Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.07.2018 o 15:08, pkonrad napisał:

Jeśli w telefonie mam obecnie MIUI 9.5.11.0 Global to czy mogę normalnie podinstalować bete MIUI 10 z tego linka:
http://bigota.d.miui.com/8.7.12/miui_HMNote4XGlobal_8.7.12_44631b1f8c_7.0.zip
Normalnie poprzez fabryczny aktualizator softu ?

Ja miałem globala 9.6.1 i aktualizacja przeszła przez fabryczny aktualizator.

Screenshot_2018-07-18-07-06-54-812_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam pany multitasking na MIUI potrafi już utrzymać z 5 aplikacji w pamieci i nie zabic ich po jakims czasie od zablokowania ekranu ? Ile jest macie przewiewanie wolnego ram zwłaszcza na wersji 3gb : P? Pytam z ciekawości bo może bym wrócił na miui z customów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, Lamcza said:

jak tam pany multitasking na MIUI potrafi już utrzymać z 5 aplikacji w pamieci i nie zabic ich po jakims czasie od zablokowania ekranu ? Ile jest macie przewiewanie wolnego ram zwłaszcza na wersji 3gb : P? Pytam z ciekawości bo może bym wrócił na miui z customów :D

Mam 3gb, global 9.6.1.0. Z ciekawości odpaliłem 5 apek: film na nc+go, film na YouTube,  NHL,  Flashscore i przeglądarkę miui. Po 15min zablokowania ekranu wszystko było w tle bez żadnego przeładowywania apek. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przez noc na MIUI 10 Polska od godziny 23 do przed 8 rano zeszło 10 % baterii aż. Przy czym właśnie koło 8 dostałem maila właśnie na fona i nie odczytałem go od razu i w bardzo krótkim czasie spadła bateria o kolejne 5%. Aplikacja poczty to wbudowana w MIUI. Pytanie, czy lepiej ustawić odbieranie poczty w trybie push, czy jakiś interwał godzinowy? Która opcja mniej zużywa baterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zaobserwował żeby na 9.6.1 Global w spisie połączeń ostatnie połączenie wpis był w j. angielskim a starsze połączenia już po polsku ?

Nie wiem czy to wina miui ale od wczoraj z paska wysuwanego synchronizacja uruchamia się z kilku sekundowym opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...