Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem dlaczego ludzie używają miui w wersji "stabilna" co oczywiście jest tylko z nazwy . Zainstalowałem synowi na samym początku miui dev . Nie skarży się na baterię , jest parę miesięcy do przodu w porównaniu do stable . A dla tych co wyczekują aktualizacji na stable to już w ogóle całkowity brak zrozumienia . Będzie to będzie , jak masz parcie na aktualizacje przejdź na dev . Jak coś zepsują to za tydzień to naprawią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po wgraniu globala na xiaomi.eu blokuje się bootloader? Wgranie twrp przez fastboot tak samo jak na miui Polska? Root też jak na xiaomi.eu poprzez wgranie supersu przez recovery? I ostatnie pytanie sklep Google jest w standardzie na globalu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chimal napisał:

Czy po wgraniu globala na xiaomi.eu blokuje się bootloader?

Zmieniałem z rok temu, ale nic mi się nie zablokowało. Trzeba było tylko to robić przez miflash

 

2 godziny temu, chimal napisał:

Wgranie twrp przez fastboot tak samo jak na miui Polska?

Tak

2 godziny temu, chimal napisał:

Root też jak na xiaomi.eu poprzez wgranie supersu przez recovery?

Magiska wgrywajcie a nie supersu

2 godziny temu, chimal napisał:

I ostatnie pytanie sklep Google jest w standardzie na globalu? 

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś rzeczywiście działa VoLTE po ustawieniu regionu na Indie? Z tego co wiem, to aby VoLTE działało, to operator krajowy musi przesłać konfigurację ustawień do producenta telefonu, aby ten mógł to zaimplementować w sofcie. Na dzień dzisiejszy VoLTE w Polsce działa prawidłowo tylko i wyłącznie w Orange i T-Mobile.

http://wificalling-volte.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po aktualizacji do 9.5.8 bateria gorzej trzyma ,sot wcześniej 9h teraz 7h, zdjęcia kontaktów wczytują się z lekkim opóźnieniem,factory reset po aktualizacji zrobiony,czy jest możliwość przejścia na poprzedni rom ? telefon bez roota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie , jak tam dzisiejsza aktualizacja? Stable  9.5.9.0? Mały pakiet 77MB. 
Zaktualizowałem od razu jak się pokazała, na chwilę obecną nie widzę zmian, wszystko działa poprawnie, bateria również prawidłowo. Aktualizuj ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, pkonrad napisał:

Może bateria w telefonie jest uszkodzona.

Nie wydaje mi się. W ciągu doby mi schodzi około 30 % baterii. Mało korzystałem przez ten czas, gps włączone, sieć 3 g, troszkę przeglądania netu.Bywało zdecydowanie lepiej. Telefon mam od września.

Edytowane przez Marioosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Fri May 11 2018 o 11:02, Marioosz napisał:

Przeszedłem z MIUI Polska na Globala właśnie ze względu na baterię, a okazało się że trzyma mi jeszcze gorzej niż na MIUI Polska. Oczywiście po instalacji zrobiony factory reset.

Ja też tak zrobiłem i u mnie bateria trzyma zdecydowanie lepiej na Globalu, prawie 3- krotnie dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!Mam pytanie odnośnie aktualizacji..Dzisiaj wyskoczyło mi powiadomienie że można pobrać najnowszą aktualizacje, wiec ja pobrałem ,ale gdy chciałem ją zainstalować wyskakuje informacja że  zostanie zainstalowana w nocy między godziną 2 a 5 . I  tu jest problem bo o godzinie 4 potrzebuje budzika i się boje że jak telefon się zrestartuje to budzik mnie nie obudzi.. Czy ktoś może wie jak to zrobić żeby aktualizacje zainstalować "za dnia". z góry dziękuje za pomoc 

Edytowane przez marekwp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Marioosz napisał:

Przecież tam masz opcję żeby zainstalować teraz.

Dzięki zrobiłem  już.. Ale u mnie nie było widać tego napisu "teraz" tylko miałem białe tło i gdy dotknąłem palcem na te białe tło to od razu telefon przeszedł do aktualizowania telefonu..

Screenshot_2018-05-13-18-01-40-053_com.android.updater.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...