważam, że delikatnie ikony zostały powiększone. Dobra EoT.

Edytowane przez szablix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...