Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem? U mnie przy pełnej synchronizacji wszystkiego, Wi-Fi (1/3 czasu) i LTE (2/3 czasu), portale społecznościowe, oglądanie filmików, przeglądanie sieci, słuchanie muzyki ponad 4h. Na koniec dnia miałem SOT 6.5h przy pozostałych 25% baterii. Korzystam z DualSIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, slawek.n napisał:

Asystent wylaczony, tryb wyłączony, skanowanie szpiegowanie wyłączone , sieć automatyczna.

Po przywróceniu ustawień fabrycznych łączy mi się długo z Wi-Fi moim. (Huawei B315), pamiętam że kiedyś też już tak miałem, jak kupiłem Xiaomi rok temu. Potem wszystko było ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2018 o 10:46, TomoS napisał:

MIUI 10 niestety drenuje baterię. Czekam na kolejny update.

U mnie zdecydowanie lepiej niż przed update :) Jestem mega zadowolony z tej aktualizacji zarówno pod kątem graficznym, funkcjonalnym oraz optymalizacją. Niżej screeny jak to u mnie bateria rozładowywała się. Dodam, że przez 10h w ciągu dnia mam włączone LTE, 5h to tryb samolotowy w trakcie spania a reszta czasu to wifi. W autostarcie mam facebook, messenger, instagram oraz whatsapp. Pozdrawiam :)

 

Screenshot_2018-11-30-20-34-35-507_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-11-30-20-34-42-659_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-11-30-20-34-57-020_lockscreen.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lekter napisał:

@p89

Długo nie pociągnie Ci bateria jak będziesz ją tak mocno rozładowywał, nie powinno się dopuszczać do rozładowania poniżej 20%, bo to najbardziej szkodzi baterii.

Już rok czasu mam telefon. Kupiłem nowy na początku listopada 2017 :) Bateria też oryginał więc jak wytrzyma tak drugi rok to będę zadowolony :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaleca się używać fona w przedziale 20% , a 80%. To jest najwydajniejsze używanie akumulatora. Schodzenie do 5% nie jest złe tylko niezalecane. Sam wiem. Próbowałem ładować setki razy góra do 70 czy 80 % i czas pracy był podobny jakbym lądował do 100%.... Więc nie warto czekać na 100 % a odłączać wcześniej. Ja mam akumulator litowo polimerowy i tym bardziej nie ma sensu ładować extremalnie.

Zauwyc można , że bateria szybko schodzi od 100 do 80%. Prawda? No.

Edytowane przez slawek.n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że nie przychodzą mi smsy (Plus i aplikacja Textra). Na stockowej również brak wiadomości. Ktoś ma ten problem?
Wylaczyles oszczędzanie, dałeś wszystkie uprawnienia, autostart?
Ja mam co prawda yatte, bo systemowa jest za uboga dla mnie, ale nie zauważyłem znikania smsów czy braków powiadomień.

RN5p - whyred

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MIUI 10 Polska. Ustawione mam odblokowanie pinem, twarzą i odciskiem palca. Co kilka dni zdarza mi się, że nie mogę odblokować telefonu odciskiem palca, ani twarzą, mogę tylko pin wpisać. Nie wiem czy w międzyczasie nie występuje restart telefonu. Po prostu nie udało mi się tego wychwycić. W historii i parametrach ile telefon już działa na baterii, nie resetuje się czas działania telefonu po ponownym uruchomieniu telefonu. Tak ma być? Jak mogę sprawdzić czy faktycznie nastąpił samoistny reset telefonu? Najgorsze że ostatnio po takim niby resecie, nie wiem do końca czy on nastąpił czy nie, ale mimo wpisania pin, nie można było się do mnie dodzwonić, ani smsy nie przychodziły. Dopiero jak ręcznie zrestartowałem telefon wszystko działało jak należy. Przy instalacji MIUI 10 zawsze czyszczę cache/ dalvik cache z poziomu recovery. Ostatnio zrobiłem nawet factory reset, ale to nic nie dało, pojawia się co kilka dni ten problem z wpisywaniem pinu. Czy to jest przypadłość MIUI 10 Polska czy na MIUI 10 Global też tak u kogoś się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MIUI 10 Polska. Ustawione mam odblokowanie pinem, twarzą i odciskiem palca. Co kilka dni zdarza mi się, że nie mogę odblokować telefonu odciskiem palca, ani twarzą, mogę tylko pin wpisać. Nie wiem czy w międzyczasie nie występuje restart telefonu. Po prostu nie udało mi się tego wychwycić. W historii i parametrach ile telefon już działa na baterii, nie resetuje się czas działania telefonu po ponownym uruchomieniu telefonu. Tak ma być? Jak mogę sprawdzić czy faktycznie nastąpił samoistny reset telefonu? Najgorsze że ostatnio po takim niby resecie, nie wiem do końca czy on nastąpił czy nie, ale mimo wpisania pin, nie można było się do mnie dodzwonić, ani smsy nie przychodziły. Dopiero jak ręcznie zrestartowałem telefon wszystko działało jak należy. Przy instalacji MIUI 10 zawsze czyszczę cache/ dalvik cache z poziomu recovery. Ostatnio zrobiłem nawet factory reset, ale to nic nie dało, pojawia się co kilka dni ten problem z wpisywaniem pinu. Czy to jest przypadłość MIUI 10 Polska czy na MIUI 10 Global też tak u kogoś się dzieje?
Wejdź w ustawienia/o telefonie/stan telefonu/ i tam zobaczysz czas działania telefonu od ostatniego restartu.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak po przebudzeniu z fryzurą jak po wybuchu xiaomi rozpozna wasze twarze. Nie ma szans hahhahah...
Wyobraź sobie, że rozpoznaje. Mało tego w okularach czy bez jest super.jednak jest też małe ale. Ta opcja na RN5 działa bardzo dobrze, niestety na RN4 już nie jest tak wesoło. Mam porównanie mając oba te telefony.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...