Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Witam, jeśli mam zainstalowaną wersje Global 9.6.2.0 to mogę teraz z poziomu aplikacji na telefonie przez ręczną aktualizacje zainstalować wersje deweloperską Global 8.8.16 która jest dostępna do pobrania z oficjalnej strony?
Zainstalowałeś? Jak działa?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie do osób, które nagrywają filmy. W starych wersjach MIUI9 był problem z cały czas włączoną redukcją szumów podczas nagrywania i gdy nagle robiło się głośno, na filmie było słychać tylko szum. Czy w nowych wersjach MIUI9 lub 10 też jest ten problem, czy dźwięk w filmach jest normalny?

Edytowane przez mgcompany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 31.10.2018 o 20:43, gringo105 napisał:

A instalował ktoś może Globala 10 betę???

Ja wgrałem od razu betę jakieś 1,5 roku temu i syn nie narzeka. Aktualizacje co tydzień, miui 10 już ma od paru miesięcy. Nie wiem, ale beta wg mnie jest lepsza od wersji stabilnej jeśli chodzi o Miui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wgrałem od razu betę jakieś 1,5 roku temu i syn nie narzeka. Aktualizacje co tydzień, miui 10 już ma od paru miesięcy. Nie wiem, ale beta wg mnie jest lepsza od wersji stabilnej jeśli chodzi o Miui.
Tylko beta. Po co czekać aż naprawią błędy na stable, gdy na dev usuwane są na bieżąco.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...