Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

A jesteś zalogowany na tel. do konta Xiaomi ?

Chyba tak, a jakie to ma znaczenie. Pisze ino bo odpalałem Twoja paczkę chciał instalować ale przerwałem a teraz jak mu zapodam to pisze że nie jest dopuszczoną aktualizacją  

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym stable'u jest stary dźwięk odblokowywania telefonu czy już nowy ?

Irytują mnie cotygodniowe aktualizacje dev'a, która wprowadzają coraz to krócej trzymającą baterię i przy chwili czasu do zabawy wrzucę znowu stabilną wersję.

W ogóle miał ktoś z Was taki błąd, że przy obróceniu ekranu chrome wyświetlał "kurza twarz..." i trzeba było odświeżać stronę. Myślałem, że to może wina strony, ale mam tak na każdej stronie. Ba! Nawet bez żadnej strony tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ghostman7 napisał:

Zainstalował ktoś może tą aktualizacje? Jakieś problemy

Ja mam ją od wczoraj i mogę powiedzieć WoW odnośnie baterii. W tych samych warunkach na 9.2.2.0 mialem zjazd na ok 70%, teraz na 88%, czyli bateria zdecydowanie na plus - oby tak zostało.

 

Na minus to zmienił się domyślny dzwiek kalendarza to gorszy ;( 

 

Powiadomienia teraz zajmują wiecej miejsca i zawieraja tresc wiadomosci np. z messengera.

 

Zamiast wolnej 1.2GB RAM, teraz mam 1.4GB przy tych samych odpalonych programach.

Edytowane przez Mario80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, GoldSnickers napisał:

Irytują mnie cotygodniowe aktualizacje dev'a, która wprowadzają coraz to krócej trzymającą baterię i przy chwili czasu do zabawy wrzucę znowu stabilną wersję.

Ja też się wkurzyłem na drenaż baterii w cotygodniowych aktualizacjach i dzisiaj zainstalowałem global stable 9.5.8.0 i jeśli chodzi o baterię to jest zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie przez aktualizator można. Sam tak zrobiłem i jestem ciekaw efektu. Telefon bardzo długo się uruchamiał, aż myślałem że złapał bootloopa.

Na pewno fajniej wyglądają powiadomienia, nowszy numerek przy wersji i zabezpieczeniach. Więcej różnic nie rzuciło mi się w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, pq78 napisał:

Inne "ficzery" mnie nie przekonają, tym bardziej,  że odpadły motywy i tapety dla Polski. 

Dlatego region mam ustawiony na Indie, u mnie nawet VoLTE nie było na regionie Polska a po zmianie na Indie VoLTE się pojawiło, motywy i tapety. Mało tego odczuwalnie jest trochę lepsza jakość dźwięku przy połączeniach. Zaczynam się zastanawiać czy Polska dla Chin, to jak dla Polski Indie czyli 3 świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up ja właśnie instaluję na czysto  9.5.8.0. czy przy konfiguracji wybrać region Indie? Pojawi się Volte i tapety oraz motywy?

Ustawiłem region Indie przy czystej aktualizacji i są motywy :) dziękuję za sugestię - zobaczymy jak to będzie pracowało na  9.5.8.0. - Dziękuję raz jeszcze - już miałem dość kłopotów z dev.....dramat już był! 

Volte nie widać na pasku protestuję jutro ten soft.

Edytowane przez 225rgnusmas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kilka godzin po aktualizacji do 9.5.8.0. Na duży plus czyszczenie ram oraz drenaż baterii. Na moje użytkowanie przedtem 1% przypadło na ok 7-9minut, a teraz to ok 11-14minut. Zmienili też ciut wygląd przeglądarki stockowej i powiadomień.  Na minus to wspomniany brak motywów i zmiana dźwięku blokowania/odblokowania tel. Na razie bugów nie znalazłem. 

Edytowane przez Huhus1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pq78 napisał:

Jak już ktoś kilka dni potestuje,  to dajcie znać który Global lepszy dla baterii 9.2.1.0 czy 9.5.8.0.

 

Aktualizację z 9.2.1.0 na 9.5.8.0  robić przez zmianę Regionu na Indie?

Bateria jak się Wam sprawuję na 9.5.8.0.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...