Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, dzidexx napisał:

Tylko kilka najnowszych i najdroższych modeli.

Ps.

Link, który przytoczyłeś dotyczy(prawdopodobnie) aktualizacji przeprowadzonej na Fake Global i dość mocno mija się z rzeczywistością.

Autora bym nazwał "niekompetentny".

Na stronie do sprawdzania oryginalności Xiaomi po wpisaniu IMEI dostałem odpowiedź

Dziękujemy za wybranie Xiaomi!
Jednak zakupione urządzenie nie jest oficjalną wersją globalną i może wpłynąć na wrażenia użytkownika. Następnym razem należy zakupić oficjalną globalną wersję urządzenia za pośrednictwem oficjalnie autoryzowanych kanałów.

Edytowane przez jarekmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie syfiasta ta aktualizacja. Wyglad ma beznadziejny i zero intuicyjny. Najgorsze z mozliwych usuwanie aplikacji z pamieci. Pasek skrotow porazka, lista powiadomien jeszcze gorsza.

 

I jeszcze ten tekst "motywy nie sa obsługiwane w twoim regionie".

Jak wrocic do poprzedniego miui 9?

Edytowane przez Mario80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrazenia po miui 10.Jak zwykle wiele szumu o tu nie ma czym się jarać.zmienily się ikonki i tyle. Co do baterii okaże się po kilku ladowaniach Mnie strasznie irytuje że jak ktoś dzwoni to nie ma jak wcześniej dialera tylko powiadomienie na górze. Da radę zrobić żeby było po staremu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie irytuje, że nie mogę zmienić ekranu blokady na swoją. Tylko z pobranych szablonów. Nigdzie nie widzę opcji wstawienia własnej grafiki. Poza tym wszystko ok. Ikonki sobie przywróciłem swoje. Bateria trzyma dosyć dobrze, napewno nie gorzej.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest odtwarzane? Youtube, muzyka, itp.?
 
Wszystko jest odtwarzane. Na ekranie domowym zamiast regulować głośnością dzwonka reguluje multimediów
Bateria super , sot 6g,5 min przy 1doba 22 godziny... Wszystko działa, powiadomienia itp. 
U mnie powiadomienia nie zawsze. Przywracałeś do ustawień fabrycznych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ukash napisał:

Wszystko jest odtwarzane. Na ekranie domowym zamiast regulować głośnością dzwonka reguluje multimediówU mnie powiadomienia nie zawsze. Przywracałeś do ustawień fabrycznych?

Tak , zawsze pa aktualizacji miui robię fabryczne ustawienia, ale bez przywracania. Wszystko na czysto.

1 godzinę temu, ukash napisał:

Wszystko jest odtwarzane. Na ekranie domowym zamiast regulować głośnością dzwonka reguluje multimediówU mnie powiadomienia nie zawsze. Przywracałeś do ustawień fabrycznych?

Edytowane przez slawek.n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Bug taki że jak naciśniesz klawisz Volume to najpierw reguluje docelowo głośność multimediów, musisz.kliknac w 3 kropki poniżej i przeniesie Cię do menadżera głośnosci
Wiem o tym. Tylko chodzi o to czy można przedstawić żeby regulowało godność dzwonków, tak jak było w miui 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne minusy, to przesunięcie nazwy operatora do lewego górnego rogu. Belka regulacji jasnosci ekranu - po naciśnięciu jej w dowolnym miejscu jasnosc nie zmienia sie od razu na poziom który wskazalismy palcem, tylko dopiero gdy przesuniemy belke w prawo lub lewo.

Brak automatycznej informacji o pozostalym czasie ladowania. Teraz trzeba klikac na szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia jest.
Na 5ciu różnych modelach gdy naciskam przycisk głośności reguluje on to co w danej chwili jest robione.
Oglądam ytb, słucham muzyki - głośność multimediów.
Ekran główny(nic) - głośność dzwonka.
Napiszcie jak naprawią - nie mogę mojej matki uszczęśliwić taką aktualizacją.
Nic nie muszą naprawiać. U mnie jest tak jak powinno. Na ekranie głównym reguluje głośność dzwonka, a jeśli oglądam YT, reguluje głośność mediów. Więc wydaje mi się że wszystko jest ok. Aktualizacja bez żadnego czyszczenia.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2018 o 09:51, slawek.n napisał:

A jakie masz objawy czy obawy odnośnie Miui 10? Rozwiń pytanie.

 

Dnia 22.11.2018 o 13:43, dzidexx napisał:

Nie ma to jednak nic wspólnego ze wspomnianymi "ucegleniami".

W działach Mi 8 i RN5 znajdziesz kiedy to się może wydarzyć.

Ps.

Nie znam polskiego sklepu, który sprzedaje z wgranym romem Fake Global lub "international" - podziel się informacjami.

Znalazłem paragon i zadzwoniłem do sprzedawcy . Kazał wgrywać 10 mówił że ma taki sam i jest OK. 

Zrobiłem aktualizacje i potwierdzam jest OK . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydajność siadła.
Może nie tyle wydajność (bo tej nie mierzyłem żadnym testem) co wygoda codziennego użytkowania.
Ekran potrafi się przywiesić na nawet ponad 2 sekundy przy zwykłym przejściu np. z poczty do ekranu startowego.
Wcześniej nie było takich zacięć.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...