Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 30.12.2018 o 17:40, Robson694 napisał:

Mam wersję MIUI 10 Global Stable (10.0.6.0) i też się tak dzieje. Nie zauważyłem, aby telefon się restartował. Strasznie jest to upierdliwe.

To takie dodatkowe zabezpieczenie, że co kilka dni trzeba wpisać hasło. Wkurzające strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagaduję że jest to celowe zachowanie, nie bez powodu w tłumaczeniu jest to, że po XYZ godzinach nieaktywności należy podać PIN. Może po prostu przez kilka godzin telefon był nieaktywny i minął ten okres nieaktywności (godzina? Więcej? Nie wiem).

wysłane z RN5 via Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po aktualizacji do najnowszej wersji zniknelo wam info o pozostalym czasie do konca ladowania?

 

Poza tym od samego poczatku posiadania fona mam jeden wqurwiajacy problem z Facebookiem.

Otorz gdy wchodze na niego za pomoca ikonki lub z powiadomien z belki to aplikacja dziala ok, natomiast gdy fejsa otwieram z linka wiadomosci ktora przychodzi mi na program pocztowy BleuMail to za kazdym razem nie mam mozliwosci udzielania odpowiedzi w podwatkach, czyli mogę pisać tylko w glownym wątku, oraz po kliknięciu na "odpowiedź" nie dodaje do mojej wypowiedzi danych innego grupowicza. Odinstalowywalem aplikacje ale bez sukcesu. Jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mario80 napisał:

Czy po aktualizacji do najnowszej wersji zniknelo wam info o pozostalym czasie do konca ladowania?

 

Poza tym od samego poczatku posiadania fona mam jeden wqurwiajacy problem z Facebookiem.

Otorz gdy wchodze na niego za pomoca ikonki lub z powiadomien z belki to aplikacja dziala ok, natomiast gdy fejsa otwieram z linka wiadomosci ktora przychodzi mi na program pocztowy BleuMail to za kazdym razem nie mam mozliwosci udzielania odpowiedzi w podwatkach, czyli mogę pisać tylko w glownym wątku, oraz po kliknięciu na "odpowiedź" nie dodaje do mojej wypowiedzi danych innego grupowicza. Odinstalowywalem aplikacje ale bez sukcesu. Jak to rozwiązać?

Mówisz o informacji w kółku ?

70710.jpg

70711.jpg

Edytowane przez merlin6
Dodanie zrzutów ekranu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Mam wersję MIUI 10 Global Stable (10.0.6.0) i też się tak dzieje. Nie zauważyłem, aby telefon się restartował. Strasznie jest to upierdliwe.


To samo. Mam ustawiony odcisk palca a praktycznie raz dziennie muszę wpisać całe hasło.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mario80 napisał:

Nie. Przed aktualizacją po podłączeniu ladowarki pod kółkiem była informacja o ilosci czasu potrzebnego do naladowania telefonu.

Nie przypominam sobie, zeby cos takiego bylo. Ja chyba zawsze mialem tak :

cBzGsO6_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Edytowane przez merlin6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mokry napisał:

Była informacja z czasem do końca ładowania pod kółeczkiem na dole ekranu. W MIUI 10 zostało to usunięte. Dlaczego? Nie wiem.

Owszem była taka informacja. Usunęli ją pewnie dlatego, że nie była miarodajna. 

Czas do końca ładowania był wyliczany według bieżącej prędkości ładowania, a prędkość ta różni się i to bardzo w zależności od stopnia naładowania baterii, na początku, jak jest bardzo rozładowana bateria ładuje się szybko, później przy około 80% już zwalnia, a ostatnie 10% ładuje już całkiem powolutku w porównaniu do prędkości początkowej. Więc jeżeli na początku pokazywało np. 1 godz. do końca ładowania, to w rzeczywistości do 100% mogła się ładować około 1,5 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na prawie pustej baterii czas ladowania mniej wiecej pokrywal sie z planem. Kilkugodzinne rozbieżności mialem gdy uzywalem kiepskiego kabla USB. Odkad mam kabel z wtykiem na magnes telefon za każdym razem ładuje sie szybko, zawsze w tym samym czasie, czyli jakies 2h40min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniknęła mi gdzieś funkcja ukrywania/niepokazywania belki/paska powiadomień na ekranie blokady. Teraz jest możliwość by na ekranie blokady włączyć np latarkę, LTE/Wifi lub tryb samolotowy. Wiem dokładnie gdzie była ta funkcja i nie ma jej teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, merlin6 napisał:

Na regionie Polski nie mam update'u, a regionu szwajcarii nie mam :(

Też mam snap. Resmi note 4 i 4 x , żadnych aktualizacji na różnych rejonach nie ma. Tu jest forum dla snapa.... Proszę nie mylić. Nie jestem adminem, ale robi się tu zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam snap. Resmi note 4 i 4 x , żadnych aktualizacji na różnych rejonach nie ma. Tu jest forum dla snapa.... Proszę nie mylić. Nie jestem adminem, ale robi się tu zamieszanie.
Mam snapdragona i dziś około godziny 14 zaktualizowałem do wersji 10.2.3.0.
Mam snapdragona i dziś około godziny 14 zaktualizowałem do wersji 10.2.3.0.
Załącznik IMG_20190131_231934.jpeg
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...